ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 408
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 42
Много се е опетлала тая жена, Пуки! Каквито и лични проблеми да има, това си е престъпление! Да беше ви споделила проблемите си, до колкото разбирам бихте я разбрали и все някакъв изход е можело да се намери! Че и коректна се изкарва ooooh!! Ами кой каквото си направи друг не може! Дано за вас да не е много голяма загубата!
Аз да ви се похваля! Сдобих се с педиатър! Много съм доволна, бях много притеснена, че си нямам никой наум даже! Дано излезе свястна, но ми я препоръча личния ми лекар, а той ни е и семеен приятел и разчитам на мнението му! Казва се д-р Ваня Александрова. Някой чувал ли е нещо за нея?

# 91
  • Мнения: 44


                                 Честито на новите мами !
  Да са ви живи и здрави  рожбите ,да ви слушкат и много да ви радват !
 Барабинка ,чистит рожден ден !Всико най-най -хубаво ти желая ...

 Деним и мен ме е налегнала една депресия, не е за разправяне .Хем ми омръзна това положение ,хем  много ме е страх  от предстоящото  Rolling Eyes 

 Пуки ,стаята на малкия е страхотна , остана само и той да си легне на легълцето .

Фийл , от първата бременност имам един голям колкото половин палец хемороид .Не знам дали при раждането  ни се е спукал  ,то от този момент имам малко спомени ,но до сега почти на всяко ходене по голяма нужда  ми се пука и кърви .Като един кръвен донор съм  за тоалетнота чиния ....

 Крисси ,Покжей  хайде само ние останахме в Пловдив с големи кореми  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 104


Честит Иван на Поли!Да е жив и здрав и с мама бързо да се приберат в къщи!!!

# 93
  • Мнения: 24
helenka  какъв багаж си си приготвила за випа.по скоро ме интересува дрешки за бебчо дали искат,защото аз съм напълнила цяла торба и моя багаж е в един сак изобщо все едно заминавам на почивка Laughing

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Къде е тази педиатърка Шики?

Абе момичета, циганките дето пълнят родилните отделения, дали си плащат? Едва ли? И какво ги правят в такъв случай?  Grinning

Ооооооо, Адинкоооооо, ти си жива. Не можах да те уморя снощи значи. smile3534  love001 smile3525

# 95
  • Мнения: 11 190
Забравих - добре дошла и ЧРД на мама Барабина, и да я помолим да си даде размерите на бебчо за първа страница! Че само нейният Дамян е там без габарити Grinning

# 96
  • Варна
  • Мнения: 340
Liqnka, и секциото, и нормалното раждане ги вдигнаха с по 100 лв. /бяха 550 и 850 лв. до 1-ви август  Wink/. В стая е по една майка /и аз предпочитам да не съм сама, че няма на кого да оставиш бебето и да излезеш малко/. А това, че таткото може да стои при нас не съм много сигурна /въпреки че и аз съм го чувала/ ... навсякъде има разлепени листи, че посещението във ВИП-а е от 16 до 20 ч. За бебето съм приготвила всичко - дрехи, пелени, памперси, мокри кърпи, козметика, хавлия, одеало.. май само толкова  Mr. Green /абе направо му вземам всичкия багаж  hahaha/

# 97
  • Мнения: 217
Фийл , от първата бременност имам един голям колкото половин палец хемороид .Не знам дали при раждането  ни се е спукал  ,то от този момент имам малко спомени ,но до сега почти на всяко ходене по голяма нужда  ми се пука и кърви .Като един кръвен донор съм  за тоалетнота чиния ....

Лелее, Никози, то много гадно, бе! Искаш да кажеш, че не си се разделяла с хемороида, откакто си родила? Или сега ти се е появил - през втората бременност? Предполагам, че си пробвала да го излекуваш....

# 98
  • Мнения: 104
Относно счетоводните работи, мъжа ми разправяше за неква счетоводителка където я изгонили от фирмата, защото крадяла личните данни от картите на служителите и ги водили на работа в друга фирма и правили некви далавери с осигуровките  Rolling Eyes ще излъжа как става точно тоя номер, щот не ги разбирам нещата, но явно има начини за далавери  Thinking

на 17ти септември ми откриха бактерии в микробиологията и отрицателно за гъбички, няма и две седмици по-късно в микробиология на друго място бактерии няма, а гъбички да  Crazy през тези две седмици не съм пила лекарства и не съм си слагала глоболи.е, как става тоя номер и кое изследване е вярно  Crazy във всяка лаборатория различно  ooooh!

Друго интересно-днес се возих два пъти в трамвай, на идване ми отстъпи място една млада циганка, а на връщане белите хора-не /е, успях да седна , ама не чрез отстъпване Wink  Simple Smile  Thinking


# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 576
За тези които ще раждат в Майчин дом Варна да кажа че е добре отсега да си запазят стая. ВИП 5 е много хубав за сама родилка, а ВИП 6 е хубав ако сте с придружител. Другите стаи също са хубави, но тези имат някой разлики, които им дават предимство. Обикновенните стаи в Майчин дом са като ВИПа в АГ, тоест има си всичко, но разликата е че са по 2 или 3 родилки и на свиждането при някой ще влизат и по 15 човека, което поне аз не одобрявам и затова избрах ВИП,където не се допуска такова нещо.
Освен това е добре да си уредите и изберете кой да ви е анестезиолога. Аз съм си избрала Добрева  и съм казала че няма да вляза да раждам, ако не е тя.
Който ще иска да снима пък , трябва таткото да си направи изследвания в лабораторията. Иначе снимането струва 60 лв. и се снимало не през прозорец, а таткото влизал направо в операционната или родилната, зависи от раждането. Може таткото да отреже и пъпната връв ако иска.
А, клизми не правят в Майчин дом, а катетъра е по желание.
Ако се сетя още нещо важно ще пиша. Или ако някой има въпроси да пита, аз разпитах много добре за всичко.

# 100
  • Мнения: 6
Здравейте мили мами,

включвам се за кратко да съобщя, че на 30.09 се роди нашата дъщеричка Лора. Бебка тежи 3400 кг и е висока 51 см. Много сме щастливи.
Раждането беше много бързо - по-малко от час. Всички в Шейново много се учудиха, понеже ми е първо бебче. Дори лекарят, с когото имах уговорка, едва успя да дойде навреме Simple Smile Но аз през цялата бременност практикувах доста усилено йога и си мисля, че това сигурно е оказало влияние.
В началото имахме проблеми с кърменето, понеже бебка не можеше да захапе добре и аз много се бях отчаяла. Но с помощта на Ася от септемврийския форум, която беше супер любезна да дойде у нас след изписването нещата потръгнаха и бебка суче много по-добре вече. Е, пак има малко борба докато захапе, но напредъкът е сериозен Grinning
Това е засега от нас. Ще се включим пак по-късно Hug
Поздравления за всички вече родили майчета. На останалите стискам палци всичко да мине по вода и бързо, както при мен Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 42
В Терапевтичния блок е по принцип, но ходила и в спешното на Окръжна понякога, Пуки. Ако се интересуваш мога да ти дам телефон да я разпиташ, отзифчива е иначе. Самото записване ставало след като излезе акта за раждане, което било няколко дни след раждането, а по нейните думо до тогава тя щяла да види бебето, стига да и се обадя разбира се. Мисля, че 25лв каза, че е това посещение.
А относно ВИП-а в АГ-Варна, една приятелка ражда края на май месец там и мъжа и наистина е бил при нея през повечето време. Така, че тоя слух май е верен Wink!

# 102
  • Мнения: 42
Честита ти дъщеричка didique! Да сте много здрави и щастливи!
Включвай се когато можеш и ни разкажи за малката Лора повече! И снимки ако качиш... Hug!

# 103
  • София
  • Мнения: 1 534
Леле, Никози, ти направо ме отчая от живота с този хемороид. Не ги искам тия гадости да живея с тях. Crossing Arms

Аз съм отчаяна-цялата къща стана в прахоляк от слагането на дограмата. А ужким бях правила основно почистване. как ще се отървем от този фин прашец, който полепна навсякъде.  ooooh!
Поне като изчистя всичко наново и може и да родя. Mr. Green

Дидик, честита дъщеричка!

# 104
  • Мнения: 156
Честито на всички нови майчета! Да са ви живи и здрави малките съкровища!
Барабинка  newsm59 ! Здраве, щастие, късмет и любов за цял живот!

Общи условия

Активация на акаунт