Клиновете...

  • 20 405
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 478
Имам много клинове,всякакви цветове и материи.
Но не ги нося с туники,а с рокли и поли.Винаги с обувки или с едни полуботи. Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 4 787
Предпочитам плътни чорапогащници, с фигури или пък по-странен цвят. Някак по-фино ми изглеждат от клиновете. Иначе клинчета за спорт много харесвам Peace

# 47
  • Мнения: 2 631
Никога не съм носила клин, все си мисля, че ще съм смешна, а изглеждам съвсем прилично без да съм слаба Simple Smile Но напоследък излязоха много интересни видове и почнах да се замислям newsm78
Но аз не ходя много с поли, въпреки че ми харесва, и както често се случва с чорапогащноците ми, купувам си готин, фигурален, и така стои в гардероба за някой ден Simple Smile имам поне четири такива, които никога не съм слагала, та си мисля да не стане така и с клина Embarassed

Фигуралните чорапогащници, колкото и да са плътни, са с 90% успеваемост при късане (поне при мен). Затова предпочитам зимата клинчета и обмислям да си купя и сив такъв. А пък ако не добиеш смелостта да си го носиш навън, винаги можеш да го ползваш за в къщи през студените дни, или пък дори и през останалите! Много са удобни!  Peace

# 48
  • Мнения: 4 068
И аз отдавна не бях носила кливоне, но скоро реших да си купя. Обикалях да търся и накрая влезнах в един китайски магазин и си купих много хубав черен клин за 2,50. Идеален е за туники и къси роклички и сега си му се кефя и даже ме е яд, че нямаше други цветове освен черно. Я кажете вие откъде си купувате различни цветове клинове?

# 49
  • Мнения: 2 172
аз ходих с клин в 6-7 клас, сега не бих си купила Crazy

И аз така,много ги мразех  ooooh!

# 50
  • Мнения: 490
нося клинове с поли ,рокли и туники .Много  харесвам клин  под коляното  7/8 и пола или рокля, много сладко стои ,но това е за лятото и за по-спортно облекло,което на мен ми е супер удобно .Имам различни клинове в различни цветове, последният ми е в промазани  шарки като зеленото преобладава и го съчетавам със една  зелена пола

# 51
  • Мнения: 2 631
И аз отдавна не бях носила кливоне, но скоро реших да си купя. Обикалях да търся и накрая влезнах в един китайски магазин и си купих много хубав черен клин за 2,50. Идеален е за туники и къси роклички и сега си му се кефя и даже ме е яд, че нямаше други цветове освен черно. Я кажете вие откъде си купувате различни цветове клинове?

В Тракия във ФорОма има един магазин за детско бельо, чорапи, чорапогащници.... Там има зелен, червен и тъмносив (памук с ликра), като има и сив и черен от трико за танци  Mr. Green В магазините за бельо пак там има черни и кафеви, а в Сани има черен ан червени ленти, които обаче са под коляното и с ботуш ефекта се губи...
Аз ще ида от Илиенци да си купя светлосив. В Теранова има лилави, жълти, сини.... но са 7/8.
ОNI, покажи, моля те, твоя клин, че ми стана интересно! Аз отдавна искам да си купя шарен клин, но никъде не намирам...  Tired

# 52
  • Мнения: 3 830
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.

# 53
  • Мнения: 2 631
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.


Плетената пола няма ли да ти се надига от дебелия клин??  newsm78 Къса ли е??

# 54
  • Мнения: 1 559
Аз имам лилав клин и черен,а за зимата си взех клин отвътре с пух:) много интересно направен и топли  Peace ,също така по ми харесват дебелите чорпогащи с или без фигурки отколкото тънките

# 55
  • Мнения: 3 830
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.


Плетената пола няма ли да ти се надига от дебелия клин??  newsm78 Къса ли е??

И аз това го предположих, но мога да й сложа хастар някакъв, после въпросът ще е как да се справя със статичното електричество. Иначе полата е до средата на бедрата.

# 56
  • Мнения: 2 631
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.


Плетената пола няма ли да ти се надига от дебелия клин??  newsm78 Къса ли е??

И аз това го предположих, но мога да й сложа хастар някакъв, после въпросът ще е как да се справя със статичното електричество. Иначе полата е до средата на бедрата.

Има препарати - антистатици за дрехи, можеш да пробваш с тях!  Peace

# 57
  • Мнения: 2 631
Да ви кажа, че в Гранд на първия етаж има магазин с бг дрехи. Там има най - тазлични цветове клинове, вкл. и шарени, но нямаше сив.  Confused

# 58
  • Мнения: 240
А какво бихте казали за клин, носен с малко по-дълга блуза? Не със туника или пола...просто като панталон?  Flutter

Питам, понеже вече и това се вижда, а аз нещо не го възприемам...от друга страна пък съм си взела един доста дебел клин, който горе изглежда като паталон...обаче спортен  Laughing

# 59
  • Мнения: 2 631
А какво бихте казали за клин, носен с малко по-дълга блуза? Не със туника или пола...просто като панталон?  Flutter

Питам, понеже вече и това се вижда, а аз нещо не го възприемам...от друга страна пък съм си взела един доста дебел клин, който горе изглежда като паталон...обаче спортен  Laughing


Стига да се чувстваш комфортно, защо не!  Peace
Важното е да ти е кеф  Wink

Общи условия

Активация на акаунт