Бихте ли работили каквото и да е...

  • 7 131
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Какво значи да си смачкаш дипломата?

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
почваш тази и се оглеждаш за следващата ....

# 17
  • София
  • Мнения: 4 041
Виж сега, може тази работа да е под нивото, на което си свикнала, но явно това е единствената работа, която можеш да си намериш в момента. Да не се жениш за нея. Като намериш по-добра-сменяш я.
Аз говорех за удовлетворението,че работиш, че си полезна ,ценена, не толкова че носиш пари в семейството. Но пък ако тези пари са важни за бюджета ви-изобщо няма място за "гордост и предразсъдъци".  Naughty
И аз не разбрах, по-какъв начин някаква работа може да се отрази негативно на по-нататъшното ти развитие в професията?

# 18
  • Мнения: 139
Приятелски съвет: да си намериш друга (по-добра) работа е много по-лесно, когато си работеща, отколкото, когато си вкъщи. Някак си се създават контакти, добиваш самочувствие, чуваш мнения, вдигаш си цената. Така че, започни това, което ти предлагат днес, и търси това, което искаш да правиш утре.
Изказвания от рода: "Ама как така, аз имам диплома...." са ми смешни, човек не знае какво го чака утре. А и най-дългият път започва винаги с първата крачка. Давай смело и не се отказвай от търсенето. Ако си упорита с "Твойта си" работа ще се намерите.
По притеснително е, че някой от семейството ти те притиска. Изживяла съм го навремето и то от собствената си майка. Гадничко си е. Добре, че не съм я слушала много-много, че ако бях нямаше никога да стигна до тук.
Искрено ти пожелавам успех.

# 19
  • Мнения: 50
Нито има работа,която е под нивото ми,нито такава от която ме е страх.Но аз съм от хората,които не обичат да си сменят работата всеки месец.Познавам се и знам,че като започна някъде и ще съм там,докато не ме изхвъртлят или не умра Grinning .
Докато бях на  предишната ми работа имах предложение за по-добра,но отказах-такава съм си.

# 20
  • Мнения: 50
Благодаря  на всички  bouquet,пожелайте ми успех и ще видим как ще се развият нещата.
Приятен ден.

# 21
  • Мнения: 2 556
Успех, но все пак ако е за малко пари, не ти харесва и смяташ да си там за цял живот, по-добре не го прави  Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Зависи.На този етап НЕ.
Но знам ли.Ако живота ни притесне и нямам друг избор ще работя, че и ще пея сигурно   Wink

# 23
  • Мнения: 550
Не знам за вас,но в Пловдив 400 лв. е често срещана заплата,но и 280лв. е масова заплата и то за хора с диплома.В някои случаи човек се чуди за пари ли да работи или за чест и слава!Честно казано нито едната нито другата заплата биха ме стимулирали да работя,но съм от онези,които правят онова,което им е интересно и за което са учили,така,че се задоволявам с онова,което ми дават! Confused

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Успех, но все пак ако е за малко пари, не ти харесва и смяташ да си там за цял живот, по-добре не го прави  Wink
Peace
Хем не ти харесва, хем е нископлатена... тогава за чий?

Докато бях на  предишната ми работа имах предложение за по-добра,но отказах-такава съм си.
Странна птица си, признавам.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Само ако нещата опират до пари за ядене. Иначе не Rolling Eyes

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Докато бях на  предишната ми работа имах предложение за по-добра,но отказах-такава съм си.
А защо не им се обадиш да питаш дали не търсят пак човек като теб?  Thinking

# 27
  • Мнения: 5 710
Обичам парите, но не ми е все едно как ги изкравам.

# 28
  • Мнения: 2 131
Ако съм на зор и семейството ми е в затруднено положение, ща работя и още как. Чудесно е човек да изкарва големи пари, работейки работата, която му доставя най-голямо удоволствие. За съжаление обаче, не винаги се случва така.

# 29
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Благодаря  на всички  bouquet,пожелайте ми успех и ще видим как ще се развият нещата.
Приятен ден.


пиши все пак в каква сфера искаш да работиш - пловдивчани доста - може някой и от тук да ти помогне

Общи условия

Активация на акаунт