Генетично предаване

  • 1 566
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Доколкото знам всеки зъб може да се изпили и да му се облече с коронка в подходяща форма и цвят.
Сакън!
Да имаш зъби като бръсначи и да ги изпилиш?! Crazy
Проблемът е, че детето може и да се роди с "тъпи" зъби, според мен, и майката очаква да я успокоим, че ще наследи вампирската захапка, което си е егати бонуса, вместо да му ги заостря после.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 809
Не разбрах какъв е проблемът с острите зъби - хапеш хора или се самонараняваш?
Mr. Green А аз друго не разбрах, ако някои сега ти каже, че бебето ти ще е с остри зъби, като твоите, ти какво точно ще направиш newsm78
Зъбите могат да се изпилят и нищо да не си личи, незнам защо това ти се струва голям проблем? Като прочетох заглавието си помислих за някаква ужасна генетична болест, а то какво било.
Радвай се на бременността си и после да се похвалиш с едно страхотно красиво бебче.

# 17
  • Мнения: 6 442
На вас не ви ли се е случвало да се притеснявате за нещо,което за другите не е било от такава важност.
Явно момичето се възприема зъбите си като недостатък и иска да ни попита каква е вероятността детето и да има същият пронлем,като нейният.
Голямо подиграване...

# 18
  • Мнения: 679
Мило бъдещо майче, разбирам че това сега е голям "проблем" за теб и изпитваш страх да не би детето ти да наследи каквото и да било лошо от теб или бащата. Уверявам те обаче, че това е най-малкото, за което трябва да се тревожиш, това ще го разбереш с времето. Радвай се на бременността, почивай си когато имаш възможност, готви се за посрещането на малкото човече. И не забравяй, че най-важното е детенцето да бъде живо и здраво. Има къде по-страшни болести, генетичмно предавани и появили се в последствие. Така че карай по-спокойно и не се тревожи за такива неща.
Безпроблемна бременност ти желая и на финала най-красивото бебче на света /в това съм сигурна, че ще е така/  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
На вас не ви ли се е случвало да се притеснявате за нещо,което за другите не е било от такава важност.
Явно момичето се възприема зъбите си като недостатък и иска да ни попита каква е вероятността детето и да има същият
Случвало ми се е на мен.
Но, ако се притеснявах за зъбите си НАИСТИНА, едва ли бих се описала с типичните черти на вампир посред нощ в някой форум и бих изчезнала. Темата е някаква заигравка, вижда се.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 097
Ех, това да ти е проблема! Въпреки че на твоята възраст донякъде е оправдано  Mr. Green (нищо лично, просто ти завиждам, че си толкова млада  Mr. Green)

# 21
  • BG
  • Мнения: 1 900
Това щеше да и ми е последния дерт.

# 22
  • Мнения: 3 268
Умирам от смях с тази тема. Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 512
Моли се за това да родиш здраво и живо бебе, а това за зъбите .....е не живеем в 19 век я и за този проблем има разрешение.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ей, не е смешно. За хората дето имат такъв проблем си е наистина проблем и голям комплекс. А кой иска на детето му да се подиграват и да страда от комплекси. Помните ли Пеню от Биг Брадър , дето влезе там с цел да му направят пластични операции на носа и такива зъби?

# 25
  • Мнения: 1 479
Да ти имам проблема Wink

Общи условия

Активация на акаунт