ПЛЕВЕН - 65

  • 12 639
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
Merian, прочети тук. Ето и хомеопатия

# 16
  • София
  • Мнения: 9 860
Мериан,аз когато моите са с конюктивит освен капките промивам очичките с тампон ,натопен в лайка.Ползвам също сребърна вода за промиване.Освен това предполагам знаеш,че капките се капят 5 дни,а не само докато видимо мине конюктивита.
Дикси,мрънкай си на воля,ама си почивай.Все пак принцесата трябва да се дундурка отсега,сигурно ще е някоя голяма глезанка Laughing.
Айде отивам ад мия прозорци...че им се каня от половин час и тамън почнах,то взе ,че ми омръзна.

# 17
  • Мнения: 5 619
Запис и от мен.
Дикси, представям си какво ти е, но още малко остана /надявам се/.  Peace Мрънкай тука, пък ние ще даваме кураж. И аз съм в принудителна почивка вече почти месец и ми писва, но няма как - здравето е най-важно.

# 18
  • Мнения: 5 026
Мериан,заведете го при д-р илчев-има само частен прием. Ако намеря тел, ще ти го пратя на ЛС.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Нямам какво да кажа, просто запис. Wink

# 20
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Нямам какво да кажа, просто запис. Wink
   И аз така. Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 1 951
Абе, имам позволение за едночасова разходка на ден, обаче тук до нашия блок има един парк, ама той е гробищен  Crazy
Така, че слизам само до гаражното магазинче и гледам да го правя по-бавно, че да си удължавам разходката  Laughing
На 16.10. пка съм на преглед и ще питам дали разходката може да включи и каране на кола, поне да се смъкна в града, ако ще и за 30 мин.

Merian, ни повръщане, ни гадене, ни пораснали цици...едно голямо нищо. Така бях и предната бременност.

Валенце, ще завали дъжд да знаеш Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 026
А я познайте защо съм си в къщи?  Бужи ходи на ясла 3 дни Sick Кога ще си изгради тоя имунитет, не знам. явно той е най-кекав в яслата. Ни витамини, ни имуностимуланти, нищо не му действа.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,и ние хванахме гадния вирус.Вчера като взех София от градината й нямаше нищо,поне видимо.Тръгнахме на разходка а тя ми вика:"-Мамо да се прибираме да си легна, че не ми е добре." #CrazyТова никога не е било тя да откаже разходка.Като се прибрахме и след половин час вече беше с 39градуса.Лошо и беше но не е повръщала.Има една огромна афта която много я боли и не знам какво да я правя.Днес е весела но все още е с температура.

# 24
  • Мнения: 50
Леле,сигурно е голяма паника с тази ясла.Е,на мен ми е далеч,но само като се замисля....първо да се разделиш с детето,после само боледува....кажете нещо хубаво   Grinning  Днес е супер времето,само за разходки  Simple Smile бамбукита,пробвай с дактарин орал гел.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 12:43 от black_cherry

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Атракция,позната история,ние ходихме 4 дена..... Tired
Веднага тръгнаха сополи и една гадна кашлица,добре че Т не е вдигала. newsm78
В понеделник всичко отначало,живот и здраве.
Валенце и мой те прозорци са за миене.... Heart Eyes
дано не си като мен,аз като мия прозорци и на другия ден вали задължително Mr. Green

# 26
  • Мнения: 262
Да ви се оплача и аз.
 След китайския децата се разболяха. След поръчанато китайско снощи, Иван оповръща света тази сутрин. Явно китайците не ми носят късмет. Ще спирам китайска храна Laughing
Иначе и храната, и виното ми харесха.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Грета,ама ти и на децата ли даде?Аз мислех,че си е за вас двамцата.Мойте са на толкова години,ама китайско не давам,особенно от сосовете им.Виж-ребърца примерно да,но другото.Те такива подправки слагат,толкова мононатриев глутамат...как няма да им стане зле на децата.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да ви се оплача и аз.
 След китайския децата се разболяха. След поръчанато китайско снощи, Иван оповръща света тази сутрин. Явно китайците не ми носят късмет. Ще спирам китайска храна Laughing
Иначе и храната, и виното ми харесха.

И аз една вечер си хапнах с кеф ориз и пиле със зеленчуци,както и панирани зеленчуци,който много обичам,
но на другия ден ,през цялото време бях в кенефа. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 556
Аз навремето след посещение в Китайския "Азия" в София бях супер зле, получих някакво силно натравяне, 3 вида обриви различни, алергичен шок и едвам са ме свестили в Пирогов, след като вкъщи съм припаднала. Оттогава само като чуя за китайско и  Sick Това, че опитах малко последния път беше само защото са минали над 10 години и явно ми е поразминало от спомена вече  Grinning За Азия после даваха едно ТВ предаване след години за лошата им хигиена, не всички са като тях, разбира се, всъщност едва ли има друг толкова отровен ресторант.

Общи условия

Активация на акаунт