Моите - перипетии(вместо запознанство)

  • 1 645
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Благодаря ти Упоритата!Днес цял ден вися пред компа-взела съм си 3 дин почивка и ...поемам вашата положителна енергия!Стискам палци! smile3525

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Добре дошла Каприцио!Мисля ,че 6 месеца са достатъчни и можете да подновите опитите за бебе.Дано и резултатите са хубави  Praynig
Миналата година на 31.10 претърпях операция от извънматочна с отстраняване на дясната тръба,а май месец забременях от инвитро,което си е точно 6 месеца.
Мони,ти ги много смела жена.Пожелавам ти от сърце следващата  ти бременност да завърши успешно  Praynig Praynig Praynig
Топси и на теб успех с инвитрото ,дано да ти е първо и последно  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 26
Ееееееееее, такива пожелания като ми кажат в началото на деня-усмивката ми става по- широка!  smile3521 Намирам мнг топлина и положителни вибрации тук!Благодаря Ви!Ще се опитвам да поддържам "ИНТЕРЕСА "Ви към мен с мнг инфо! прегръдки и ...мнг топлина в семейството! newsm51

# 18
  • Мнения: 111
Момичета страхотни сте Simple Smile
 Наистина понякога    най- важно е психически да не рухваме. А с такава подкрепа  е по- лесно.
 Напоследък са ме налегнали едни мисли от рода на "Защо не се решихме по рано?"  и като си мисля как в последните години от учене , работа и  опити да се докажем решихме да отложим бебето. И сега какво - имаме вече жилище , кола, и  кариери ,   но какво от това?  Embarassed
 Ако човек знае какво  му е приготвила съдбата ....
 

# 19
  • Мнения: 91
Момичета прегръщам ви силно и ви пожелавам много късмет,дано накрая всички бъдем възнаградени  ylinfant  ylinfant за изпитанията през които преминаваме,кураж и вярвам накрая ще бъдем щастливи. Hug Hug

# 20
  • Мнения: 83
Не се притеснявай, с един яйчник се забременява също толкова успешно колкото и с два, стига да е здрав. Иначе с опитите започнете като се почустваш физически и психически готова. Трябва да си спокойна и мисля че всичко ще е наред Wink Питай лекуващият си лекар за периода, но все си мисля че може и да е по-малък от 6 месеца Simple Smile
Хич не се обвинявай, че не си пробвала по-рано.Все пак сте се потрудили да осигурите добър живот на бъдещите си деца, нали?
Успех и на двете ви с Топси Hug Стскам палци Laughing

# 21
  • Мнения: 547
Капричио,здравей!Аз съм с такава операция март 2006г.Рязан корем,отстранени яйчник и тръба и диагноза ендометриоза 4 степен.Здравната каса дори не ми прие документите за лечение на ендометриозата така че веднага т.е. на 2-я месец след операцията макар че имах още болки /които при мен продължиха с месеци и се сляха с бременността 9 месеца след операцията/ се залових с бебеправене,въпреки че според лекарката бяхме за инвитр.От третия месец бях 2-3 месеца на противозачатъчни уж да гоня ендометриозата,но тъй като те не ми действаха ,даже имах кисти от тях,въпреки настояванията на лекарката ги спрях и на 4-5 месец след операцията започнах отново да опитвам за бебе.На 6-я месец правих лека стимулация за инвитро,но тъй като поради стрес образувах само един фоликул направих последната 4 инсеминация.На следващия 7 месец след операцията инвитро-неуспешно.Трудно ми е да кажа за съжаление,защото на 8-я месец имах киста,но на 9 забременях спонтанно след като междувременно излекувахме бактериите на мъжа ми,а аз започнах терапия с аспирин протект.Сега имам прекрасно момченце на година и един месец.Лекарката изобщо не ми каза че трябва да чакам след операцията за да опитвам за бебе.Междувременно се консултирах и с друг от популярните специалисти по стерилитет и той ми каза че трябва да минат поне 8 седмици след операцията.Каквото и да предприемеш от сърце ти желая успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт