Мис България

  • 3 662
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Хайде от мен да мине, тази сутрин ще ви спестя литературните си хемороиди!
Някой гледа ли снощи по БНТ1 онова русо нещо, на гости на село? Потресен съм!

# 1
  • Мнения: 307
Аз го гледах около 15 минути, които ми бяха напълно достатъчни да се потреса и аз.

# 2
  • Мнения: 1 437
Гледах  Confused То бива превземки бива , ама да събираш картофи с два пръста.................. ooooh!

# 3
  • Мнения: 4 555
За какво става дума, за който не е гледал  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 274
Баце, след Жени  няма истински миски. Голям ташак са последните.

# 5
  • Мнения: 12 674
Е, нали трябваше и БНТ да се осере с някое риалити.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 628
Е, какво пък толкова. Сигурно поне половината от нас не са копали и ринали лайна. А за кокошката - и аз не мога да гледам как я колят и не мога да я скубя. Sick
Но щях да хапна, от уважение към хората. Да ти заколят кокошка не се случва всеки ден.

# 7
  • Мнения: 743
Аз погледах от средата може би, но без звук, щото малката спеше. Девойката не си махна полото от носа. И накрая се зачудих, когато си хапва пилешко някъде, не се ли сеща как е стигнало до чинията й. newsm78

# 8
  • Мнения: 274
Да ти заколят кокошка не се случва всеки ден.

А някои колят по 6 на веднъж!

# 9
  • Мнения: 78
Аз ли нещо не съм добре със зрението или това момиче е откровено доста
грозничко за мис  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 38 628
Аз ли нещо не съм добре със зрението или това момиче е откровено доста
грозничко за мис  newsm78

Ти да я беше видяла преди корекциите, щеше да се уплашиш!

# 11
  • Мнения: 502
   Аз го гледах. Да ви разкажа,ако не сте гледали. Предаването е много интересно,забавно е. Мацката беше толкова искрена в отвращението си към селския живот,че се чудех така ли е по сценарий или и идва отвътре. Каза,че може да готви много добре,майсторка е на пиле с картофи. Добре,домакините решиха да и дадат възможност да покаже кулинарните си умения. Хванаха кокошката и я викат да я заколи. Тя реагира така,сякаш я караха да върши престъпление. Избяга вътре в къщата. Все пак обели нескопосано картофите за обяда. Когато сервираха готовото пиле с картофи,тя си погледна чинията и пита:"Ама това какво е?"."Как какво,пиле с картофи,нали обичаш?"-отговарят домакините. "О,много се извинявам,но аз от това пиле не мога да ям! То само преди минути тичаше по двора,а сега вие искате да го ям!Не,никога!"-и стана ядосана от масата. Събра си багажа набързо,каза: "Тръгвам си. Сбогом! Не издържам повече тук,този живот не е за мен! Аз имам друг свят,други ценности!". Тръгна си с дългокраката си походка на манекен и на вратата промърмори: "Егати селянията!".
  Това предаване ще слядя,страшно попадение с този случай!

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 10:19 от maraidara

# 12
  • Мнения: 78
Аз ли нещо не съм добре със зрението или това момиче е откровено доста
грозничко за мис  newsm78

Ти да я беше видяла преди корекциите, щеше да се уплашиш!
newsm43
Много ме подразни и държанието й, надменно и невъзпитано.
Отнасяше се с хората сякаш е нещо повече от тях    ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 055
А за какво точно е предаването, че аз изобщо не поглеждам БНТ?

# 14
  • София
  • Мнения: 38 628
А за какво точно е предаването, че аз изобщо не поглеждам БНТ?

Животът на другите се казва.
Поставят някого от една жизнена среда в друга и му гледат сеира.
Този път явно темата беше Миска на село.

# 15
  • Мнения: 502
А за какво точно е предаването, че аз изобщо не поглеждам БНТ?
  Поставят различни хора в необичайна за тях среда и обстановка,и снимат техните реакции. Миската гостуваше на едно селско семейство. За пръв път в живота си видя овци на живо,и каза: "Ааа,ето ги козите!". Много забавно,не знам доколко се намесват в реакциите и сценаристите или снимат без корекции,защото много естествено звучеше всичко.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 483
Изгледах го цялото,понеже си мислех, че накрая ще се научи да прави всичко, но тя пък си тръгна. Но и аз бих си тръгнала, ако ми бяха поднесли да ям току що заклана кокошка. Не обичам домашни, много ми миришат, чак на мен ми се догади. И аз съвсем случайно попаднах на предаването, като тръгвам да обикалям каналите, все от канал 1 започвам.Да добавя - новия им знак не ми харесва, предишния беше по хубав, този ми прилича на някава руска телевизия.

# 17
  • Мнения: 274
Изгледах го цялото,понеже си мислех, че накрая ще се научи да прави всичко, но тя пък си тръгна. Но и аз бих си тръгнала, ако ми бяха поднесли да ям току що заклана кокошка. Не обичам домашни, много ми миришат, чак на мен ми се догади. И аз съвсем случайно попаднах на предаването, като тръгвам да обикалям каналите, все от канал 1 започвам.Да добавя - новия им знак не ми харесва, предишния беше по хубав, този ми прилича на някава руска телевизия.

На кво миришат? На пилешко ли?

# 18
  • Мнения: 3 423
Пет години след Simple Life нашите хубавици
явно е време да ни покажат, че ако не по-умни,
то са по-красиви от Парис Хилтън и Никол Ричи.
Според мене изобщо няма нищо лошо в това.

# 19
  • София
  • Мнения: 221
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

# 20
  • Мнения: 3 423
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

Извинявай, ама и розите, и оръжията
имат по-различна миризма от козята.

# 21
  • Мнения: 212
Изгледах го цялото,понеже си мислех, че накрая ще се научи да прави всичко, но тя пък си тръгна. Но и аз бих си тръгнала, ако ми бяха поднесли да ям току що заклана кокошка. Не обичам домашни, много ми миришат, чак на мен ми се догади. И аз съвсем случайно попаднах на предаването, като тръгвам да обикалям каналите, все от канал 1 започвам.Да добавя - новия им знак не ми харесва, предишния беше по хубав, този ми прилича на някава руска телевизия.

На кво миришат? На пилешко ли?

 Laughing Явно някои хора предпочитат да ядат бройлери с мирис на антибиотици и хормони

# 22
  • Мнения: 12 674
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

Извинявай, ама и розите, и оръжията
имат по-различна миризма от козята.

Дали не бъркаш Козлодуй с Казанлък. Щото в Козлодуй мирише главно на атомна енергия. Може и козите да изглеждат по-различно.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 055
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

Извинявай, ама и розите, и оръжията
имат по-различна миризма от козята.

Дали не бъркаш Козлодуй с Казанлък. Щото в Козлодуй мирише главно на атомна енергия. Може и козите да изглеждат по-различно.

 Joy Joy И козите са с 3 очи и 6 рога. Предполагам,че миризмата че е същата, обаче.  Joy

# 24
  • Мнения: 4 892
Двама похотливи дедовци бяха наобиколили момичето, а една леличка даваше определения за това  що е жена. Тя непременно трябвало да може да дои поне коза, ако не всичко живо, иначе не била жена. На мен до сега само тъпизмите "щом не си раждала значи не си жена и щом не си бил в казарма не си мъж" ми бЕха известни, ама явно и доенето си е важно. Айде бегай бе!
Да, хората са различни за щастие и момичето го каза, не чух обаче същото разбиране и от останалите участници в поредното шоу.
Ами и  аз живея на село, в Драгалевци, и ние на времето сме имали и овце, и прасета, и кокошки, с голи ръце мога и в торта да бръкна, и на кокошка в задника мога да бръкна, но домашно месо не ям, неже ли току що заклано, ни мляко, ни никакви подобни - миришат ми и толкоз!!!!! Повръща ми се. Агне и от магазин не ям.

Девойката все пак можеше да си спести репликата селяния.
Опита момичето, не е за нея. Както и леля Цецка ли беше, каза, че подиумите не са за нея.  

# 25
  • Мнения: X
За коя миска става въпрос ? Изобщо не ме учудва,че не е искала да заколи ко'шката, аз съм същата работа и без да съм  миска- от пилета ме е страх, а месето им ям само ако е обезкостено, щото ми вони ужасно. Laughing
Оня ден докато се разхождахме уж в рамките на "града" гледам стадо изгладянли овце. За беля един приятел им хвърли някви гнили ябълки и те дълго ни преследваха с тъповато-хищен поглед.ЧувствУвах се някак обезпокоена.Честно казано малко странни ми бяха, не бих си взела таквоз чудо за домашен любимец.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 11:44 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 4 892
За миската Юлия Юревич. За сефте го видях момичето. Абстрахирам се, че е миска, можеше и друго момиче, живяло предимно в градски условия да е на нейно място.

# 27
  • Мнения: 576
Ето я ...

# 28
  • София
  • Мнения: 708
И аз го гледах тояа предаване. Честно казано "селяния" видях само в нейното държание.
Определено си личеше и че леля Цецка не я харесва, но Юлия, като една "миска" можеше да покаже и по-възпитано поведение.

# 29
  • Мнения: X
Отделно пък мисля,че е много тъпо да се смята, че една истинска жена трябва да е селянка. Ако една жена, която е живяла откак се е родила на село я бумнеш в големия град също ще изглежда смешно, уплашено и нелепо в дадени моменти.

# 30
  • на майната си
  • Мнения: 425
И аз мернах около 1-2 мин. - момента с овце/кози.
Дъщеря ми след 3-тата година без да е стъпвала в села ги различаваше детето. То за тези неща книжки си има и мама и тате с това започват в началото.
Не стига, че грозновата и с БЕЗценности, ами и откровено тъповато девойчето.

# 31
  • Мнения: 274
Чакайте бе, миските не трябваше ли да помагат за благородни каузи, като борбата с глада в Африка? Тази кво прави в тва село?! Щом имат кози и кокошки, значи не са гладни. Нещо сбъркано има тук...

# 32
  • Мнения: 4 892
Чакайте бе, миските не трябваше ли да помагат за благородни каузи, като борбата с глада в Африка? Тази кво прави в тва село?! Щом имат кози и кокошки, значи не са гладни. Нещо сбъркано има тук...

БНТ нямат толкова пари, че да направят риалити в Африка и да покажат "благородно" как хората мизерстват. А и има опасност там да се кланят само на Юревич и да и поднасят фурми и други вкусотии, та няма да е интересно. По-добре да покажат една напушена лелка, която при други условия с кеф би подкарала миската с остена, че даже би я "погалила" с него, вместо да казва през зъби любезно "хайде сега да издоим козичките".  Тая лелка си беше живо олицетворение на възпитател от ТВУ, не смятате ли?

# 33
  • Мнения: 154
Не ми се влиза в размисли дали трябва да може да коли кокошка или не, за да е истинска жена. Много е вероятно всичко да е по сценарий. Представата ми за поведението на една Мис България, обаче не се покрива с Юлето и репликата "е.... селянията"! Не знам каква е Жени Калканджиева в действителност, но поне излъчва класа.

# 34
  • Мнения: 194
Без да съм гледала предаването, по вашите постове, мисля че единственото лошо нещо в поведението на миската е , че е обидила хората.
Аз също не мога да коля животно. И ако видя да го колят, също не бих яла.

А,....и не изглежда зле момичето бе Thinking

Ама тук повечето са прекрасни и колят кокошки...мдааа Joy

# 35
  • Мнения: 4 892
Да, това със селяният беше грубо.

Не знам каква е Жени Калканджиева в действителност, но поне излъчва класа.

В действителност не е така, а и класата не е всичко. Точно тая класа. 

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 12:26 от NinoTino

# 36
  • София
  • Мнения: 38 628
Така... в предаването миската се състезаваше в следните дисциплини:
доене на коза
задържане на коза
почистване на тор от кочина
вадене на картофи
колене на кокошка
скубане и приготвяне на кокошка
май имаше и още...

аз тия работи не ги умея, честно казано. А вие? Но не сме по-малко жени.

Лелката наистина беше доста зла.

# 37
  • Мнения: 5 647
Това момиче освен, че е доста грозновато е и много просто.....

# 38
  • Мнения: 24
Това момиче освен, че е доста грозновато е и много просто.....
Според мен е точно обратното - освен че е доста просто, е доста грозновато.

Освен това има излъчване на продавачка в "бутик" на Витошка

# 39
  • Мнения: 4 892
Това момиче освен, че е доста грозновато е и много просто.....

Коментарът освен, че е грозноват е и доста прост. Не Вие.  Confused

Физическата красота в конкретния случай няма нищо общо. А и за гледалите предването би трабвало да е направил впечатление коментарът на момичето относно лелката - тя е симпатична, изглежда доста добре, има и хубаво тяло, в тоя смисъл беше. Това си е направо интелигентен коментар, като знам, че ако бяха пуснали снимка на лелката за обсъждане тук примерно, коментарите на "умниците" нямаше да са лицеприятни.

Селтакис, не всички изглеждат като четящи Кафка и преливащи от сексапил, дискретни женщчини, моля! И всички имат право да живеят и да не харесват смрадта на разгонен пръч. А представяте ли си да чете Кафка, а? Юрето, де, не пърча?

# 40
  • Мнения: 307
Следващият гост ще е Марта Вачкова, която щяла да подходи със самоирония ,настанена в семейство на фитнес-маниаци.

# 41
  • Мнения: 337
Ами тя не е българка - незнайно как не я дисквалифицираха от Мис България - тъпа, грозна и мнооого смотана рускинка - да ме прощавате, ако има някойот тази националност.

# 42
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Кога дават това смешно реалити?
Как съм пропуснала да се посмея....

# 43
  • Мнения: 502
      То и аз само ако участвам в "Сървайвър" бих заколила кокошка де... Там просто няма начин.
 Всичко е до характера на човека. Вярно,че и селската лелка не беше от най-симпатичните,но пък и Юлето не се усмихна нито веднъж. Ето още едно доказателство,че липсата на всякакво чувство за хумор си е недостатък. Може да не си с блестяща външност на миска,но ако умееш да се шегуваш със себе си,си очарователен. А може и сценарият да си е бил такъв,не знам.

# 44
  • Мнения: 274
Тая лелка си беше живо олицетворение на възпитател от ТВУ, не смятате ли?


Не, не смятам. Не си била в ТВУ, нали? При нас единствената лелка беше лафкаджийката.

Следващият гост ще е Марта Вачкова, която щяла да подходи със самоирония ,настанена в семейство на фитнес-маниаци.


Оффф, защо Марта бе....?! По-скучно би било само с Катето Евро.
Не може ли Диляна Поп … 86;ва примерно? Страхотна е. Повече ми харесва и от Жени.

# 45
  • Мнения: 502
   Готина е Диляна Попова. И представете си,за изненада на всички,грабва балтията и заколва кокошката. Марадона, а и повечето мъже,предполагам,биха били верни до гроб на такава жена.

# 46
  • Мнения: 3 423
Че какво му е на момичето? Верно, малко наборка
ми изглежда, но очите му са почти колкото моите.
Изглежда си точно както трябва да изглежда, да не
би онази Златка, изкусителката набедена, да има по-
запомнящ се вид? Гледах я и в Плейбой, гледах даже
и видеото към броя, пак гледах, и пак, ако я срещна,
едва ли ще я позная, защото ми е много типична една.
Та това девойче също е типично. Мис България трябва
да изглежда така. Съжалявам, че обърках Козлодуй с
Казанлък, но, както знаете, вчера падна лампа върху
главата ми и утре може и за Мис да се кандидатирам.

# 47
  • Мнения: 12 674
   Готина е Диляна Попова. И представете си,за изненада на всички,грабва балтията и заколва кокошката. Марадона, а и повечето мъже,предполагам,биха били верни до гроб на такава жена.
Laughing И малко ще ги е страх.

Няма да се учудя, защото въобще не е превзета. При Юлчето май това дразни най-много.

# 48
  • Мнения: 194
Колко компетенции лелееее, ужас #Crazy

Предаването интересно като замисъл, мисля ( без да съм го гледала ).

Ама вие не се забавлевате със самата идея ( на предаването ), ама чепкате нечия външност.

Просто Sick

# 49
  • Мнения: 274
   Готина е Диляна Попова. И представете си,за изненада на всички,грабва балтията и заколва кокошката. Марадона, а и повечето мъже,предполагам,биха били верни до гроб на такава жена.

А представете си да убие коча с лопатата..А?

# 50
  • Мнения: X
Тя като утрепе коча направо ще обръсне на Мара мишниците.

# 51
  • Мнения: 1 072
Нищо не разбирам от темата.  Confused Тази ли е грозна?!

# 52
  • Мнения: 4
И без да съм го гледала ми се струва тъпо.

# 53
  • Мнения: 502
Нищо не разбирам от темата.  Confused Тази ли е грозна?!
  Не е грозна. Не може да коли кокошки и да дои кози. И не иска да се научи. Това е. Иначе е много красива даже.

# 54
  • София
  • Мнения: 708
Стига сте се хващали за външността й- разни хора, разни идеали. Не бих казала че грозна, но определено НЕ е за Мис. Нищо ново под слънцето. Мен ме подразни поведението й. Държа се като невъзпитана, лигава и надута госпожичка.
Ясно е че селската работа не е за всеки, както и подиумите. Но можеше поне малко да се държи като "Мис" и да покаже някаква класа. Ама то като я няма...

# 55
  • Мнения: 502
  Точно де,каква по-голяма класа от това да откъснеш с един удар главата на кокошката. Аз ако бях сценарист,такова предаване щях да направя. Ще поканя нежна и ослепително красива мацка да гостува на селско семейство. Момичето ще е много красиво,но и много усмихнато. Няма да се гнуси от къщата на хората,а ще се смее и ще пуска майтапчета. Като дойде време за кокошката,ще я заколи като едното нищо и пак ще се ухили. Те такава мацка е Мис България,викам аз!
  Тогава ролята на селската лелка ще се сведе само до цъкане одобрително с език и погледи на възхищение. 

# 56
  • Мнения: 78
Стига сте се хващали за външността й- разни хора, разни идеали. Не бих казала че грозна, но определено НЕ е за Мис. Нищо ново под слънцето. Мен ме подразни поведението й. Държа се като невъзпитана, лигава и надута госпожичка.
Ясно е че селската работа не е за всеки, както и подиумите. Но можеше поне малко да се държи като "Мис" и да покаже някаква класа. Ама то като я няма...

Peace
Напълно съм съгласна.

# 57
  • Мнения: 24
Това момиче освен, че е доста грозновато е и много просто.....

Коментарът освен, че е грозноват е и доста прост. Не Вие.  Confused

Физическата красота в конкретния случай няма нищо общо. А и за гледалите предването би трабвало да е направил впечатление коментарът на момичето относно лелката - тя е симпатична, изглежда доста добре, има и хубаво тяло, в тоя смисъл беше. Това си е направо интелигентен коментар, като знам, че ако бяха пуснали снимка на лелката за обсъждане тук примерно, коментарите на "умниците" нямаше да са лицеприятни.

Селтакис, не всички изглеждат като четящи Кафка и преливащи от сексапил, дискретни женщчини, моля! И всички имат право да живеят и да не харесват смрадта на разгонен пръч. А представяте ли си да чете Кафка, а? Юрето, де, не пърча?

Физическата красота в конкретния случай има много общо. Става дума за Мис България, ако не беше с тази "титла" нямаше изобщо да и обърна внимание. Да, на някои снимки изглежда добре, но в движение, с този перхидрол на главата, с глуповатите си мимики, реплики и кълчотене, прилича на сервитьорка в Син Сити, само без циците...Не мога да разбера, що аджеба да не чепкаме външния и вид, като темата е точно затова! Не карам никой да коли кокошки или да може да дои крави, просто не мога да повярвам, че това нещо ме е представлявало по света като българин...А за Кафка - не е честно, аз си излях душата, а вие ми се подигравате! Засрамете се!

# 58
  • Мнения: 516
А аз мислех, че темата е за лошото възпитание. Надценила съм автора.
По темата- естествено, че всяка ССФ е по- красива, по- поддържана и по- представителна от въпросното момиче.

# 59
  • Мнения: 12 674
Е, когато си Мис, няма начин да не коментират външността ти. Явно не съм ССФ, защото не съм по-красива, по-поддържана..Ама не съм и Мис. Надявам се само да съм по-добре възпитана.

# 60
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Истина е! PeaceИмаше едно такова предаване по Нова+-разменяха на 2 момичета домашната среда! Имаше подобен случай-манекенка отиде във ферма и там също газеше л..а, доеше кози, а накрая трябваше да бръкне в един кравешки зад.....к, за да й направи някаква манипулация! Еми, бръкна момичето със усмивка/ доста гадно беше/!!! Това обаче не е в Б-я, а в Америка!! Хранеше животни, ставаше в тъмни зори и доеше и нито веднъж не се оплака!! Ама това е хамериканка, а не превзета миска!!! Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 4 055
Аз съм гледала части от нещо подобно- с Парис Хилтън и още някаква известна наследничка. Е, не се справиха блестящо девойките, но се хилеха и лигавеха и предаването беше забавно.  Peace

# 62
  • Мнения: 1 475
Най-жалкото беше на края като каза- Аз съм Мис България, пък те ме карат да готвя и да чистя!
-изключително ограничено момиче и там в селото без професионален грим, ми приличаше на циганка, никакви руски черти в нея бих казала!!

# 63
  • Мнения: 3 423
Аз съм гледала части от нещо подобно- с Парис Хилтън и още някаква известна наследничка. Е, не се справиха блестящо девойките, но се хилеха и лигавеха и предаването беше забавно.  Peace

Въпросното предаване съм го споменала по-горе.
Чак пък забавно не беше. Ок обаче откъм режисура.
Наследничката се казва Никол Ричи. Познай чия.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 055
Ааа, ясно.  Wink Аз гледах само части от него, оттук оттам, но не беше неприятно. Това ,нашето, не съм го гледала, но някак тъпичка ми се струва идеята. То е ясно,че няма да може да коли кокошка и да дои коза. Не и пречи да опита, обаче, поне за козата.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: X
Нали, и то без да повърне в кофата с млякото  Laughing

# 66
  • Мнения: 4 892
Seltakis, лирично се отклонихте повече от колкото е нужно.


Съгласна съм, че момичето можеше малко повече чувство за хумор да вложи. Но пък ми се стори миловидна, Беше доста притеснена и с основание. Обаче пък и домакините не бяха прототипи на Тошко Колев, примерно. Лелката ми се вижда трудно някой да може да я разсмее, а и няма време, животът все пак е един обор, както и да го погледнеш и трябва да се рине, дои и т.н.  На вечерята обстановката беше много задушевна, двамата дедика заградиха момичето и то едва дишаше, единият беше голям мераклия, само подмятше неща от сорта - ако бях по-млад, ей, сега ще спиш на еди си кой в леглото. Другия пък освен, че похотливо я гушна през кръста, я нарече и "сгодна" женица  Laughing Изобщо беше много приятна обстановката, наистина. Познавам дузина селски хора, които биха могли да предразположат даже и Тузара да се опита да издои коза. Има доста симпатични и приветливи хора, скромни и добродушни.  Тези от предаването не бяха такива според мен.

# 67
  • Мнения: 12 674
Ама вие не се забавлевате със самата идея ( на предаването ), ама чепкате нечия външност.

Ми не се забавляваме, защото не е нещо ново. Прочети последните постове. И да, с Парис Хилтън и Никол Ричи, както и с кандидат-манекенките беше забавно.
И това - да тръгне с токчетата на марковите си обувки, не знам дали е по сценарий, но беше доста тенденциозно и тъпо. Ще кажеш, че в Козлодуй само с маркови обувки на токчета ходят.

# 68
  • Мнения: 154
Да, това със селяният беше грубо.

Не знам каква е Жени Калканджиева в действителност, но поне излъчва класа.

В действителност не е така, а и класата не е всичко. Точно тая класа. 

Абсолютно съм съгласна! Затова написах "поне". Виждала съм я само "по телевизора" и като я сравнявам с другите миски, ми изглежда по - така  Laughing.  За Женито говоря. А тя дали би заклала кокошка ...  Thinking

# 69
  • Мнения: 24
Seltakis, лирично се отклонихте повече от колкото е нужно.


НиноТино, съжеляваме много, друг път нема да правиме така!
......................
Просто се вживях много, понеже и аз съм си селянин и се поставих на мястото на колегите, дето им я бяха пратили тая...жена ми е много по-красива от нея, ама не мърмори, че клозета бил неква барака с дупка в средата. На село е така!

# 70
  • Мнения: 502
Seltakis, лирично се отклонихте повече от колкото е нужно.


НиноТино, съжеляваме много, друг път нема да правиме така!
......................
Просто се вживях много, понеже и аз съм си селянин и се поставих на мястото на колегите, дето им я бяха пратили тая...жена ми е много по-красива от нея, ама не мърмори, че клозета бил неква барака с дупка в средата. На село е така!
    Joy hahaha

# 71
  • Мнения: 4 892
Seltakis, Вие правите ли разлика между селянин и селяндур?  Mr. Green
Едното е по местоживеене, другото е по манталитет.
Колеги....колеги, ама друг път.  Laughing

# 72
  • Мнения: 502
       Нино,много те е подразнила лелката. Но според мен така са я подготвили да говори. Тя не беше възрастна,най-много 45 годишна. Сигурно в другата одая имат компютър,само за филма така се държеше.

# 73
  • Мнения: 24
Seltakis, Вие правите ли разлика между селянин и селяндур?  Mr. Green
Едното е по местоживеене, другото е по манталитет.
Колеги....колеги, ама друг път.  Laughing


"манталитет", "комплексар", "самочувствие без покритие" са в момента най-модерните определения и ще преобладават този сезон, заедно с кафявите вталени палта до над коляното.

Ама хайде, че го обърнахме на чат и ще дойде катаджията, който една сутрин се събудил след неспокойни сънища преобразен в гигантски гущер.

# 74
  • Мнения: 4 892
Чак да ме подразни, не знам, може би.  Не ми е симпатична просто. Не изглежда добродушна, но явно идеята е да е по-провокативна личност. Някак много серт беше. Никаква топлинка. Иначе евала, изглежда доста борбена и чепата, което пак си е характер. Не предразположи момичето и не ми се струва коректно да го обиждат в тоя смисъл. А дедовците бяха.....мани, мани.

Като модерен ли се определихте Setakis, или?  Mr. Green

# 75
  • Мнения: 274
Започнах работния ден с Жени и бих искал да го приключа с нея. Жени, от всички миски, само теб обичам!
Искам и  Диляна Попова да пише в бг-мамма. Ще се погрижа за това.

Ако тва русото, дето не може да коли кокошки, никой не го иска за довечера, аз ще го взема.

# 76
  • Мнения: 3 098
Аз също по някаква слу4айност гледах това предаване.Общо взето ми хареса.Замисълът е добър.
Не ми се стори подходяща обстановката.Аз имам от май4ина ми страна баба и дядо на село.Еми такъв коптор в цялото им село не съм виждала.
Мизерна беше обстановката.Леля цецка през цялото време изясняваше какви са нейните критерии за истинска жена,а къщата й беше бардак.
Млада жена е тая леля,а натурията и хаоса в къщата й направо ми измориха о4ите.Двора_страшно разхвърлян и някакви постройки изглеждащи така,сякаш всеки момент ще се срутят.
А може и това да е била целта на сценаристите.
Моми4ето според мен положи някакви усилия все пак.
Не ми хареса единствено на4инът,по който си тръгна.

# 77
  • Мнения: 2 229
..."Ама това какво е?"."Как какво,пиле с картофи,нали обичаш?"-отговарят домакините. "О,много се извинявам,но аз от това пиле не мога да ям! То само преди минути тичаше по двора,а сега вие искате да го ям!Не,никога!"...

Е, да друго си е да си го купи от магазина и да знае, че е тичало на двора преди няколко дни, така може да го яде. Joy Joy Joy

# 78
  • София
  • Мнения: 23 102
Най-жалкото беше на края като каза- Аз съм Мис България, пък те ме карат да готвя и да чистя!...
Честно казано и без да съм миска, не бих клала и скубала кокошки за нищо на света Peace С доенето също не съм много съгласна... Животът на село би могъл да бъде доста по-приятен и романтичен, например посрещане на изгрева на поляната; любов в сламата; вечеря на верандата и  всякакви такива селски екстри  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 589
Ако тва русото, дето не може да коли кокошки, никой не го иска за довечера, аз ще го взема.
  Май и ти помниш,че когато въпросната гостува след коронясването си в "Шоуто на Слави",каза,че е от КозлодуХ...Ако бях добричка,щях да кажа,че е притеснително момичето,ама не съм  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 274
А дедовците бяха.....мани, мани.


Представям си замислените им лица след като си е тръгнала...След неловко 5 минутно мълчание, единият се е запитал на глас: " Ко ни му ареса путиту на пилиту?!"
Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 715
Къде може да се гледа предаването,че го изпуснах?

# 82
  • Мнения: 71
Истина е! PeaceИмаше едно такова предаване по Нова+-разменяха на 2 момичета домашната среда! Имаше подобен случай-манекенка отиде във ферма и там също газеше л..а, доеше кози, а накрая трябваше да бръкне в един кравешки зад.....к, за да й направи някаква манипулация! Еми, бръкна момичето със усмивка/ доста гадно беше/!!! Това обаче не е в Б-я, а в Америка!! Хранеше животни, ставаше в тъмни зори и доеше и нито веднъж не се оплака!! Ама това е хамериканка, а не превзета миска!!! Peace

Само за протолола: беше в UK  Mr. Green

# 83
Не мисля, че е коректно да се поставя една Мис България в такава ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт