Ти какво сготви? Снимай, покажи! -14-та тема

  • 63 561
  • 508
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 313
Esy, много ми хареса пилето, искам да те питам за технологията на печене, в плик ли го печеш, картофите заедно с пилето ли ги слагаш, ако може до довечера да отговориш, защото обещах на мъжа ми изненада за вечеря, и мисля точно това пиленце да е тя.

Заповядай! Peace
Пълнено пиле със сирене

# 376
  • Мнения: X
Нашето снощно меню:

 пилешка супа

 карначета с гарнитура

 мързеливки

 шопска салатка

За довечера сърца от кренвирши с яйце ,сирене и кашкавал,но още не са приготвени.

# 377
  • София
  • Мнения: 283
Ето и моята вечеря днес:
руло Алисия
сладкиш и разбира се салатка която ще приготвя направо за вечеря!

# 378
  • сред люляците
  • Мнения: 767
За днес мусака и Кекс с мармалад и локум Peace

# 379
  • Мнения: 1 505
А ето ни и десерта.
Бананов 4иизкейк-

 

# 380
  • Мнения: 1 951
Лабрекс  мерси   bouquet А случайно да zнаеш zаквасената сметана с какво се zамества в чужбина? Асялайн сигурно ще zнае?

# 381
  • Мнения: 3 989
Лабрекс  мерси   bouquet А случайно да zнаеш zаквасената сметана с какво се zамества в чужбина? Асялайн сигурно ще zнае?

Марински, със заквасена сметана се замества. Sauer Creme няма ли в австрийско?  newsm78

# 382
  • Мнения: 1 777
При нас содени питки със сирене ,супа топчета и пълнени чушки с ориз и кайма. Simple Smile

 

# 383
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Марински, sauerrahm (май така се казва при вас  Crazy) или schmand, като второто е по-гъсто и маслено, а първото е малко киселеещо Peace


днес за вечеря:

салата от авокадо



бяла риба под кожух от жълто сирене и лешници Joy



# 384
  • Мнения: 1 685
бяла риба под кожух от жълто сирене и лешници Joy

Каква е рецептата за сосчето ?  Grinning

# 385
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Каква е рецептата за сосчето ?  Grinning

Кое сосче?  newsm78

# 386
  • Мнения: 1 685
Стори ми се, че около рибата има някакъв сос.
Ами това кожухче от жълто сирене и лешници - разтопи сиренето, заля рибата и поръси с лешници, така ли ?

# 387
  • Мнения: 6 105

Една почерпка от мен.
Взех първият си изпит.
Много се радвам....Реших да споделя радостта си с Вас.  Hug

# 388
  • Мнения: 1 816
enamorada, има ли я някъде рецептата за банановия чийзкейк ? Изглеждаа хмммм вкусен.

LOVE, само така . И занапред ного успехи!

пп/ моят апарат се развали и не мога да документирам нищо Sad Само си ви чета сега Wink

# 389
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Стори ми се, че около рибата има някакъв сос.
Ами това кожухче от жълто сирене и лешници - разтопи сиренето, заля рибата и поръси с лешници, така ли ?

аааааа, разбрах, няма сосче Laughing
рибата е замразено филе.
бутвам в микровълновата и го размразявам.
отгоре сложих наситнен лук, маринован с малко балсамико, естрагон и сол.
отгоре лешници на дребно и едно парче жълто сирене.
после пак в микровълновата.

"сосчето" е вода от рибата  Blush

Love, честито Peace

Общи условия

Активация на акаунт