Днес кого ще поздравим 5

  • 36 750
  • 803
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 246
Аз да честитя на голяма патерица рожденния ден на Иринка, да расте весела и щастлива  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 325
Здр. момичета, съвсем спокойно може да ни позравите днес. Ставаме на две години. Това ни е първи рожден ден в къщи и довечера ще отваряме подаръци Grinning

# 77
  • на път
  • Мнения: 2 804
..... Ставаме на две години. Това ни е първи рожден ден в къщи и довечера ще отваряме подаръци Grinning

  bouquet Ами честита ви радост тогаз!!!
  bigdance2

Видях, че и на Венециас чедото е имало рожденден преди 8 дни  Wink. Много усмивки и здраве!
 newsm59

# 78
  • Мнения: 1 325
Благодаря, благодаря! Да са ни живи и здрави и много да си ги обичаме!

# 79
  • космополитно
  • Мнения: 941
..... Ставаме на две години. Това ни е първи рожден ден в къщи и довечера ще отваряме подаръци Grinning

  bouquet Ами честита ви радост тогаз!!!
  bigdance2

Видях, че и на Венециас чедото е имало рожденден преди 8 дни  Wink. Много усмивки и здраве!
 newsm59

Embarassed Мдаа!
Я, да се заявят родителите на скорпиончета, че май се очертават мнозинство!?... Hug
 И имали друго чудо като моето гардже- Скорпион и по асцендент! newsm78
Засега се заявява като зодия ангел, но знае ли човек- все си имам много наум за пубертета и грижите на Аист.... Crossing Arms ooooh!

Маа ще му мисля, когато ме застигнат!

Дотогава весели Рожденни празници с изобилие от желани подаръци!.... Praynig Hug
d_iva, Благодаря! Винаги е приятно човек да бъде зачетен!  bouquet Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 448
sislie,честит първи рожден ден у дома!Да ви е живо и здраво детенцето!
 newsm59 newsm59 newsm59

# 81
  • Мнения: 677
Честито на всички деца! Да са здрави, весели и игриви.
За мамите и децата  Hug

# 82
  • Мнения: 3 715
Честит рожден ден на d_iva   bouquet

# 83
  • Мнения: 2 722
d_iva, от здраве да не се отървеш - останалото се купува с пари  Wink



И мъничко на патерица sislie, още много щастливи съвместни мигове пожелавам. Първия рожден ден у дома си е голяма тръпка за всички  Peace

# 84
  • Мнения: 11 986
D_iva, честит рожден ден и много щастливи усмивки край теб!

# 85
  • Мнения: 14
Sislie честит първи рожден ден в къщи на малкото слънчице!/аз малко със закъснение .../ Да е живо и здраво детенце и много засмяно за радост на мама и всички наоколо! Имоето момиче на 19 ноември става на две години и е първият и рожден ден в къщи. Ние с таткото много се вълнуваме.

# 86
  • Мнения: 1 325
Много благодаря на всички за милите поздрави. На всички бъдещи, пък и минали рожденеци аз и моето "диваче" желаем много здраве, много късмет и много, много любов.

# 87
  • Мнения: 1 652
d_iva,  честит рожден ден!
Празнувай, непременно празнувай на този ден! Много е важно как посрещаш празниците, особено рожденните дни и Коледа!само това ще ти кажа.

# 88
  • Враца
  • Мнения: 5 212
d_iva, честит рожден ден!

# 89
  • Мнения: 690
d_iva, честит рожден ден!


Общи условия

Активация на акаунт