Да ти падне лампа на главата

  • 2 817
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
А ако ви тресне саксия от нечий балкон? newsm78

Предполагам, че собствениците на саксията имат
застраховка от рода на Гражданска отговорност,
та ще поеме разходите. Иначе бития бит..., знаем.

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Лиске, не съм чула тук да има подобна застраховка. При вас ако има може и за лампата нещо да те възмездят. Тук преди години на мой приятел му падна саксия на главата докато се разхождахме. Хич не сме и помисляли да се разправяме с някой. А и по-горе са прави че подобно премеждие обикновено е инцидент така че надали ще падат още лампи. А и ако не е лампа ще е дърво или нещо друго. Не може да се предотврати всяко нещастие.

# 17
  • Мнения: 1 072
Ще ти прощавам всичко следващия месец.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 335
Това да не е римейк на финала на "Войната на семейство Роуз"?

Или засукана символика на 20-годишното родно риалити шоу.
На няколко милиона българи им падна "цивилизационен избор" на главите.
Два милиона от тях изобщо не върнаха загубеното си съзнание. А другите не се оплакват. Чакат мазохистично притихнали още и още за недосчупените си глави.
 


П.П. Ако разказаното е по действителен случай и се отнася до личната ти глава, приеми съчувствията ми.

# 19
  • Мнения: 25 610
Казват, че мълнията не падала два пъти на едно и също място. Вярвам им.
В противен случай това ще е една много глупава лампа, която не си е взела поука от съдбата на предшественичката си.  Mr. Green
Пийни едно за здраве, Лис - явно не ти е писано да умреш от удар по главата.  Wink Laughing

# 20
  • Мнения: 843
     О,  ще ги съдя до дупка.
      Да, ама когато това ми се случи в къщи
)исах и в  Споделет (когато ми падна метален стелаж с поне  40- 50 папки  - Дело.
     Добре, че беше облегалката на стола, че не ми пострада гръбнака.  Иначе раменете и главата -  достатъчно.
   Прекия ми шеф е великолепна,   колегите  - също.  В нашата система нещата стават бавно...  Нов шкаф е заявен преди година и половина,   мене ме нямаше тогава.   Шефката няма вина,  не искам да го отнесе.
       А докато ги съдя - поне 1 година ще тече преписка и докладни за нов служител, така , че ще си изпатят колегите ми.
        ей затова  не го направих.
       Щеше ми да осъдя една тъпа адвимистрация, ноне е лесно.. Laughing
     

# 21
  • София
  • Мнения: 38 496
Лиске, прощавай, но нещо не разбрах.
Влязла си вкъщи и ти е паднала лампата на главата?
Или си била в коридора на блока и ти е паднала лампа на главата?
Нашите луминисцентни са закрепени на няколко места и слава богу, падат трудно.
Иначе знам кой е домоуправител и кой поправя лампите. По принцип те носят отговорност.

# 22
  • Мнения: 3 423
Влязла си вкъщи и ти е паднала лампата на главата?
Или си била в коридора на блока и ти е паднала лампа на главата?
Нашите луминисцентни са закрепени на няколко места и слава богу, падат трудно.
Иначе знам кой е домоуправител и кой поправя лампите. По принцип те носят отговорност.

Дилянка, Холограма, мистър Роуз не е замесен!
Става въпрос за общо помещение, където се
оставят велосипеди, колички и други возила.
Тези лампи биха могли да бъдат закрепени, но
биха могли и да не бъдат. Явно някой е сменял
тръбата, но нещо внезапно го е отвлякло и си
е оставил ръцете. Добре, че не влезе дете.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Разбира се, първо ще направя проучване кой от съжителите е изпитал непреодолимо желание да кръстоса гените си с моите съвършени такива, та му се е наложило брутално, не не и фатално, да ме зашемети, докато извърши ритуала.
После ще почакам резултатите.
Ще го кръстя Електра или Ламби. Или и двете. Както дойде.

# 24
  • Мнения: 166
Ще си помисля кой идиот би могъл да намисли толкова недодялан план за убийство и то на такава сговорчива жена!!! Възмутително.

# 25
  • Мнения: 3 423
Ще си помисля кой идиот би могъл да намисли толкова недодялан план за убийство и то на такава сговорчива жена!!! Възмутително.

Всъщност бих предпочела точно този идиот
да ми падне, а не въпросната лампа. Късмет.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Впрочем, пред очите ми, в централна градска градинка, гъмжаща от деца и техните придружители, в оживеното време на късния следобед на едно прекрасно циганско лято, падна не просто лампа, а целият електрически стълб, на който тя беше ситуирана и даже, да не повярваш, нощем светеше.
Никой не пострада, което беше наистина изумително.
Тогава много се бях нахъсала да подхвана случая, но...не подкрепих възмущението си с деятелна енергия.
Както обикновено.

# 27
  • Мнения: 166
Е де. Ти съвсем сериозна си станала. Уплаши ли се много? Съжалявам, дано намериш виновника. И пробвай една такава усмивка, като тази от аватара ти. По-добре бръчки около устата, отколкото на челото. Wink

# 28
  • Мнения: 3 423
Това нарочно ли е?! Виждате ли в края на страницата какво пише:
Реклама.     ПАПКИ     КАЛЕНДАРИ     ЛАМПА     ПЕЧАТ     НОВ БИЗНЕС
Не искам да ми минават порочни мисли.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Лиске, ти си в зоната на здрача, ясно е. Затова лампи те преследват.
При мен пише друго Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт