ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 382
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Имам щъркелови новини, октомврийка през ноща роди.
Тази нощ, в 1.30 мама Polia75 роди своя син Иван , който си е цял мъж със следните размери- 4.250 кг. и 54 см.  Раждането е естествено.

Честито на мама Поли.

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 10:12 от *Pukanka*

# 61
  • Мнения: 217
Хайде добро утро!

Честит ни първи Максим! Да са здрави и спокойни с мама и да се връщат скоро да разказват!

Честит мъжага Иван на мама Поли! Поли, радвам се, че всичко е протекло естествено! Ти си героиня - какъв голям бебок!!!

Барабина, честит рожден ден! Пийни едно винце довечера за ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛО НАСТРОЕНИЕ!

Момичета, всички, които преносвате, стискам палци да родите още преди да сме завършили темата!

Благодаря на всички за съветите и лековете за туй гадно нещо - хемороида! Аз сега мажа с едно кремче сутрин и вечер, през деня ще слагам капки за нос (без друго не ми понасят за носа, дано свършат работа за г...за  Mr. Green). Ще добавя и едно хомеопатично, което ми предписа личната - Арника, в разреждане 9 ch, 3 пъти на ден по 5 гранулки. Ако не сте пили преди хомеопатични - смучат се, като 15 минути преди и след не се яде и пие нищо....

Ако знаете сега какъв купон ми е зад блока! Част от децата детската градина, в която ходи Дени, са навън, изкарали са един касетофон, пуснали са детски песнички, на момиченцата са дали помпони и скачат и танцуват като мажоретки! Сладурковци! Репетират нещо явно, чакам да видя какво ще има по-нататък в програмата  Hug

П.П. Който ще ражда мъж, сега е моментът! Аз снощи се допитах до домашния си "доктор" дали не желае да ми направи разкритие, но се оказа голямо шубе и реши да отложи "прегледа" с няколко дни! Пфу!

# 62
  • Мнения: 42
Честито на мама Поли! Ама голям мъж е родила, ей! Да са живи и здрави!
Пуки, той малкия Иванчо много голям бе, цели 4 тона JoyWinkШегувам се, разбира се, дано не се сърдиш Hug!

# 63
  • Мнения: 132
Честито на мама Поли! Ама голям мъж е родила, ей! Да са живи и здрави!
Пуки, той малкия Иванчо много голям бе, цели 4 тона JoyWinkШегувам се, разбира се, дано не се сърдиш Hug!
hahahaЧестито на Поля

# 64
  • Мнения: 217
Честито на мама Поли! Ама голям мъж е родила, ей! Да са живи и здрави!
Пуки, той малкия Иванчо много голям бе, цели 4 тона JoyWinkШегувам се, разбира се, дано не се сърдиш Hug!

Хахаха  Joy Денят започва весело!  Laughing

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Браво на мама Поли, окуражваш ни, че и големи бебоци могат да се раждат по естествен път! Да ти е живо и здраво момченцето и много да те слуша  smile3525

# 66
  • Варна
  • Мнения: 340
Хайде и аз да се цопна, да не се чудите що ме няма  Wink

Честит рожден ден на Barabina   bouquet

Да е жив и здрав големия юнак Иван на мама Поли, а на нея бързо възстановяване   bouquet

Пуки, заинтригува ме с тая счетоводителка  Confused. Възможно ли е да се плащат осигуровки от една фирма на едно лице без да има сключен договор?

Коластра си има от самата бременност, независимо от вида на раждането  Wink. Кърмата обикновено слиза по-късно при секцио, според мен защото самото бебе го дават по-късно на майката. И все пак първите 2-3 дни на бебето му е достатъчна само коластрата, така че не се притеснявайте за храненето на бебе при секцио, по-скоро се молете да ви го дадат възможно най-рано.

# 67
  • София
  • Мнения: 368
Честито на Поля! Да е жив и здрав Иван! Тя голям мъж е отгледала, браво!
mylili, ние сме си чудна компания двете, добре се забавляваме, гушкаме се, пея и песнички! Толкова е хубаво да я гледам как сладко спинка! Не е лесно, но щастието е огромно, къщата ни е огрята от едно малко слънчице!
Днес мисля да направим първата разходка с количката! Извеждала съм я само на терасата до този момент!
Вчера си купих една много хубава книга Хранене на бебето на проф. д-р Лиляна Трифонова! Препоръчвам я, има много полезна информация!

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 10:14 от trixy

# 68
  • Мнения: 217
Виждам моето русо пате от балкона!  Heart Eyes По червените маратонки го познах!

Явно са изкарали всички деца, защото се оказа, че имат спортен празник, даже и водеща са си поканили.... Искам и аз в детската градинааааааа!!!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Барабинка   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Шики, коригирах се. като видиш такива неща, казвай, че да не ставам смешна.

Хеленка, явно става , но с мошеничество, защото е факт. Договор може и да има, но не е подписан от нас. Все пак тя досега имаше достъп и до печати и до всичко, така че това е най-лесното да си подпише сама договори каквито иска. Сега й искам справка от НАП за осигуровки внасяни от фирмата ни, та ще видим историята и назаде.
Иначе като изчислим измамите й примерно за година назаде, тогава ще мислим да я даваме ли на икономическа полиция или да я съжалим.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 723
Майлили  аз не казах на никой ,че отивам в болницата.
Обадих се след като ни качиха горе.

Галакса чектит ти Максим.Да ти е жив и здрав и да ви радва многа. smile3525

Поля честито и на теб голямо момченце-Иван.Бързо да ви изпишат и да се гледате в къщи. newsm51

Барабинка  bdbaloni bigdance2  ura

Пуки благодаря за полезната статия Hug

Мая радвам се че човечето е засукало-само така. Peace

Триксче и аз не се цедя засега.
За коликите ,ами както спи и е спокойна започва да пищи или да мрънка и прави физиономии.
Интересното е че са само вечер и нощем. newsm78

# 72
  • Мнения: 24
малееееее че голям мъж!!!!!!!!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ГОЛЯМ ИВАН!


Аз да ви се оплача момичета-снощи като се събудих в 1 часа и като се сетих за един проблем и рев та до 4 сутринта Sadи сега ми е едно такова гузно,че причиних това на бебчо.очите ми са надути направо се чувствам премазана.единственот,което ми дава стимул днес е,че ще гладя бебешки дрешки,които свекито изпрати от Англия и ще ги подреждам в стаята на бебо,която е почти готова.като стане ще кача снимки.лек ден на всички и леко раждане!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 152
Честито Максим на мама Галакса и Честито Иван на мама Поля! Да са ви живи, здрави и да ви радват много!!

Барабинка, Честит рожден ден! Вече сте две везнички в къщи..  Grinning Двойна радост!

Феел Ю, и аз взимам Арника, в разреждане 30 ch, 1 пъти на ден по 5 гранулки!  Naughty

Пуки, за такива хора няма ли черен списък или нещо такова?  Confused То и други ще изгорят...  #2gunfire

# 74
  • София
  • Мнения: 368
Неди, колики са! Вечер и през нощта са най - силни! Аз първия път като я видях да се свива и да плаче от колики не знаех какво и става и много се бях притеснила! Действието се развиваше в 1 часа през нощта, не предполагах, че са колики, защото педиатърката каза да ги очакваме към 10ия - 15ия ден, но нашите започнаха на 7ия. Имах рецепта за капки, но не ги бяхме купили! Търпение, гушкане, топлене на коремчето и по малко капки помагат да се овладее ситуацията!

Общи условия

Активация на акаунт