Инициативата на Pampers и Unicef - чиста загриженост или подъл маркетинг?

  • 21 736
  • 369
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 176


Кажи ми на сто деца, на които е сложено полио, е навредило?
Задай въпроса си в темата за ваксините. Тук говорим за друго.
Те са само едната страна.

Цитат
multimodal, кажи ми на какъв език да ти напиша, че никой няма да купи свръх количество памперси само заради тази реклама? Всеки е купи точно толкова, колкото и до сега.

Гледаш ли реклами по ТВ? Купуваш ли си безрезервно продуктите, които се рекламират?
Ако не - мога да те поздравя. Истината е, че болшинството го правят.
Това е целта и на тази - сълзлива рекламна кампания, засягаща милосърдието, заложено у всеки човек..

Истината е, че го правят с комерсиална цел, без да им пука за крайния резултат. Или дори нарочно!
Склонна съм да допускам дори това, което е още по-ужасно!
Грубо и цинично!  Това е геноцид! Close


# 286
  • Мнения: 4 150
Цитат
Кажи ми на сто деца, на които е сложено полио, на колко е навредило
Ако са били zдрави преди ваксинацията,на стоте е навредено с ваксините.Може би Ще ти е трудно да го схванеШ,zа което сьжалявам. Peace

# 287
  • Мнения: 6 029

Гледаш ли реклами по ТВ? Купуваш ли си безрезервно продуктите, които се рекламират?
Ако не - мога да те поздравя. Истината е, че болшинството го правят.
Това е целта и на тази - сълзлива рекламна кампания, засягаща милосърдието, заложено у всеки човек..

Истината е, че го правят с комерсиална цел, без да им пука за крайния резултат. Или дори нарочно!
Склонна съм да допускам дори това, което е още по-ужасно!
Грубо и цинично!  Това е геноцид! Close




Гледам реклами по телевизията и не купувам безрезервно. Всъщност отдавна не купувам Pampers, а Can Bebe.
Мразя рекламите на изкуствени витамини и се радвам, че лекаря ни също не е вербуван от производители на такива.

Чак геноцид не е. Не прекалявай.

Christian, теб никога не съм те разбирала, наистина.

# 288
  • Мнения: 4 150
Добре,Ще направя опит да ме раzбереШ с един прост пример.
На един болен човек се дава неЩо "оzдравително" zа да оzдравее.
На един zдрав човек се дава неЩо "раzболяваЩо",zа да оzдравее? От какво да оzдравее?

# 289
  • Мнения: 6 029
Не, Кристиан, друго имах предвид. Разбирам защо мнението ти е такова. Но не разбирам агресивното поведение на тези, които не одобряват ваксините. В това число и ти.

# 290
  • Мнения: 4 150
Агресивен ли сьм според теб?
Цитат
Разбирам защо мнението ти е такова
Ти сьвсем ме обьрка сега...Как така раzбираШ,че мнението ми е такова?

# 291
  • Мнения: 6 029
Разбирам защо си против ваксините. Чети какво пиша.
Агресивен си, да. Не ме карай да се ровя в стари неща. "Колежките" ти, списващи тук също са агресивни.

# 292
  • Мнения: 4 150
И zаЩо сьм против ваксините? ОЩе не ми е ясно...
Забеляzал сьм,че хората тук,които не успяват да оборят "противника" винаги ги осьждат като "агресивни".

Цитат
Разбирам защо си против ваксините. Чети какво пиша
Прочетох много добре какво си написала.НиЩо не си написала.Прочети се и ти.
И никьде не сьм иzкаzал мнение(конкретно zа ваксини) ТУК в таzи тема,zа да си иzвадиШ такьв иzвод.
Нямам колежки.Не сьди по себе си. Peace

# 293
  • Мнения: 6 029
Кристиян, явно не помниш, писали сме си ЛС-та на тая тема.
Тук в тази тема може и да не си изказал мнение против ваксини, но в много други си.

Както и да е. Писна ми, какво във всяка подобна тема. Уважавам избора на неваксиниращите, уважете и вие нашия избор. Моят избор е информиран.
За Африка нищо не мога да кажа, не съм запозната.  Не купувам Pampers, следователно не подкрепям кампанията. Единственото, което ме подразни е прекалената агресия от страна на не подкрепящите кампанията.
Спирам да пиша тук, защото е безсмислено. А и защото ми се спи  Simple Smile

# 294
  • Мнения: 2 176

За Африка нищо не мога да кажа, не съм запозната.  Не купувам Pampers, следователно не подкрепям кампанията.

Сама казваш, че не си запозната...
Само да вметна, че наричаш агресия усилията на някои хора да дадат повече информация, за да се избегне приемането на кампанията на сляпо.

# 295
  • Мнения: 2 652

Както и да е. Писна ми, какво във всяка подобна тема. Уважавам избора на неваксиниращите, уважете и вие нашия избор. Моят избор е информиран.

Е кой сега засяга темата с ваксините?

За Африка нищо не мога да кажа, не съм запозната.  Не купувам Pampers, следователно не подкрепям кампанията. Единственото, което ме подразни е прекалената агресия от страна на не подкрепящите кампанията.

Значи твоето отношение към кампанията се определя единствено от потребителския ти интерес?
И участието ти тук е, защото си против агресията на този или онзи? Въпреки, че лично аз не виждам кой знае каква агресия нито в единия от двата лагера.


Колкото до кампанията - искам пак да подчертая, че живеем в свят на митовете, които се определят от финансово силните и са в техен единствено интерес. И в тази връзка, понеже стана дума за рекламите, особено дразнеща ми е онази реклама на витамини марсианци и си представям как детето ми ме врънка за тях, примерно. Или онова киндер шоколадче, което се надсмива над млякото в хладилника, че имало повече калций от него. Ами шоколадът Своге (дето го чупи една майка зад гърба си) предпочетен пред домашния сладкиш на баба? Или бебето, дето му дават шоколадов бонбон? Ами маргаринът с фибри?

Спирам до тук, но щом с такива елементарни неща ни промиват мозъците, представи си какво става въпрос за по-сериозните интереси... като например флуора в млякото в детските градини и в питейната вода.

# 296
  • Мнения: 8 242
Не подкрепям изобщо. Поредната манипулация..

Никога не съм купувала Памперс Simple Smile Не обичам рекламирани и масови продукти Simple Smile

# 297
  • София
  • Мнения: 44 337
Аз пък не мога да разбера защо си мислите, че заради едната реклама някой ще почне да ползва памперс...
Чесно казано тази кампания печели от майките, които и без друго купуват марката. никой не се е затърчал да си купи 60 пакета, за да помогне на кампанията, никой и не е спрял да ползва марката, заради това....
Чесно казано ако ще с кауза да разпространи червеношийки на аляска да пуснат серия памперси пак ще си ги купувам, не заради нещо друго, а заради самия продукт, който ползвам от както се е родило детето ми. И го ползвам, просто защото най-са ми допаднали тези пампита, иначе не бих...
Прекалено много внимание и отделяте на тази кампания...повече от колкото реалните потребители на памперс....

# 298
  • Мнения: 41
Аз пък не мога да разбера защо си мислите, че заради едната реклама някой ще почне да ползва памперс...
Чесно казано тази кампания печели от майките, които и без друго купуват марката. никой не се е затърчал да си купи 60 пакета, за да помогне на кампанията, никой и не е спрял да ползва марката, заради това....
Чесно казано ако ще с кауза да разпространи червеношийки на аляска да пуснат серия памперси пак ще си ги купувам, не заради нещо друго, а заради самия продукт, който ползвам от както се е родило детето ми. И го ползвам, просто защото най-са ми допаднали тези пампита, иначе не бих...
Прекалено много внимание и отделяте на тази кампания...повече от колкото реалните потребители на памперс....
Подкрепям с две ръце и цитирам поста си от другата тема
Аз също се бях възмутила от тези 0.07цента, но преди няколко дни във Фантастико имаше 2 мед. сестри с палатка на Памперс, които обясниха, че със закупуването на който и да е продукт на фирмата- независимо със или без лого даряваме 7 цента за кампанията.Също правеха снимки на всички които си искат и подаряваха гривнички на които пише,че подкрепяш кампанията/аз не се снимах,но взех гривнички за мен и мъжа ми/.Така че който иска да подкрепи каузата може да купува всички продукти.
Аз съм "за". Peace

# 299
  • Мнения: 668
Подпомогнах с 2 пакета като си купих обаче на моят младеж нещо не му се нравят.Колкото и да искам да продължа да ги купувам не мога.От новите му се обрина дупето.Защо ги правят ароматизирани незнам #Cussing out Аз определено ги ползвам,но защо са изпокрили страта партида?Не е правилно така!!Сега трябва да ги сменя докато изчезнат ароматизираните от магазините.

Общи условия

Активация на акаунт