Тайната на дългата и здрава коса - 46

  • 25 456
  • 391
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 965
Боянче, честита годишнина - все такава заразителна любов да имаш. Почерпих се вече с един фамозен коктейл и малко тортички в повече  Wink Тежко ми е вече...   bouquet

Момичета, сега гледам отново за пореден път рекламата за този лосион Ерваматин Рауър по teleshop.bg. Вие какво мислите за този продукт. Цената му, доколкото видях е 59 лв., бил на билкова и растителна основа. Втривал се три пъти дневно в корените на косата - възстановявал, подхранвал и укрепвал корените, регулирал омазняването, стимулирал растежа, спирал косопада и косата ставала здрава и бляскава. Всичко това като на реклама си звучи н-е-в-е-р-о-я-т-н-о, някой пробвал ли е?
ох, сега се изказват дерматолози, фризьори и тем подобни за продукта...

# 376
  • Мнения: 3 782
Честито!!!

ani_4ka, тази работа с майонезата... сигурно става дума за домашно приготвена?
Не е задължително, аз съм слагала на косата си купена майонеза.
Бояна честита ви годишнина, нека във всеки един ден се обичате така както и днес.  bouquet

# 377
  • Мнения: 1 282
Според мен домашната е с по- ценни съставки от купешката.   bouquet

# 378
  • Мнения: 1 365
Бояна, честита годишнина! Пожелавам ви любовта и щастието завинаги да останат в дома ви!!!     bouquet  bouquet  bouquet Отиде ми режима...  Joy
Анелия, и аз няколко пъти съм я гледала тази реклама, но все си мисля, че само рекламата му е голяма... мое мнение, не съм пробвала...
Да се похваля - сдобих се с маската Абсолют Рипеър и довечера ще я пробвам.   bouquet

# 379
  • Мнения: 1 282
Деси, да кажеш отзиви. АЗ чакам да пуснат разфасовката от 75 мл.  Tired

# 380
  • Мнения: 1 258
Бояна,честита годишнина!Много да се обичате ,да имате още много,много такива поводи!  bouquet

# 381
  • Мнения: 4 496

Момичета, сега гледам отново за пореден път рекламата за този лосион Ерваматин Рауър по teleshop.bg. Вие какво мислите за този продукт. Цената му, доколкото видях е 59 лв., бил на билкова и растителна основа. Втривал се три пъти дневно в корените на косата - възстановявал, подхранвал и укрепвал корените, регулирал омазняването, стимулирал растежа, спирал косопада и косата ставала здрава и бляскава. Всичко това като на реклама си звучи н-е-в-е-р-о-я-т-н-о, някой пробвал ли е?
ох, сега се изказват дерматолози, фризьори и тем подобни за продукта...

Цена- 59 лв?!

И толкова неща лекува?!
Наистина звучи невероятно. Наистина ли има хора, които дават толкова пари за един лосион?! Shocked
Ако кажат, че косата расте с по 10 см. месечно, аз ще съм първата, която ще си го купи. Crossing Arms Mr. Green

Иначе сериозно- Анелия, наистина ли си склонна да повярваш на реклами от типа "Купете си това, само от нас, то ще направи чудеса с вас. И то само сега, на промоция,  за скромната сума от....." Naughty

# 382
  • Мнения: 1 250
Мис Арк, не бъдете алчна.  Laughing

# 383
  • Мнения: 14
Здравейте . . .по темата за цъвтящите коси . . .искам да попитам дали някоя от вас, на която преди й е цъвтяла косата  след като е почнала да ползва тривитаминола е спряла да цъвти?
И още един въпрос . . .понеже не мога да го намеря назад в темите . . . колко време се ползва тривитаминола и колко се почива?
 Предварително ви благодаря!

# 384
  • Мнения: 4 496
Мис Арк, не бъдете алчна.  Laughing

Ще бъдем, ама и ти сега! Joy  Crazy Като  прасна една снимка с коса до петите, друга песен ще запееш! Joy Mr. Green

Щях да пиша още- Честита годишнина на Бояна и на половинката на Бояна! Hug
Деси, Честит Абсолют рипеар!


Innamoramento, отговор на втория ти въпрос има в първия пост.
А за цъфтенето- имаш предвид да се оправи цъфнала вече коса от Тривитаминола, или въобще да не започва да цъфти?

# 385
  • Мнения: 164
Мис арк,кажи моля те,за индийският лосион,който си беше купила и миришеше на одеколон,за подхранване и растеж,със или без отмиване е?

# 386
  • Мнения: 4 496
Мажеш, спиш, миеш. И миришеш. Mr. Green

# 387
  • Мнения: 164
Ясно и аз така предположих.Мерси за бързото включване,а що се отнася до аромата повече от противен е!Една приятелка си го купи преди малко лосиона и аз си допрях пръстчето и сега немога да се оттърва от прекрасния аромат   Shocked Shocked

# 388
  • Мнения: 2 110
Честита годишнина  Бояна !Мечтите да са ти другар,а щастието с теб да крачи като твой приятел стар !  bouquet luvbed newsm59

За лосиона от 59лв. смятам ,че този на Себорал Форте върши същата работа !

А, за Мис Арк,ако иска коса до петите аз знам тайната , намери си змииска мас и се намажи с нея!!!

П.С. Аз не съм го пробвала,прочетох го !!!

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 16:23 от si-si

# 389
  • Мнения: 0
Ако може един съвет. Тъй както всяка козметика, така и шампоаните действам по различен начин на всеки човек. Затова въпросът ми е следния: към кой тип шампоани против изтъняване и оплешивяване да се насочи в експериментите си по запазване наличието на коса човек - тези от медицинските козметики (които покрай името предполагат уж някакво лечение) или тези на някоя от козметичните фирми, където защо ли си мисля, повече е рекламата, отколкото реалната поуза?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт