Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 53

  • 23 333
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 491
Хайде да ви покажа с какви глезотии се сдобих, благодарение на прекрасната Clairette  Много ти благодаря миличка  Heart Eyes

                

# 211
  • Мнения: 1 965
violetblue - Завидях ти, ама НЕ много благородно да знаеш!!! Само ако може така като за бивша блондинка да обясниш... тия пепелници с дупките за какво служат?
ей, тия  hahaha

# 212
  • Мнения: 2 185
 rotfImao rotfImbo Виолетке, ще ме умориш, какъв е тоя надпис дето си го праснала долу на снимките  hahaha
Хайде, честито и със здраве да си ги ползваш   bouquet
"Пепелниците"  hahaha са формички за изсушаване на цветя

# 213
  • Мнения: 1 491
Само ако може така като за бивша блондинка да обясниш... тия пепелници с дупките за какво служат?

СИга, на тях пише - Flower Forming Cups Има дълго обяснение, но в общи линии за съхнене на цветя, а през дупката да прокараш жицата (стеблото по научно му)


Праснала, непраснала, всички да знаят колко съм ти благодарна   bouquet

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
violetblue - Завидях ти, ама НЕ много благородно да знаеш!!! Само ако може така като за бивша блондинка да обясниш... тия пепелници с дупките за какво служат?
ей, тия  hahaha


И аз завиждааааааааам. Ама докато се усетя (бяхме на море) бяхте вече приключили с поръчките.

А тез неща ванче се използват за съхнене на цветя май  Embarassed

# 215
  • Мнения: 1 965
 #Shocked - е толкоз` трудно, дори и аз нямаше да го измисля......
сещам се например за хартийки за мъфинки..... съхнат си перфектно там...... шегувам се...... наистина не знаех за какво са......

# 216
  • Мнения: 55
Пепи честит имен ден   bouquet всичко най хубаво,и ще чакаме някои ден да ни поканиш "В сладкарницата на Пепи"
Ванче честито ви "пълнолетие" и всичко най, най сладко за напред!  bouquet
Момичета тортите от последните няколко странички са върхът   #Crazy станах разногледа Пепи,Ванче,Гушанка,Дот,Елена,Румя  smile3501 smile3501 smile3501
Ванче нямаше ли тортата за годишнината да е с онази хубавата кутиика   newsm78  или нещо не съм разбрала.
А докато напиша аз тук violetblue показала новите си придобивки.Да са ти честити! И аз завиждамммммм.

# 217
  • Мнения: 2 142
Пепи, честит иман ден! Да ти е живо и здраво името!

Ванче, на теб, честита годишнина и да бъдете винаги влюбени един в друг!

Виолетка, Виолетка, ако знаеш, как ти завиждам вечеееее....... Да си ги ползваш със здраве и да ни правиш съпричастни към произведенията ти!

# 218
  • Мнения: 4 358
Доста мислих въобще дали да показвам Embarassed, но хайде престраших се - не ми се смейте момичета Praynig - това руло го направих от чиста краста тази вечер след работа за има няма 30 мин.
Просто не се стърпях да пробвам какво ще направя със сметана по новия начин на Албенка - е мене ли не ме бива ,шприца ли ми е калпав - ето това стана.В началото уж приличаше на нещо, после започна пълната гавра със сметаната ooooh! hahaha - нацвъкана работа.
Ама беше вкусно и имаше десерт.


Ох мале ooooh! то и снимките какви са......
Видях невероятни торти.Утре една по една ще ви похваля.Само гледайте до утре да не изпишете 100 стр. Wink  bouquet
Аз забравих да питам това,закоето влезнах - сметана леко хрускаше от захарта - защо така newsm78, много захар ли сложих или не съм разбила достатъчно.И хич не е елесна тази сметана - само изглежда по лесно от другите методи за украса.
Пепи - да ти е живо и здраво името, много усмивки, любов и сладък живот Hug  bouquet Hug
Ванче - на ръце да те носи твоя мъж.Заслужаваш го  Peace.А ти още дълги години такива торти да му правиш и с радост и любов да си ги похапвате Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 219
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Пепи - да ти е живо и здраво името, много усмивки, любов и сладък живот Hug  bouquet Hug
Ванче - на ръце да те носи твоя мъж.Заслужаваш го  Peace.А ти още дълги години такива торти да му правиш и с радост и любов да си ги похапвате Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 newsm51 newsm51

и аз да се поФаля с моите скромни придобивки  Whistling Clairette, Благодаря  Hug  bouquet чисти и неопетнени все още  Mr. Green Благодаря и на отговорника по група violetblue   Hug  bouquet

малко спам в темичката   Embarassed

van444e, забравих - кажи им на дечурлигата, че нищо не разбират  Naughty  Mr. Green

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 20:36 от blueeye®

# 220
  • Мнения: 484
ВАНЧЕ,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!!!МНОГО ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО ДА ЦАРИ В СЕМЕЙСТВОТО ТИ!!!!!!!!!!! newsm51 и нашата е този месец

Аз пък предлагам за 20-годишнината да ни поканиш всички в "Сладкарничката на Пепи" (някой я беше нарекъл така по-нагоре )
А тортите са страшни!!!Маза ли се яко с желатин,а? Wink Joy Joy Joy

Честити придобивки на всички!!!
Бъни,"гаврата" ти многоооо ми допада,но скоро няма да ме огрее  Rolling Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 2 118
Честити придобивки на violet и на blue! Много е хубаво поне снимки да погледаш...ако някой ми изръси един камион такива джаджи, пак няма да сметна, че са ми излишни....Хрумва нещо сега в движение, трябва да си помислим, когато моделираме и изобщо украсяваме, кои джаджи най-много ни вършат работа, (Clairette май се беше заела да прави такава селекция сред придобивките си) и да ги публикуваме със снимка и как точно са ни полезни....Така може да е полезно, когато човек се чуди какво би му било от полза...

# 222
  • Мнения: 1 965
Отново благодарности на всички.......   bouquet
Връчих кутийката..... първо изсипа бонбоните, сложи си вътре парче торта, украси си я с жили-бон и ...... стана едно голямо мазало.... хрупахме си дружно всички!!!!! Омазахме се до ушите, стана ни тежко..... ама я унищожихме. Цялата сценка се разигра за радост на дечурлигата които бяха мноооого доволни че баща им се прави на по-голяма маймуна от майка им.....  baby_neutral
irinka28 - ако не се натопя до лактите в желатина / и не само/, как ще разбера че съм правила торта иначе??? Относно поканата....... Пепииииии, разбра ли? Имаш точно 2 години да си осъществиш мечтата. Поканила съм гости за 14 Октомври 2010, така че...... зарязвай Кухарката и давай да мислим менюто.....  Joy
dimitrina73 - Ако се замислиш реално.....  newsm78, ако правиш торти само заради спорта и хобито.... ще установиш че 90% от играчките ти са излишни. Просто глезотийки. Не че е лошо да ги имаме, ама........ краста..... сърби - чешеш се!!!

# 223
  • Мнения: 1 122
Пепи, честит имен ден

Ванче и на теб честита годишнина

violetblue, blueeye® честити ви придобивки! И аз скоро ще се похваля.

Бъни какво изкушение само   bouquet

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 846
_Пепи_ , честит празник! Много здраве, щастие и късмет! И ти пожелавам в най-скоро време да сбъднеш мечтата си за собствена сладкарница!  bouquet  bouquet  bouquet
Ванче, честит празник и на теб! Още дълги години любов и разбирателство! Heart Eyes
Беше ме питала за бъчвичката- да, оцветявах я с гелообразните бои на уилтън, като топвах четката и във водичка. Но отчитам като грешка това, че оцветявах бяла маса. Щеше да е добре да я боядисам и нея поне малко. Naughty

Момичета, много благодаря за милите думи. _Пепи_, dimitrina73, badem, 2в1, niko_leta, Clairette, violetblue, kony, raya_usa, Rumya, irinka28, thedragonbg, Албена, petia_tag, kaaramelka , трогнахте ме!  bouquet 


dimitrina73,
живот и здраве, обещавам и за абитуриентската на Радослав да покажа торта! Hug И да, щипките на дрешките ме измъчиха. Много бяха дребни, а и ги правих последни и затова ме поизмъчиха. Tired
badem, срахотен автопарк! smile3501
vesi_127, пяната е разбита сладкарска сметана, шприцована с кръгъл накрайник(който е като кръгла дупка). Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт