Клиновете...

  • 20 398
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Да полафим малко за модните напоследък клинове....
Имате ли? В какви цветове са? С какво облекло ги съчетавате? Харесвате ли ги въобще и харесвате ли се в тях??

Аз имам засега само черен клин  Tired, дълъг до глезена... Съчетавам го с червена плетена туника и черен колан отгоре... Скоро си купих и страхотна плетена туника от Теранова и нямам търпение да се застуди времето, че да мога да си ги нося...  Flutter Адски комфортно и удобно се чувствам в клин!
Иска ми се да си купя клинове и в други цветове, но като че ли не съм виждала, а явно и не знам къде да се оглеждам за разнообразие от клинове...
Има ли фигурални клинове? Например в един цвят, но с шарки??

Кажете какво е мнението ви  Hug

# 1
  • Мнения: 1 282
Имам черен, ама го носих само лятото с туника.

# 2
  • Мнения: 2 110
Аз също имам черен  и го нося във фитнеса !!!

# 3
  • София
  • Мнения: 605
аз ходих с клин в 6-7 клас, сега не бих си купила Crazy

# 4
  • Мнения: 1 081
Имам черен.
Нося си го с една дънкова къса поличка, и с една туника,
много ми е удобен и мисля да си купя още 2-3 за зимата  Peace

# 5
  • Мнения: 2 631
Що??  newsm78
Носят се с поли, с туники, с.... рокли, къси дънки....  Crazy

deizzy1, какви смяташ да си купиш за зимата и имаш ли идея откъде?  Flutter

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Намам клин, и не бих си купила, но има варианти да се съчетае добре. Все пак мисля, че е по-скоро дреха за кежуъл/спорт и за тинейджъри  Mr. Green Ако искаш фигурален има много красиви чорапогащи в 7секънс, аз имам черен с релефни рози и 2-3 варианта на шотладксо каре. Плътни са специално за зимата  Wink

# 7
  • Мнения: 50
 PeaceАз също харесвам клиновете,те са вариант хем да ти е удобно,хем пък да си с рокля/пола

# 8
  • Мнения: 1 081
deizzy1, какви смяташ да си купиш за зимата и имаш ли идея откъде?  Flutter

Виждах най-различни в квартала, какъвто си харесам, ще си взема - предварително нямам идея  Hug

Ще съчетавам според дрехите, защото последно в един тигров се загледах, но незнам как ще изглеждам с него  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 631
Оооо, Сиренце, моля ти се, не ме подценявай толкова..... И аз имам страшни чорапогащници и останали опаковки от чорапогащници  Mr. Green, защото съм спортист номер 1 по късане на такива.....  Twisted Evil  bowuu
А от 7 секъндс са 5 пъти по - скъпи и не са армирани за моите способности  Crazy  Mr. Green
ПИтам за клинчета...  Flutter

И веднага ми изниква въпросът: Ами като не носите клинчета, с какво си съчетавате дългите туники?? Само с дънки и панталони ли??  newsm78

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Оооо, Сиренце, моля ти се, не ме подценявай толкова..... И аз имам страшни чорапогащници и останали опаковки от чорапогащници  Mr. Green, защото съм спортист номер 1 по късане на такива.....  Twisted Evil  bowuu
А от 7 секъндс са 5 пъти по - скъпи и не са армирани за моите способности  Crazy  Mr. Green
ПИтам за клинчета...  Flutter

И веднага ми изниква въпросът: Ами като не носите клинчета, с какво си съчетавате дългите туники?? Само с дънки и панталони ли??  newsm78
Сори, Кафенце, не съм искала да подценявам когото и да било  Blush  Mr. Green
Туники нося с дънки тип цигара и с едни чисто прави по мен. Ама аз имам 3 туники общо та не съм особен критерий  Blush

# 11
  • Мнения: 42
Имам 2 черни клина - единят съчетавам с дълга,сива туника,а другият нося на тренировка  Peace
Виждам обаче,че много момичета носят клин в комбинация с къси,дънкови поли

# 12
  • Мнения: 363
Имам черен, кафяв и лилав Simple Smile
Нося ги в комбинации с туники или пуловери, пак тип туника. Комбинирам с колан.

# 13
  • Мнения: 2 631
Откъде си ги купувате?  Laughing

# 14
  • Мнения: 22 466
Тази пролет си купих черен клин, за да мога да нося една черна туника. )))
Тази есен си купих още два клина, един цикламен и един маслено зелен с идеята да ги нося в къщи. )) Но онзи ден си обух цикламеният пак с черна туника. )))

Мисля да си купя и някой дебел фигурален чоропогащник, защото имам 2-3дълги пуловера и да си ги нося така. )

# 15
  • Мнения: 5 103
Не бих сложила, защото не мога да си предстая с чорапи в обувките и клин, или аз не знам с какво се носи в обувките?

# 16
  • Мнения: 1 885
Носех клинове преди 2-3г.  Peace Писна ми...

# 17
  • Мнения: 119
Последно си взех една много яка сива рокля от Кенвело, която мисля, че ще стои убийствено с розов клин и розова баретка.
Но нямам идея клинът от къде мога да си купя. Ако някой види - да свирка.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 229
Ненавиждам я тая мода на клиновете, отгоре с поли, рокли, панталонки и т.н. Sick Много грозно ми изглежда, а и преди година като всяка втора беше с къса дънкова пола и клинче -  ooooh!
Имам една много хубава, но много къса рокля, която съм обличала само 3 пъти, точно защото е прекалено къса. Всички ми обясняват, че с клин щяло да седи супер, но не мога да се прежаля и това е, по-скоро няма да я нося, отколкото с клин отдолу. Sick

# 19
  • Мнения: 419
Клиновете ми харесват как се съчетават, как пасват на хубаво тяло, смятам че е абсурд това "явление" в модата да се носи от хиксовидни и къси крака. Сори, ама така си мисля....

# 20
  • Мнения: 3 315
харесвам черни клинчета , ама нямам фигура за да ги нося  Confused

# 21
  • Мнения: 2 386
Имам над 10 броя, основно черно-сиво и лилаво. Вчера си взех пепитен. Нося ги с гети или тънки чорапки в боти, ботуши до коляното или балеринки.

# 22
  • Мнения: 51
Имам черен клин, който нося с една плетена рокля до коляното, ама е с цепки и май само с клин мога да я нося. Нося го с чорапи и ботуши до коляното. А за тези които търсят - клинове видях в мазазина на зара аутлет в най различни шарки и цветове или в магазините за бельо също има разни.

Хубав ден на всички мами!  bouquet

# 23
  • Мнения: 929
Подариха ми един черен с бели фигурки отстрани - за зимата е, обаче аз не се виждам облечена с него, да не говорим че нямам и подходящи дрехи за комбинация. Та се чудя какво да го правя  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 229
Подариха ми един черен с бели фигурки отстрани - за зимата е, обаче аз не се виждам облечена с него, да не говорим че нямам и подходящи дрехи за комбинация. Та се чудя какво да го правя  newsm78

Носи го под панталон през зимата, да ти топли, вместо чорапогащник! Grinning

# 25
  • Мнения: 2 631
Мирела, клина се носи без чорап с отворени/затворени обувки.... А в ботуш можеш да сложиш каквото си поискаш  Laughing
GLADRIEL, то е така с почти всяка дреха.... Трябва да знаеш как изглеждаш и да си купуваш дрехите според това дали ти отиват, а не според това дали са модни.... Обаче имаш криви крака за цял живот. Свикваш, купуваш си къси поли и в крайна сметка носиш, каквото носят повечето...
Аз съм виждала и 120-килограмови жени с клин и къса тениска.....  ooooh!  Whistling
черен шоколад, аз ги нося с туника отгоре, защото и аз имам това - онова под тях  Simple Smile В смисъл, не съм пълна, но няма да си сложа клин и къса тениска, която да не скрива Д-то ми!  Stop
nicaLaughing гледам, че си от Пловдив... За новият аутлет на Зара на центъра ли говориш?? Кога са сложили и клинове и на какви цени са? Дай малко повече инфо, че днес съм в настроение за клинчета  Laughing bowuu
Ilistavreva, купи си нещо подходящо за комбинация, носи си го като ходиш на ски, или в къщи. Щом са ти го подарили, значи хората мислят, че ще ти отива и ще си красива с него!  Peace Носи си го  с нещо!  Wink

# 26
  • Мнения: 14
  в ub jeans в Пловдив има клинове май бяха по 23лв в сиво и черно

# 27
  • Мнения: 824
Не бих използвала клин, дори за домашна дреха.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Винаги съм носила. Клинът ни кога не ми е излизал от гардероба. Много удобна дреха.

# 29
  • Мнения: 5 647
  в ub jeans в Пловдив има клинове май бяха по 23лв в сиво и черно

Хаха. Тия просто са големи смешници...

# 30
  • Мнения: 14
не правя реклама даже не съм от Пловдив просто вчера ходихме там и се пробвах да бъда полезна

# 31
  • Мнения: 1 081
Току що си купих и оше един черен клин, дълъг е  и е подходящ и за пола, и за рокля и за туника  Flutter  Crazy

пп.Взех си и рокля към него  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 647

пп.Взех си и рокля към него  Mr. Green

Това ми хареса. Като приказката за копчето и балтона.

# 33
  • Мнения: 1 081

пп.Взех си и рокля към него  Mr. Green

Това ми хареса. Като приказката за копчето и балтона.

 Joy
За да не каже милото, че харча безразсъдно  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 447
Последния клин когато си взех беше когато ходих на фитнес,но сега определено мисля да си взема и да го нося извън фитнеса.

# 35
  • Мнения: 454
Аз също съм фенка на клиновете. Винаги си имам поне по едно клинче в гардероба, независимо от модата. Напоследък предпочитам черните, защото наедрях след раждането. Обикновено ги съчетавам с плетени туники или пуловер-рокля, не знам как точно да го кажа. Предпочитам клиновете пред дънките и панталоните, защото последните 2 ме правят да изглеждам още по-едра в съчетание с нещо плетено. Иначе последните клинове си ги взех от Ларедута за някакви смешни пари, но не помня точно колко.

# 36
 ami  skapi  dami az imam  mnogo vidove 4eren klin   ot  takav  do kolqnoto   do  takav  do kokal4eto .  nosq gi  s razni poli, kusi ga6ti, tuniki,rokli ili pak samo  po  klin  s leko  dalga  bluza .   kupih si  i edin ciklamen  mislq da go  obli4am  s   ne6to koeto  pak  v  qrak  cvqt , za6toto  vidqh  edno momi4e  taka  v  edna diskoteka i  e  dosta  interesno  i  razli4no  ot  ostanalite. kakvo  6te kajete  za  ideqta mi ????

# 37
  • Мнения: 158
Аз също предпочитам клинчетата....имам 7-8 и всичките са ми черни.Нося ги със пола,с туника,с рокля,понякога и само с блуза(да си покажа дебелото дупе newsm09

# 38
  • Мнения: 2 631
ami  skapi  dami az imam  mnogo vidove 4eren klin   ot  takav  do kolqnoto   do  takav  do kokal4eto .  nosq gi  s razni poli, kusi ga6ti, tuniki,rokli ili pak samo  po  klin  s leko  dalga  bluza .   kupih si  i edin ciklamen  mislq da go  obli4am  s   ne6to koeto  pak  v  qrak  cvqt , za6toto  vidqh  edno momi4e  taka  v  edna diskoteka i  e  dosta  interesno  i  razli4no  ot  ostanalite. kakvo  6te kajete  za  ideqta mi ????

Не гледай останлите, следи собствения си вкус!  Peace
Ако ти е харесало съчетанието - пробвай го върху себе си!
Можеш да го носиш и с черно, жълто, зелено..... абе с много работи  Simple Smile  Peace

# 39
  • Мнения: 7 186
Обичам клинове и най- често ги нося с мини- поли и дълги ботуши или боти с гети или пух- чорапи. Не ми харесва обаче комбинацията клин с обувка.

# 40
  • Мнения: 1 298
Клин не съм носила и аз от 6 клас, обаче тия дни си купих страхотна МНОГО къса рокля в лилавата гама, и видях клин същия цвят - веднага си го взех. Стои ми страшно интересно (наистина, закачливо и младежко). Пробвах това цялото с лачени обувки с ток... Ама мненията са смесени, така че засега съм минала на велурени средни бокушки - добре е. Но ми харесва идеята да е с такива обувки, че да е ясно, че съм с клин, а не с чорапогащник!

# 41
  • Мнения: 621
Аз ги харесвам,но за съжаление не и върху мен.И то основно поради факта,че имам големи прасци и не седи добре Sad С ботушки виж става Rolling Eyes Имам и един до над коляното много сладък леко блести и учудващо ми седи прилично.Обличала съм го 2-3 пъти за диско под пола и под туника.

# 42
  • Мнения: 2 448
Аз ги харесвам,но за съжаление не и върху мен.И то основно поради факта,че имам големи прасци и не седи добре Sad

И аз така, но поради точно обратния проблем, слаби прасци.  Laughing И като сложа клин и бедрата ми изглеждат видимо по дебели. А съм вече дъртичка да нося супер късо мини или клинче с туника. Само по клин - много малко мацки биха ми допаднали.

# 43
  • Мнения: 304
не харесвам особено клинове,но съм решила да си купя един да опитам Thinking

# 44
  • Мнения: 789
Никога не съм носила клин, все си мисля, че ще съм смешна, а изглеждам съвсем прилично без да съм слаба Simple Smile Но напоследък излязоха много интересни видове и почнах да се замислям newsm78
Но аз не ходя много с поли, въпреки че ми харесва, и както често се случва с чорапогащноците ми, купувам си готин, фигурален, и така стои в гардероба за някой ден Simple Smile имам поне четири такива, които никога не съм слагала, та си мисля да не стане така и с клина Embarassed

# 45
  • Мнения: 2 478
Имам много клинове,всякакви цветове и материи.
Но не ги нося с туники,а с рокли и поли.Винаги с обувки или с едни полуботи. Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 4 773
Предпочитам плътни чорапогащници, с фигури или пък по-странен цвят. Някак по-фино ми изглеждат от клиновете. Иначе клинчета за спорт много харесвам Peace

# 47
  • Мнения: 2 631
Никога не съм носила клин, все си мисля, че ще съм смешна, а изглеждам съвсем прилично без да съм слаба Simple Smile Но напоследък излязоха много интересни видове и почнах да се замислям newsm78
Но аз не ходя много с поли, въпреки че ми харесва, и както често се случва с чорапогащноците ми, купувам си готин, фигурален, и така стои в гардероба за някой ден Simple Smile имам поне четири такива, които никога не съм слагала, та си мисля да не стане така и с клина Embarassed

Фигуралните чорапогащници, колкото и да са плътни, са с 90% успеваемост при късане (поне при мен). Затова предпочитам зимата клинчета и обмислям да си купя и сив такъв. А пък ако не добиеш смелостта да си го носиш навън, винаги можеш да го ползваш за в къщи през студените дни, или пък дори и през останалите! Много са удобни!  Peace

# 48
  • Мнения: 4 068
И аз отдавна не бях носила кливоне, но скоро реших да си купя. Обикалях да търся и накрая влезнах в един китайски магазин и си купих много хубав черен клин за 2,50. Идеален е за туники и къси роклички и сега си му се кефя и даже ме е яд, че нямаше други цветове освен черно. Я кажете вие откъде си купувате различни цветове клинове?

# 49
  • Мнения: 2 172
аз ходих с клин в 6-7 клас, сега не бих си купила Crazy

И аз така,много ги мразех  ooooh!

# 50
  • Мнения: 490
нося клинове с поли ,рокли и туники .Много  харесвам клин  под коляното  7/8 и пола или рокля, много сладко стои ,но това е за лятото и за по-спортно облекло,което на мен ми е супер удобно .Имам различни клинове в различни цветове, последният ми е в промазани  шарки като зеленото преобладава и го съчетавам със една  зелена пола

# 51
  • Мнения: 2 631
И аз отдавна не бях носила кливоне, но скоро реших да си купя. Обикалях да търся и накрая влезнах в един китайски магазин и си купих много хубав черен клин за 2,50. Идеален е за туники и къси роклички и сега си му се кефя и даже ме е яд, че нямаше други цветове освен черно. Я кажете вие откъде си купувате различни цветове клинове?

В Тракия във ФорОма има един магазин за детско бельо, чорапи, чорапогащници.... Там има зелен, червен и тъмносив (памук с ликра), като има и сив и черен от трико за танци  Mr. Green В магазините за бельо пак там има черни и кафеви, а в Сани има черен ан червени ленти, които обаче са под коляното и с ботуш ефекта се губи...
Аз ще ида от Илиенци да си купя светлосив. В Теранова има лилави, жълти, сини.... но са 7/8.
ОNI, покажи, моля те, твоя клин, че ми стана интересно! Аз отдавна искам да си купя шарен клин, но никъде не намирам...  Tired

# 52
  • Мнения: 3 830
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.

# 53
  • Мнения: 2 631
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.


Плетената пола няма ли да ти се надига от дебелия клин??  newsm78 Къса ли е??

# 54
  • Мнения: 1 557
Аз имам лилав клин и черен,а за зимата си взех клин отвътре с пух:) много интересно направен и топли  Peace ,също така по ми харесват дебелите чорпогащи с или без фигурки отколкото тънките

# 55
  • Мнения: 3 830
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.


Плетената пола няма ли да ти се надига от дебелия клин??  newsm78 Къса ли е??

И аз това го предположих, но мога да й сложа хастар някакъв, после въпросът ще е как да се справя със статичното електричество. Иначе полата е до средата на бедрата.

# 56
  • Мнения: 2 631
Имам черен, но искам да купя и бял, който да не е изцяло от изкуствена материя, понеже държат студено.
Имам бяла плетена пола, но за нея ми трябва и бял клин.


Плетената пола няма ли да ти се надига от дебелия клин??  newsm78 Къса ли е??

И аз това го предположих, но мога да й сложа хастар някакъв, после въпросът ще е как да се справя със статичното електричество. Иначе полата е до средата на бедрата.

Има препарати - антистатици за дрехи, можеш да пробваш с тях!  Peace

# 57
  • Мнения: 2 631
Да ви кажа, че в Гранд на първия етаж има магазин с бг дрехи. Там има най - тазлични цветове клинове, вкл. и шарени, но нямаше сив.  Confused

# 58
  • Мнения: 240
А какво бихте казали за клин, носен с малко по-дълга блуза? Не със туника или пола...просто като панталон?  Flutter

Питам, понеже вече и това се вижда, а аз нещо не го възприемам...от друга страна пък съм си взела един доста дебел клин, който горе изглежда като паталон...обаче спортен  Laughing

# 59
  • Мнения: 2 631
А какво бихте казали за клин, носен с малко по-дълга блуза? Не със туника или пола...просто като панталон?  Flutter

Питам, понеже вече и това се вижда, а аз нещо не го възприемам...от друга страна пък съм си взела един доста дебел клин, който горе изглежда като паталон...обаче спортен  Laughing


Стига да се чувстваш комфортно, защо не!  Peace
Важното е да ти е кеф  Wink

# 60
  • Berlin
  • Мнения: 11 278
напоследък ме обзема такава вълна. аз обаче търся разноцветни клинове - на райета например, карирани и т.н.  Mr. Green страст са ми и чорапите до коляното.

# 61
  • У дома !
  • Мнения: 700
Търся кафяв клин,моля някой да ме ориентира от къде мога да си купя такъв Praynig

# 62
  • Мнения: 1 250
Търся кафяв клин,моля някой да ме ориентира от къде мога да си купя такъв Praynig
Ако подскажеш от къде си...

# 63
  • У дома !
  • Мнения: 700
Упс.....от София съм Laughing

# 64
  • Мнения: 2 631
Кафеви клинове има във всички магазини за бельо (където е предимно китайско бельото) в Пловдив!  Tired
А сиви няма никъде!  #Cussing out
Вече втори клин си купувам сив, целия дефектен, на петна.... Е този отивам да го връщам вече!  #2gunfire

# 65
  • Мнения: 1 290
Нещо са ми демоде Rolling Eyes

# 66
  • Русе
  • Мнения: 659
Имам черен на Pimkie, нося го лятото с 1 сукман и една рокля туника. Интересното е, че мъжът ми ми го купи, беше ходил на една командировка Joy Не знам иначе дали аз сама бих си купила, по едно време се бях навила, после се отказах, но мога да кажа, че ми е удобен, даже се замислям дали да не си взема още цветове

# 67
  • Мнения: 1 250
За момичетата от Пловдив. Хубави клинове, разноцветни при това, има в един магазин за бельо в Капана. Как да го обясня? newsm78
Като идвате по Железарска и карате към Джумаята, завивате на втората пресечка в дясно, която е за автомобили. От лявата страна ви остава един паркинг, на който колите спират диагонално покрай стената. От дясната страна, точно на ъгъла, има един магазин за хубаво бельо.

# 68
  • Мнения: 2 631
За момичетата от Пловдив. Хубави клинове, разноцветни при това, има в един магазин за бельо в Капана. Как да го обясня? newsm78
Като идвате по Железарска и карате към Джумаята, завивате на втората пресечка в дясно, която е за автомобили. От лявата страна ви остава един паркинг, на който колите спират диагонално покрай стената. От дясната страна, точно на ъгъла, има един магазин за хубаво бельо.

Име на магазина или още малко обяснения? В смисъл, само  бельо ли продават или и чорапогащници?
То в момента в Капана е АД! Не се сещам за пресечка за автомобили по Железарска, освен тази за Халите...  Thinking  newsm78
Може ли да кажеш и какви цветове има?  Heart Eyes

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета някоя мацка от Бургас ако може да ми каже къде продават хубави цветни клинове на сносни цени ще съм супер благодарна.  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 250
Име на магазина или още малко обяснения? В смисъл, само  бельо ли продават или и чорапогащници?
То в момента в Капана е АД! Не се сещам за пресечка за автомобили по Железарска, освен тази за Халите...  Thinking  newsm78
Може ли да кажеш и какви цветове има?  Heart Eyes
Ах, как ме затрудни сега. Утре ще ходя и ще ти кажа по-точно. Иначе имаше шарени - на черен фон с лилаво и бяло. Имаше и розови пак шарени, чисто черни. Но не бях на вълна клинове и не обърнах внимание. Утре повече Heart Eyes
Също и в магазин sprider видях, но ми се сториха малко скъпички. Имаше сив, черен с някакви орнаменти ниско долу, които ако сложиш ботуш, няма да се виждат. Цена около 40лв

# 71
  • Мнения: 459
Момичета някоя мацка от Бургас ако може да ми каже къде продават хубави цветни клинове на сносни цени ще съм супер благодарна.  bouquet

Аз си взех от Тера Нова, а и сега са на разпродажба!  bouquet Цените са от 10 до 20 лева, ако не се лъжа!

# 72
  • Мнения: 4 294
Имам няколко клина. Харесват ми, стоят ми много добре и нося, съчетани с туники най-вече и ботуш. Клин с пола не бих облякла, много чалгийско ми е.
Даже на изписването, когато родих дъщеря си, бях със синя туника, черен клин и ботуши. Сега мисля да потърся от фина вълна, сив.

# 73
Е сега са толкова модни клиновете Party пък и много  топлят а също  изглаждаме и по слаби Naughty

# 74
  • Мнения: 1 554
имам черен,нося го с пола и с туника Peace

# 75
  • Мнения: 2 631
Честита Коледа, момичета!
Пожелавам ви всичко най - хубаво!!!  Hug

И аз си купих още два клина - червен и най-накрая сив, какъвто исках и без дефекти  Heart Eyes
Вече са ми 4 броя.  Blush
Засега други не ми трябват, но това не значи, че няма да се хвъля към някой готин, ако срещна.  Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 1 654
Кафяв клин имаше в Orsay на Витошка, за съжаление нямаше графитено сиво, каквото аз си търся.

# 77
  • Мнения: 126
i аз си търся сив клин в СФ, но не мога да намеря...
Ако някой намери да пише Praynig

# 78
  • Мнения: 1 250
Кафенце, аз докато се натуткам да ида...Сподели сега ти от къде ги купи Hug
Иначе пресечката е точно тази, която води към страничния вход на халите. Подминаваш. На гърба на халите има паркинг, на отсрещния ъгъл има магазинче с 2-3 стъпъла, входът му е точно на ъгъла. По това ще го познаеш. Има бельо, чорапи, чорапогащи, корсети, пижами, все хубави неща.

# 79
  • Мнения: 2 631
То и аз не съм ходила да го видя този магазин  Blush, но моите последни (сив и червен) хи купих ит Димитровградския пазар.  Party
Иначе във Форума има графитено сив клин - 12лв. Има и тъмно червен, черен и кафяв.

# 80
  • Мнения: 2 039
Много ми харесват клиновете, имам 2 черни от различни материи, сега поръчах лилав и черен от Ларедут. Нося ги само и единствено с къси панталонки, защото съм маниак на такива. И със спортни ботуши или боти.
Определено смятам, че за да носиш клин, трябва да имаш хубави крака, иначе ефектът е потресаващ  Tired

# 81
  • Мнения: 431
Аз имам само едно най-обикновено, черно клинче, 7/8 дължина, закупено от Теранова за смешните 6 лв.  Simple Smile
Обаче ми върши такааааааааава добра работа, че с радост бих си накупила и още (ако не бяха свършили вече)  Laughing
Най-се харесвам с една плетена рокличка в тъмно-синьо-лилавеещо, това клинче и високи ботушки. Слагам и чорапогащник под клина и забравям за студа Simple Smile наистина е супер удобно и топличко Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 631
Аз след малко ще ходя към ТераНова за едни панталонки да видя....  И ако има цвят, който да ми харесва, ще си купя, макар да са 7/8 дължина.

Migracia,  в ТераНова защо не провериш какви са останали?

В Пловдив също намирам трудно клинове, защото явно всички са се зарибили и откъдето мина всичко е овършано...
Сега в Спайдер има много хубави цветове, но не ми харесват материите...  Thinking

# 83
  • София
  • Мнения: 38 629
Оня ден си взех един по-плътен черен. Ще видя с какво ще го нося - имам пуловери-туники, но ми се виждат къси.

Иначе още от преди две години имам един като чорапогащник до глезена, който нося с дънкова пола или рокля.

# 84
  • Мнения: 2 631
В ТераНова в Пловдив има много сиви клинове (дълги), както и черни и лилави. Инфото е топло, още  Peace
иначе има и други разцветки, но са къси... Вече са изкарали пролетните колекции  Cry

Общи условия

Активация на акаунт