ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 386
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 140
Здравейте,мами!
Благодаря Ви за пожеланията!Прекрасни сте!


Честита годишнина на  Крисси!
Бъдете много щастливи и се обичайте с онази тръпка, която се помни цял живот!




Честити рожби на всички мами от тези дни! newsm51
Много да са Ви послушни бебчетата, и се радвайте на всяка секунда с тези ангелчета!

# 31
  • Мнения: 817
Честито бебче на мама Галакса!
Желая много здраве както за малкия Максим, така и за неговата мама!


Гледам май на почти всички ни правят проверки по телефона, ама явно няма как. Аз вече взех да свиквам.

Енигма
, мила и аз очаквам такъв разговор в четвъртък, така че те разбирам как се чувстваш и те  Hug

Параходче
и ти ли си вече в редиците на преносилите. Тъкмо се чудех днес дали само аз и Енигма пренасяме  Confused Дано скоро всички да се сдобием с по едно здраво, сладко бебче Praynig
Сега видях, че Шивани е била с термин днес, нещо ни се увеличава групичката ...

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 33
ЧЕСТИТИ БЕБЧОВЦИ НА СИРМА, АРИАНА, ВИКТОРИЧАЙЛД, ЕЛИНА МАЛИНА, ГАЛАКСА!
Само хубави моменти с малките сладури!
newsm51 stork-boy stork-girl

Дано не съм пропуснала някой.

Пуки, и аз гледах това филмче за секциото преди моето и после много съжалявах. Постоянно ми беше пред погледа, докато не легнах на масата. След това вече не ми пукаше, беше ми много интересно.

И аз имам огромен хемороид или може би един огромен и един по малък. Ужасно е. Ще взема да пробвам рецептата на Шарийз, само това не съм пробвала.

Днес ме допуснаха да пробвам да накърмя малкия. ЗАХАПА newsm44. Много съм щастлива.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мая, не си гледала клипа който аз гледах. Ти говориш сигурно за българката дето си снима секциото и го имаше в някакъв сайт. Преди малко и Адинка полюбопитства да го види тоя клип след като беше гледала българския,  и сега ще я свестявам през Скайп че й стана лошо. Така че само мъже трябва да го гледат явно, като моя, дето кръв и ножове не ги впечатляват.

Цитат
Puki,  може познатата с ин витро да кара слеродилан депресия! А какво ще предприемеш с тази си счетоводна лъжа?! Трябва да бъдеш справедлива и нещата да ги обмисли мъдро.

Шиванка, след срещата и разглеждане на всички платежни от миналия месец се оказа че има над 400 лв. внасяни пари от нас напразно, къде  за някой си, къде надвнасяни, къде внасяни двойно. Абе грешки ужасни и то само за Септември. Не ми се мисли като разровим за стари месеци. ooooh!Призна си момичето и се оправда с лични проблеми. Това обаче мене не ме грее, защото последните месеци ми надува главата за по-високо заплащане и се фука колко съвестна била, а виж кво излезе накрая. Та се наложи да се разделим. Това са кражби в голям размер и не е редно да й простим. Ще предаде счетоводството на друга счетоводителка,която още тези дни ще наемем,защото не искам крадци около мене.

# 34
  • Мнения: 4 292
Честити дъщерички на  СИРМА и ЗОРИ!  Hug

Честити момченца  на  АРИАНКА, ВИКТОРИЧАЙЛД, ЕЛИНА МАЛИНА, ГАЛАКСА  Hug


Честита годишнина на Крисси!  Simple Smile

Ако изпускам някой, ще ме извинявате. Наистина много бебчета се появиха, не мога да смогна. А и едва вчера ни изписаха, още се адаптираме с Вероника. Честно, момичета, бях забравила колко е хубаво да имаш бебенце вкъщи. Прекрасно е просто!  Heart Eyes Гледам я и не мога да и се нарадвам, постоянно ме избива на рев.  Crazy

# 35
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Честити рожби на всички мами от тези дни! Да си ви живи и здрави и много,много да ви слушат и радват! newsm51 Големи са сладури всичките ни бебета, гледах снимките, всички ги целувам. Вече се обърках кой роди,кой не, при всяко следващо влизане гледам как бройката се увеличава и бебевалежа продължава! Много се радвам ! Flowers Sunflower
При мен няма нищо ново и затова и не сам писала няколко дни, нещо не съм в настроение. Иначе ви чета редовно. Но нещо съм в депресия. И това дето всеки звъни и пита какво става....И на скайп и по телефона и по улиците всеки само вика айде кога аз ако знам кога точно ще се роди да им кажа. smile3506 Снощи иначе имах май контракции но не бяха болезнени, даже не знам дали бяха контракции. Бебка много беше неспокойна и ме риташе. А корема ми ставаше твърд, но не ме боля нищо. Предполагам и на други така им става нали сме с една диагноза : бременни  Crazy  И така е при мен чакам си  Confused

# 36
  • Мнения: 10
Привет сладуранки   bouquet
ей че хубави новини  Heart Eyes
Честити сладки принцеси на Колото Сирма и Зори  smile3522  smile3541  newsm51  ех тези сладки принцеси само радости да носят на всички   love001
Честити принцове прекрасни на Тони Арианка Елина Малина Галакса и Викторичайлд  smile3504  baby много да ги радват голями мъже да станат много много радости  baby  1stroller слдко бебе в количка мама ще го гъделичка
аз днеска сутринта за първи път имах болки в корема  Grinning и ахаа да дойда на лекцията и заспх  Grinning но ще гледам в четвъртък да не пропускам  Flutter
ама в това хубаво време просто човек не се  свърта вкъщи  Hug днеска поръчах за бебчо чершафи на принцове принцеси и едни змейчета  Laughing голяма веселба  Laughing
мацки много са сладки снимките на бебчетата  Hug давайте повечее да се радваме   bouquet
яяяяяяяяяяяяя не им се ядосвайте на питащите  Whistling  Whistling  Whistling ко ви пука те това си знаят това си питат  Whistling
ехе и аз наближавам термин и май ще се отдам на мързел Simple Smile с чистенето адсе справят другите  Naughty сега разходки и почивка и веселба за бебчо  Laughing
а за Тони много се изкефих как я беше хванала веселата вълна и предполагам че и бебо Момчил ще е голям веселяга
КРИСИИИИИ на най-щастливата жена много щастие и любов   love001 newsm51  newsm03
мая   newsm10 много успех с кърменето дано да нямате никакви проблеми

# 37
  • Мнения: 10
ами и мене в работата все ме питат не съм ли родила още Simple Smile какво се мотам  Wink все се гледа дали ми епаднал корема ???? колко ли ???ами имаме си програма с бебчо и смела договорка и ще си я изпълним  Wink
и който ви ядосва  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
споко просто казват че везничките са големи мързели и ако можело да изчакат до скорпиони щели ад  се пробват   Joy  Joy  Joy

# 38
  • Мнения: 30
Здравейте момичета...
Извинявам се за натрапването, често чета темичките ви/може да сте ме забелязали.../

Първо да честитя на щастливките за прекрасните им бебчета, страхотни са... и да пожелая на очакващите бързо и леко раждане  Hug

Аз съм от ноемврийките и искам да попитам нещо майчетата със секцио - понеже ще ми е за 1 път а слушам какво ли не... Казват, че кърмата/дори коластрата/ след секцио слизала чак след няколко дни/4-5, може и повече/, това така ли е наистина...
Вярно, на стартова позиция се притесняваме за какви ли не невъзможни неща, но все пак...
При вас как е?

Тиха и спокойна нощ ви желая...

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Аз пък си имам списъче с прогнози за дата, на която ще родя  Laughing Първата дата изтича след 9 мин, така че вече има губещ от залаганията. Ама нищо не залагат, само си чешат езиците Simple Smile Един приятел каза да не раждам уокенда, че няма да е в града (все едно той ще ражда вместо мен)! Ама на мен ми е весело, смея им се само  Simple Smile

Пуки, според мен си постъпила много правилно  newsm10  Дано вече нямаш такива ядове  Praynig

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Намерих нещо много, много интересно. Трябва всички да го видите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206528

# 41
  • Мнения: 95
Днес да пиете едно за мое здраве, че съм рожденичка.
Може бира, може и айрян, по избор.
Ние с малкия сме на млечен бар  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 558
Охо, рожденничката!!!  Hug  bouquet
Честито Барабина!!! Много щастие. любов и здраве от нас... както и време за сладки сънища да добавя Wink  Crazy...


Днес изпълних последната си точка от програмата за развлечение преди увеличаването на нашето семейство, а именно- да идем на романтична вечеря с татето, без баткото... ух... още не мога да се помръдна следствие на което... а татето заспа в 8 вечерта...  Joy Crazy. Аз в ресторанта се напих с някакъв ананасов сок и се хилих и клатих като желе на всичко що виждах и чувах... ooooh! Blush и по- лошото е, че изобщо не можех да се стегна, колкото и да опитвах... пияна съм от любов и щастие така да се каже  Heart Eyes...
Хм, бъдещия ни батко го е ударила словесната диария и ми държи абсолютно неразбираеми речи цяла вечер (много сладко го прави с патос, ръкомахане и някоя и друга разбираема реплика чат- пат).
Аз единствено искам да не съм така преяла и подута и да спяяя  Mr. Green Tired... да спяяя...

Кой ще ражда днес, да питам, а?

Утре (т.е. днес) съм на ЖК, дано няма изненади при нас...

# 43
  • Мнения: 899
Хайде и един петел да пропее (по-точно кокошка  hahaha). Е, не ме оставя това дете и толкоз  Whistling. В 00:00 ч. се започва бясно връткане, причиняващо ми резки болки тук и там, от които се гърча като червей, докато се измори и заспи и след него аз. Така вече 4-та вечер. По малките часове пак 1 порция, пак заспивам и така до обяд. Момичетата с подобен режим знаят какво е и как после ставаш от леглото с тонуса на парцал от накъсания сън  Confused.
Честити Виктория на мама Сирма007,Калоян на мама Ариана, Момчил на мама г-ца Тони,  Александър на victorychild, син на ЕлинаМалина, Максим на мама Галакса, Да са им здравички малките слънчица и да ги топлят цял живот!
Барабина, честит рожден ден baloni!!! Много щастие занапред с малкото човече и с големия човек до теб! Аз снощи пих чаша бира за твое здраве  Wink
Да спомена и за стаята на Пуканчо (отдавна чакам да я видя  Wink) колко е красива. Наистина много любов е вложена. Ние нали си нямаме стая, та се радвам на вашите  Peace
Съни, хубаво е, че отново виртуално си с нас  Hug
Ванче, не се притеснявай за раждането, чела съм тук отзиви от много мами живеещи навън, че екипите са страшно внимателни и са винаги на разположение край раждащата и ражданията минават съответно по-леко, по-нетравмиращо и без неприятни последствия за майката. Ще направят най-доброто за теб  newsm10
Като казахте за хемороиди мисля, че и аз преди 2 дни се сдобих с един такъв. Не съм сигурна дали е това, не съм имала никога, но по описания от пострадали няма какво друго да е. Не боли, само си стои там и ме шашка как ще напъвам, няма ли да стане поразия....нямам инфо никакво за тези неща. Вие сега ме успокоихте малко с написаното по темата, а някои лекове като капките за нос са много екзотични  Crazy
Клото, много мило си го написала  Heart Eyes. И аз ще съм така мисля  Laughing
Вчера приключихме с терасата, дори успях да се разходя в прекрасното време със сестра ми и племенника. Днес ме чака чистене и да отдъхна най-после, че отново къщата е в ред. Майка ми, сестра ми все ме успокояваха, че няма да оставят неподредено, но на вас е ясно, че искам сама да си го направя  Crossing Arms. Аз ще си изпратя детето и мъжа и пак се натръшквам

# 44
  • Мнения: 104


barabina   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт