ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 429
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Дидик, честито съкровище! И благодаря за окуражителния пост  Heart Eyes

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 723
Честита ти дъщеричка ДИДЕ!

Да сте здрави и доволни и да се кърмите успешно.

# 107
  • Мнения: 104
shikimiki за педиатър ли си говорите?частен ли? сори, че се намесвам  Embarassed ама ме вълнува искат ли пари за посещение  Rolling Eyes мислих си, че каквото съм се оръсила за мен, за бебчо поне ще е без пари лекаря  Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 132
shikimiki за педиатър ли си говорите?частен ли? сори, че се намесвам  Embarassed ама ме вълнува искат ли пари за посещение  Rolling Eyes мислих си, че каквото съм се оръсила за мен, за бебчо поне ще е без пари лекаря  Rolling Eyes
Ако си избереш педи по здреавна каса е без пари при частен си плащаш PeaceСпоред мен е хубаво дори и да си избрала частен да се запишеш и в п-ка за да дават поне направления за специалист ако се наложи

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Гери, защо махна малкия бандит от аватара си. Я да го връщаш веднага.

# 110
  • Мнения: 95
Освен това е добре да си уредите и изберете кой да ви е анестезиолога. Аз съм си избрала Добрева  и съм казала че няма да вляза да раждам, ако не е тя.
...
А, клизми не правят в Майчин дом, а катетъра е по желание.

За Добрева подкрепям - и аз съм много доволна от нея. Но за клизмите не съм съгласна. На мен ми правиха, въпреки че реално нямах нужда и преди това вкъщи доста добре се бях изчистила.
А за размерите на Дамян, мисля, че ги бях писала, но явно не съм - роди се 49см, 2.400кг. Онзи ден го теглихме контролно и малкият ми мъж вече е минал 3кг. Това е най-хубавият подарък за РД на мама  Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 42
shikimiki за педиатър ли си говорите?частен ли? сори, че се намесвам  Embarassed ама ме вълнува искат ли пари за посещение  Rolling Eyes мислих си, че каквото съм се оръсила за мен, за бебчо поне ще е без пари лекаря  Rolling Eyes
В случая ще ми вземе пари за посещението, защото според нея няма да има още акт за раждане и няма да е записана малката. После в кабинета всичко ще си е безплатно, поне аз така я разбрах. Peace

# 112
  • Мнения: 132
shikimiki за педиатър ли си говорите?частен ли? сори, че се намесвам  Embarassed ама ме вълнува искат ли пари за посещение  Rolling Eyes мислих си, че каквото съм се оръсила за мен, за бебчо поне ще е без пари лекаря  Rolling Eyes
В случая ще ми вземе пари за посещението, защото според нея няма да има още акт за раждане и няма да е записана малката. После в кабинета всичко ще си е безплатно, поне аз така я разбрах. Peace
Нз ама когато Дени беше на 4 дни педито дойде в нас а и после понеже ни забавиха акта още не беше записан при нея даже и ваксина по ЗК му би без лев да ми вземе newsm78

# 113
  • Мнения: 42
Нали знаете как е в БГ... Всеки по свое усмотрение действа! На мен ми взимат всеки път пари за ехограф, на Надето/примерно/ всеки път я гледат и не и взимат. На мен ми взимат по 30лв за ехограф, а на Хеленка и взимат по 15лв и все в държавни институции/примерно/. Така, че аз съм се отказала да търся верния отговор! 25лв. еднократно ще ги преглътна! Wink

# 114
  • Мнения: 269
Честито на всички нови мамита!!!Желая ви малките слънчица да греят все по-силно и да стоплят живота ви!  bouquet
Пловдивския отбор,чакаме новини с нетърпение и стискаме полци.Никози,не се стресирай и не губи настроение.Ако искаш мога да ти разкажа за моето секцио на лични да ти се поуспокои малко душицата.Нали ти казах,зора е само 3 дни, поне при мен беше така.
За хемороидите-бях ви писала някъде,ще се повторя- зелен Матсандойч.Беше ми появил един и с това го уморих.
Момиченца, помагайте.Моето човече вече трети ден не ака.Педито не вдига телефона.Пробвах бабешките методи,никакъв резултат.
Трикси, и аз не се изцеждам.Гърдите ми са меки и не са напрегнати.Мисля да не ги тормозя излишно за сега.
Лора, коластрата ми слезе още на втория,третия ден.Вече имам бяла кърма.

Абе момичета, доста от нас вече родиха.Не е ли време да си направим темичка в родилите? newsm78Стига вече сме очаквали бебоци Laughing

# 115
  • Мнения: 132
Мис пробва ли с тернометъра и с вода от овесени ядки?Друго не се сещам аз.
Пуки опитах се да сменя снимката ама не успях и затова сега пак ще се мъча.
shikimiki права си PeaceМного ме е яд всички използват че ще дадеш всичко за детето и си искат без да им пука.
Мойто педи ме е предупредила че ако се наложи спешно да го водя и нея я няма да не плащам за преглед в никакъв случай NaughtyВсички деца са усигорени от държавата

# 116
  • Мнения: 42
Абе момичета, доста от нас вече родиха.Не е ли време да си направим темичка в родилите? newsm78Стига вече сме очаквали бебоци Laughing
Аааааааааа, не съм съгласна! Още не сме родили и половината! Naughty И освен това и на нас ни е интересно какво се случва с вас, вече родилите мами! Ако има друга тема, само за родили, пак всички ще се изсипем там hahaha! Гарантирам! Без нас накъде?! Crossing Arms

# 117
  • Мнения: 132
Абе момичета, доста от нас вече родиха.Не е ли време да си направим темичка в родилите? newsm78Стига вече сме очаквали бебоци Laughing
Аааааааааа, не съм съгласна! Още не сме родили и половината! Naughty И освен това и на нас ни е интересно какво се случва с вас, вече родилите мами! Ако има друга тема, само за родили, пак всички ще се изсипем там hahaha! Гарантирам! Без нас накъде?! Crossing Arms
И аз подкрепям с две ръце Joy Peace

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Абе момичета, доста от нас вече родиха.Не е ли време да си направим темичка в родилите? newsm78Стига вече сме очаквали бебоци Laughing
Аааааааааа, не съм съгласна! Още не сме родили и половината! Naughty И освен това и на нас ни е интересно какво се случва с вас, вече родилите мами! Ако има друга тема, само за родили, пак всички ще се изсипем там hahaha! Гарантирам! Без нас накъде?! Crossing Arms

Ааааааааа, без такива. Докато не родим всички никакво местене. Това е дискриминация. Като остане една мама тука накрая, как ще се чуства самичка, а? Тука ще си пишете и за колики и за памперси, та да ни подготвите и нас.

# 119
  • на Земята
  • Мнения: 174
Честито на Лора и Диди! Да са ви живи и здрави бебоците!  bouquet
Никози,ние сме втора смяна.Тъкмо другите ще помагат,а аз хич и не бързам искам да си дочакам термина.
Мис,има едни свещички за дупе ,за запечени бебчета,но не знам как се казват.Обади се в Селена и попитай,нали имаш право на консултация. Peace
Пуки,дай линк за клипчето,няма да раждам секцио,но ми е интересно,или някой който е на линия в момента.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт