ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 430
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 723
Честито момченце на Хеленка smile3525

Мимозия bdbaloni   bigdance2  ura

Невидимче малката е страшна сладурана пу-пу.
Да и цункаш бузанките и от мен.


Барабинка и ние сме така.Никол си хапва през 2-3ч денонощно.

Да питам мамите с опит дали е възможно бебчето да не се храни така лакомо като има колики.
Защото гърдите ми сами текат вече,но Никол само мрънка и суче по-малко от преди.
Аз и давам днес да суче когато поиска,защото се притеснявам да не остане гладничка.

# 241
  • Мнения: 489
Здравейте, момичета! Днес е страхотен ден, отдавна не сме се радвали на такъв хубав слънчев. Аз да ви се похваля, бях на преглед и замалко не ме вкараха и мен да раждамSimple Smile Снощи имах контракции за 1-2 часа, но ме отпуснаха. Сутринта на прегледа докторката каза, че пак имам леки и че бебето било слязло още надолу, попита ме дали искам да влизам и да се почваме, ама аз отказах. Засега мисля да изчакам, само да си реши, кога и как. Каза да почивам повече и ако има нещо по- сериозно да отивам. Все още съм с хрема, мъжа ми и той не се е оправил напълно, само малкия е добре и днес беше вече на градина, но не се знае до кога... Така са се завъртяли тия вируси, че не можем да се откачим. Затова искам да си изчакам аз още малко, но гаранция няма. Живи и здрави само. От др. страна в 9-тия е нормално да имам контракции, които не са родилни все още, мисля да си оставя бебето да реши само кога и как. Все пак има 3 седмици до термина, няма за къде да бързаме.
Честито на мама Хеленка! Да е жив и здрав малкия и бързо възстановяване!
До скоро и лек ден на всичкиSimple Smile

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 14:51 от DEZIRELA

# 242
  • на Земята
  • Мнения: 174
ЧЕСТИТ МАЛЪК МЪЖ НА ХЕЛЕНКА! smile3525
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМОЗИЯ!  bigdance2
Аз имам един въпрос към по-вещите във връзка с болничните.Излязох в болничен на 1.08 (не по майчинство) и още не са ми го превели. По майчинство съм от 12.09 и него чакам също. Вчера звънях на счетотводителката тя каза че ще провери ,но не ми се е обадила още ,а мен ми е неудобно да звъня пак.Знам че редовно внасят осигуровките и не е от там проблема.Та ако някой знае към кой да се обърна да ми даде напътствие(на лични,за да не ви занимавам).
Благодаря предварително!

# 243
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да не мислите че съм свършила със щъркелуването за днес?   Mr. Green

Ей сега ще оформя щъркелчето и цвета на буквичките и ще научите коя е следващата ни мама. smile3508

# 244
  • Варна
  • Мнения: 1 576

Днес в 12.54 часа роди  мама Адина. Щастливеца, дето случи на такава готина мама, се казва Алекс, тежи 3.200 кг. и е 50 см. 
Да са живи и здрави и бързо да ги изписват.

# 245
  • Мнения: 13
Simple Smile Честито на Адина! Много да я радва малкият завоевател. Simple Smile

# 246
  • Мнения: 156
Честито на всички нови мами!
Хеленка, Адина  Hug Hug Hug
Желая на всички здрави бебчета и много прекрасни моменти!
Мимозия,  newsm59
 newsm10 на всички с прегледи днес!

# 247
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Днес от щъркелуване все пропускам да честитя на Мимозия. Обаче сега Мимозия ще компенсирам специално с ей това:

# 248
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТО НА МАМА АДИНА!  bouquet
Абе мацки имам въпрос-вашите крака подуват ли се? newsm78Моите досега се подуваха ако съм щъкала много ,ама сега съм си все у дома,а са станали като козунаци.На последните изследвания 45 дни преди термин нямах албумин,а сега надали ще ми пуснат нови понеже той моя доктор даже не ме гледа вече пък кво остава изследвания Crazy.Освен,че съм ги направила на рани от чесане са и подути УЖАС ВЕЧЕ  Crossing Arms

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 723
Адинко честито момченце.  bouquet
Бързо да се възстановите и да си се гушкате в къщи

# 250
  • София
  • Мнения: 368
Честит Иван на Хеленка!
Честит Алекс на Адина!
Да са им живи и здрави малките съкровища!

# 251
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ ОТ ТАЗИ И ОТ ПРЕДИШНАТА ТЕМА,  НЕ МОГА ДА ГИ ИЗБРОЯ ПОИМЕННО, ЧЕ СА МНОГО !Гледам да ви чета от време на време, че текат на пълна пара последните приготовления и нямам много време. Няма зимни дрешки все още, пък каката бе лятно бебче, та съм поръчала на баба да плете жилетчици  и панталончета Grinning

# 252
  • Мнения: 218
Имаме си още един ВАРНЕНСКИ МЪЖ!

Днес, в 13 ч, Елица роди Красимир - 3,300 кг, 51 см. Нормално раждане - без системи, без нищо! Да й е много здрав!

Да ви кажа.... до 11 ч си писахме по Скайп и беше сигурно, че ще днес, но от нередовните контракции през 15-30 минути, за по-малко от 2 часа се сдоби с прекрасно бебе!

Честито на мама Адинка! Днес е много плодовит ден!

# 253
  • Мнения: 678
ЧЕСТИТИ СИНОВЕ НА МАМА АДИНА И ХЕЛЕНКА   bouquet
Да растат здрави и послушни юнаци  Grinning
А като се сетя Хеленка колко се беше притеснила, че нещо не е в ред с бебчо. Още един пример, че на измервания от ехографи вяра не трябва да имаме  Naughty.
МИМОЗИНЯ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet
Пожелавам ти от здраве и късмет да не се отървеш и в най-скоро време да си гушнеш така желания подарък  Heart Eyes
Моят преглед мина. Нищо, че ме боля кръста цяла вечер и не съм спала до 4 сутринта. Разкритие - 1 см., което си е направо смешно за раждала жена (така се изрази акушерката  Mr. Green), плацента - втора към трета степен, ама още не я е стигнала, води в изобилие, тонове - прекрасни, контракции - йок  Crazy ДОки каза, че не може да предположи кога ще раждам, но ако не е до четвъртък ша ма взимат в болницата, пък аз туй искам да го избегна  Thinking Обаче най-важното е бебто да е добре, пък каквото рекъл Господ. ПОне със сигурност ще се засека или със Сев, или с Радкакака  Heart Eyes Което ме подсеща, че тя трябваше да е изписана вчера от болницата  newsm78
Шарийз моите крака също се подуват, но според доки това е нормално вече, защото бебето притиска не знам си какво и задържаме повече течности. Така че не е албумин - споко. Аз специално обърнах внимание днес на това.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 542
Честити бебчета на Адинка, Елица и Хеленка! Все момчета днес.

ЧРД на Мимозиня Hug

Шарийз, кракат ми се подуват, но не всеки ден. Странното е, че се събуждам понякога с подути крака и пръсти на ръцете.


Неди, има дни в които бебетата ядат повече и такива, в които ядат по-малко. Не знам дали е от коликите. Щом имаш достатъчно кърма не се притеснявай-да яде колкото иска.

Общи условия

Активация на акаунт