редно ли е...(въпрос за педиатър)

  • 1 543
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
Моята педиатърка каза , че по ЗК са длъжни да дойдат 2 пъти в къщата на детето.И така и направи.Дойде на 3 ден след изписването ( тогава я избрахме и извикахме ) и след това на 10 ден.На консултация ходихме когато станахме на 1 месец.

# 16
  • Мнения: 2 784
Редно е да дойде твоят личен лекар и педиатъра на детето.При нас личният лекар дойде на следващият ден и прегледа и мен и детето,по-скоро му се радваше и чудеше,а педиатърката на следващият ден,но ние много бързо взехме Акта за раждане и записахме детето при нея.Доколкото знам доста майки правят уговорки с педиатрите и формулярите за първия преглед се попълват със задна дата,така че винаги има начин.Но да разкарваш новородено по болниците...По добре смени педито.

# 17
  • Мнения: 8 505
И аз се присъединявам към общото мнение,така че по-добре навреме изберете друг педиатър.

# 18
  • Мнения: 2 950
Той щом още от сега ви върти тези номера, бързо го сменяйте! Не дай си боже стане някакъв проблем, не можете да разчитате на такъв човек. Нашата педиатърка дойде на следващия ден и не сме плащали нищо!

# 19
  • Мнения: 179
Разбира се, че е задължително да дойде той, как така ще разкарвата новородено бебе до поликлиниката #Crazy
Може би е по-добре да си потърсите друг педиатър.

# 20
задължително е дойде, ако откаже или ти иска пари бягай веднага

Общи условия

Активация на акаунт