ПЛЕВЕН - 65

  • 12 677
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И как изглеждаше госпожата - зелена ли беше?

# 211
  • Мнения: 2 556
И аз видях г-жа Бондюел  Mr. Green Зелена беше  Mr. Green

Явно и замразените зленчуци искат да се рекламират при майките за пюрета  Grinning

# 212
  • Мнения: 1 196
И аз видях Валенце, не си сънувала  Mr. Green
Нади, и Никола беше в Дружба, взимах го първите 2 дни на обяд, преди да легнат. Изненадана съм че при вас така процедират, но пък може да е за добро   Rolling Eyes   и да свикне по-бързо.  Peace    Дъщеря ти при кои госпожи е?

# 213
  • София
  • Мнения: 9 903
И аз видях г-жа Бондюел  Mr. Green Зелена беше  Mr. Green

Явно и замразените зленчуци искат да се рекламират при майките за пюрета  Grinning
О,Тесс,благодаря,вече бях започнала да си мисля,че имам грахови халюцинации. Laughing
а,още една,Тина ,благодарско.

# 214
  • Мнения: 5 308
Момичета,преди време ако не се лъжа тук си говорехте за едни декоративни буркани с макарони и разни подобни неща вътре,та някакви пана ли бяха  newsm78 ЗАко някой се сеща за какво говория и особено къде ги е гледал,моля да ме подсети. Ние щото нали завършихме цялата кухня,та до декорацията опрях,ама ми е интересно Simple Smile

# 215
  • Мнения: 4 970
Не си в грешка Валенце.На 15-и ще пуснат форума на Бондюел.Объркали са се модовете Simple Smile не е доизкусурен Wink
Момичета,преди време ако не се лъжа тук си говорехте за едни декоративни буркани с макарони и разни подобни неща вътре,та някакви пана ли бяха  newsm78 ЗАко някой се сеща за какво говория и особено къде ги е гледал,моля да ме подсети. Ние щото нали завършихме цялата кухня,та до декорацията опрях,ама ми е интересно Simple Smile
Джина, това звучи много интерсно.... Thinking Нареждам се и аз да чакам и нфо Grinning

# 216
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Нади моето момченце е в Дружба и много обича яслата. Той е във втора група,вие в коя сте?

# 217
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нади моето момченце е в Дружба и много обича яслата. Той е във втора група,вие в коя сте?

В същата група и утре ще искам да я сменя. Направо съм им бясна на тия госпожи. Сутринта  носехме една кукла и една книжка,нейни,но да останат там. Не са й ги дали,че щяла да дразни другите деца. Хем им казах,че няма да ги търся,а ще останат.
Разбрах,че така се процедирало само в тази груп.

# 218
  • Мнения: 1 196
Нади, а госпожите как се казват?

# 219
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
В същата група и утре ще искам да я сменя. Направо съм им бясна на тия госпожи. Сутринта  носехме една кукла и една книжка,нейни,но да останат там. Не са й ги дали,че щяла да дразни другите деца. Хем им казах,че няма да ги търся,а ще останат.
Разбрах,че така се процедирало само в тази груп.

ЕЕЕ тези госпожи направо се уливат,понякога.Може ли да не дадат на детето играчката която си носи,
не стига че е стресирано от непозната обстановка,а и от госпожи които им е крив света.
Добре,че ние нямаме този проблем в яслата,Меги си ходи с едно мече,което е постоянно с нея.

# 220
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нади, а госпожите как се казват?
Tина, така  не разбрах как се казват. Утре ще разбера

# 221
  • Мнения: 4 390
Нади, много неприятно. Confused
Дано преместят Михаела в друга група.
Тя как се чувства след днешния ден?
Никога не са ми отказвали на детето да бъде с любимия си Себастиян /гъба за баня, във формата на рак Crazy/. Влачеше го, в която и градина да отиде. Знам, че много деца носят любима играчка в яслите/градините. Така борят стреса.
Да се похваля, дъщеря ми се справя перфектно в градината /чук-чук, да не ме чуе дяволът Mr. Green/.
Сутрин проронва по някоя и друга сълза, ама е нормално, пет години и половина сме били почти непрекъснато заедно, естествено е да й терсене, когато се делим.




# 222
  • Мнения: 262
И Димана си носи любимо нещо - "манката  дзифка" (малката завивка). Това е калъф за възглавница от един комплект за спане. В началото правеше уговорки за "амата дзифка" (голямата завивка, т.е. олекотената завивка от същия коплект). Само си ни представете помъкнали един юрган всеки ден в детската гардина. Та минахме с компромиса за калъфката. И чичко Спок казва, че има така наречените "преходни предмети". Децата по-лесно приемат промените около себе си с тях. Нади, тия в яслата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. А защо реши да я запишеш в Дружба.
В нашата група почти всички деца са с по нещо свое в ръцете. На родителската среще само ни предупредиха да не е носят дребни играчки, ако се загубят по-лесно да ги намират.

# 223
  • Мнения: 103
Като сте започнали да нищите яслите и градините да взема да се включа и аз Mr. Green
Росен днес беше аз първи ден. Искат да го взимам всеки ден на обяд в 11.30 като трябва да се носят бурканчета и за храната. Добре че е свекърва ми да помага че иначе не знам какво щях да правя...Ще ги помоля утре поне да започне да обядва при тях. Все пак само две нови дечица има в групата.
Днес видях Джина с малчуганите, нали само нея познавам визуално. Даже се и поздравихме и разменихме няколко думи Grinning

# 224
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
А защо реши да я запишеш в Дружба.
Защото ще ни е най-близо като се преместим.

Дано преместят Михаела в друга група.
Тя как се чувства след днешния ден?
Дано да я преместят,че направо не знам. Като я взех малко се разплака,но после голямо дивеене беше,голяма радост,но като взехме да се къпем като ревна това дете ,няма укротяване Sad . Преди малко се събуди с рев.
Да не ви казвам аз колко съм зле,че ми трябва специализирана помощ май.
Започнала съм да мисля и други варианти,защото нямам намерение да я мъча,ако не може да се адаптира бързо.

Общи условия

Активация на акаунт