Бихте ли работили каквото и да е...

  • 7 143
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 215
Да, бих работила и съм работила. Парите са си пари и 400 лв, да са пак си влизат в сем. бюджет и ти покриват някоя нужда. А ако е просто , за да не скучеш, ами намери си хоби -поне така бих направи аз  Peace

# 61
  • Мнения: 50
И така,пак съм тук.Замислих се над някои изказвания и днес си потърсих работа,която ми е ужасно непозната,но интересното е че ме одобриха и в понеделник съм на   работа,макар и без никакво желание.Угодих и на майка ми,и на свекито,а на мъжа ми му е напълно безразлично,ще видя какво ще стане.Благодаря още веднъж на всички.

# 62
  • Мнения: 6 826
Успех ти пожелавам, макар че не звучиш особено доволна.
Ако можеш да правиш нещата, за да угаждаш на себе си, а не на други ще е по-здравословно.

# 63
  • Мнения: 2 471
мама миа къде си тръгнала и ти? Та Кайсийка е още бебка малка. На кого я оставяш?

# 64
  • Мнения: 4 965
Не бих се хванала да работя нещо, което не ми е познато, не ми харесва или не ме удовлетворява - независимо от заплащането. Е, бих се пробвала, ако съм принудена, защото семейството ми има нужда от парите.
Предпочитам да работя нещо, което ми е ясно, познато, което ме удовлетворява и ме кара с кеф да ходя на работа, а в добавка да получавам и хубава сума 2-3 пъти в месеца  Mr. Green.

# 65
  • Мнения: 6 634
мама миа защо нямаш желание ,просто не ти се работи или...........

# 66
  • Мнения: 4 784
Зависи от обстоятелствата.
Дано не се налага...

# 67
  • Мнения: 50
Работи ми се и още как,но не за да угодя на някого-а сега е точно така,мисля си че не ми дават шанса да реша какво да правя с живота си.И това ме вбесява.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 511
Не,не бих.

...мисля си че не ми дават шанса да реша какво да правя с живота си.И това ме вбесява.

Защо някой трябва да ти даде шанс да решиш какво да правиш?!  Shocked
Или решаваш или не решаваш.
Не бива да си толкова зависима от околните...все пак не си на 15 предполагам.

# 69
  • Мнения: 486
Ако алтернативата е да стоя в къщи-ДА бих работила каквото и да е.Ако остана без работа по-дълго/от 1-2 месеца/ме хващат лудите.

# 70
  • Мнения: 139
Работи ми се и още как,но не за да угодя на някого-а сега е точно така,мисля си че не ми дават шанса да реша какво да правя с живота си.И това ме вбесява.

Не те познавам, силно се съмнявам, че си ми сестра, но все едно за моята майка говориш. Снощи ми вдигна невероятен скандал, как още не съм си поискала Shocked увеличение на заплатата и кога възнамерявам да го направя, като ме инструктира как точно да го направя ooooh!
Опитах се спокойно (както винаги) да й обясня, че не стават точно така нещата, както тя си мисли и не ща да си припомням какво последва - излязох най-черната и некадърна и наивна, глупава и какво ли още не.
За протокола - работя в международна фирма, взимам четирицифрена сума, при възможност работя и допълнително, редовно давам на майка ми пари.
После подхвана брат ми - същата картинка. Брат ми е сервизен мениджър за Южните Балкани на международно представителство.
За да не стане по-голям скандал - излязохме.
Прибирам се аз - ново 20. Наскоро бях кандидатствала за работа в друга държава. В момента чакам отговор, който на мен ми е напълно ясно, че може да бъде и отрицателен, не само положителен. Но, аз трябва!!! да приема, няма значение условията, няма значение, че все още никой нищо не ми е предложил черно на бяло..., защото тук винаги съм щяла да остана в помията #Crazy
Ох, какво да ти кажа. Има хора, за които никога няма да си достатъчно добра, достатъчно успяла, достатъчно значима, достатъчно човешко същество. Но това автоматично не те прави недостатъчно добра, недостатъчно успяла, недостатъчно значима, недостатъчно човешко същество. Имаш пълното право да бъдеш себе си и да следваш мечтите си, както и да се чувстваш горда със себе си.
Аз дадох игнор. Не смятам да комуникирам повече с тъй наречената ми майка. И вече баш ме брига какво й е мнениет за мен. Просто ще продължа да работя, да се развивам и усъвършенствам, само Господ здраве да дава. Не се ядосвай и ти. Светът няма да свърши с работата, която ще започнеш, а можеш да попаднеш на свестни хора и в много скоро време нещата при теб да се развият по коренно различен начин. Късмет и горе главата.

# 71
  • Мнения: 569
Ако изпадна в такава ситуация бих погледнала по следния начин: - има ли нещо в работата което изобщо да ми допада и да е в моята компетентност, има ли възможност за израстване и промяна в работата, която не ми допада, за какъв период от време става въпрос / тук вече е индивидуално и нещата зависят от години, семейно положение, образование, други лични и семейни ангажименти/

# 72
  • София
  • Мнения: 816
Имам чувството ,че само поп и космонавт не съм била Mr. Green

# 73
  • България
  • Мнения: 1 090
Не съм и не бих,но да не казвам голяма дума newsm78.

# 74
  • Мнения: 247
Да. Според мен най-удачно е да се работи там където се печели добре. Макар и да не ти е много по вкуса, можеш да направиш компромис, но не на всяка цена разбира се. Човек трябва да се научи да преценява. Щом заделиш достатъчно пари, започваш да работиш за себе си. Но всеки сам си подрежда приоритетите.

Общи условия

Активация на акаунт