Споделете мнения за ОДЗ "Петър Берон"-ВАРНА

  • 7 680
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 594
ще следя темата

# 16
  • Мнения: 796
Момичета,ще използвам темата да попитам нещо-вярно ли е,че за ясла молби могат да се подават по всяко време,не първите работни дни на януари или ми е грешна информацията?Аз също се чудех дали да не подам молба в тази ясла,ама взех да си разубеждавам май Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Подай си молбата , когато искаш, просто седмица след първите работни дни на януари ще си номер....150 най-малко. Има ли смисъл тогава, освен ако не ползваш предимството с друго дете в същото заведение.

# 18
  • Мнения: 796
Подай си молбата , когато искаш, просто седмица след първите работни дни на януари ще си номер....150 най-малко. Има ли смисъл тогава, освен ако не ползваш предимството с друго дете в същото заведение.
Аз имах предвид да я подам тази година примерно ,а пък да го пусна да ходи  от другата.Естествено,че иначе няма никакъв смисъл.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Молбата е за календарна година. Wink

# 20
  • Мнения: 1
В одз то учителите са супер но за директорката не мога да кажа същото .Тя пресява платежоспособните и ги тормози за пари ,намира си начините и много се пази .Така ,че шансове нямат много народ.Освен това не е изнесла и списъци на новоприетата първа група. Как е събрала децата се коментира между майките.Никога не казва нещата в прав текст. Мога да говоря още много ,но има ли смисъл?????????????
Шефовете в Общината я пазят защото е връзкарка и стара номенклатура.Ако искате още инф.пишете Имам деца които са завършили тази градина и знам неща от кухнята!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Как е събрала децата се коментира между майките.

И как е събрала децата? Сформира си групата от децата подлежащи за първа група от двете налични яслени.

# 22
  • Мнения: 319
Имам деца които са завършили тази градина и знам неща от кухнята!

Ами сподели тогава Grinning
На този етап ме интересува как са "лелките"?Добре ли се държат с децата,занимават ли се с тях,учат ли ги на разни образователни неща.Питам за яслените групи Peace
Как е базата?
Тази директорка толкова ли е лоша? Rolling Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Сиска, аз не знам неща от кухнята. Мога да споделя впечатления от престоя на детето ми там. Да, лелките в яслените групи са добри, помагат много на децата, взимала съм си го преоблечен или преобут, ако е било необходимо. Когато си добронамерен, отвръщат със същото, като всички хора.
И не, не е толкова лоша директорката.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт