Клиновете...

  • 20 387
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Не бих сложила, защото не мога да си предстая с чорапи в обувките и клин, или аз не знам с какво се носи в обувките?

# 16
  • Мнения: 1 885
Носех клинове преди 2-3г.  Peace Писна ми...

# 17
  • Мнения: 119
Последно си взех една много яка сива рокля от Кенвело, която мисля, че ще стои убийствено с розов клин и розова баретка.
Но нямам идея клинът от къде мога да си купя. Ако някой види - да свирка.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 229
Ненавиждам я тая мода на клиновете, отгоре с поли, рокли, панталонки и т.н. Sick Много грозно ми изглежда, а и преди година като всяка втора беше с къса дънкова пола и клинче -  ooooh!
Имам една много хубава, но много къса рокля, която съм обличала само 3 пъти, точно защото е прекалено къса. Всички ми обясняват, че с клин щяло да седи супер, но не мога да се прежаля и това е, по-скоро няма да я нося, отколкото с клин отдолу. Sick

# 19
  • Мнения: 419
Клиновете ми харесват как се съчетават, как пасват на хубаво тяло, смятам че е абсурд това "явление" в модата да се носи от хиксовидни и къси крака. Сори, ама така си мисля....

# 20
  • Мнения: 3 314
харесвам черни клинчета , ама нямам фигура за да ги нося  Confused

# 21
  • Мнения: 2 386
Имам над 10 броя, основно черно-сиво и лилаво. Вчера си взех пепитен. Нося ги с гети или тънки чорапки в боти, ботуши до коляното или балеринки.

# 22
  • Мнения: 51
Имам черен клин, който нося с една плетена рокля до коляното, ама е с цепки и май само с клин мога да я нося. Нося го с чорапи и ботуши до коляното. А за тези които търсят - клинове видях в мазазина на зара аутлет в най различни шарки и цветове или в магазините за бельо също има разни.

Хубав ден на всички мами!  bouquet

# 23
  • Мнения: 929
Подариха ми един черен с бели фигурки отстрани - за зимата е, обаче аз не се виждам облечена с него, да не говорим че нямам и подходящи дрехи за комбинация. Та се чудя какво да го правя  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 229
Подариха ми един черен с бели фигурки отстрани - за зимата е, обаче аз не се виждам облечена с него, да не говорим че нямам и подходящи дрехи за комбинация. Та се чудя какво да го правя  newsm78

Носи го под панталон през зимата, да ти топли, вместо чорапогащник! Grinning

# 25
  • Мнения: 2 631
Мирела, клина се носи без чорап с отворени/затворени обувки.... А в ботуш можеш да сложиш каквото си поискаш  Laughing
GLADRIEL, то е така с почти всяка дреха.... Трябва да знаеш как изглеждаш и да си купуваш дрехите според това дали ти отиват, а не според това дали са модни.... Обаче имаш криви крака за цял живот. Свикваш, купуваш си къси поли и в крайна сметка носиш, каквото носят повечето...
Аз съм виждала и 120-килограмови жени с клин и къса тениска.....  ooooh!  Whistling
черен шоколад, аз ги нося с туника отгоре, защото и аз имам това - онова под тях  Simple Smile В смисъл, не съм пълна, но няма да си сложа клин и къса тениска, която да не скрива Д-то ми!  Stop
nicaLaughing гледам, че си от Пловдив... За новият аутлет на Зара на центъра ли говориш?? Кога са сложили и клинове и на какви цени са? Дай малко повече инфо, че днес съм в настроение за клинчета  Laughing bowuu
Ilistavreva, купи си нещо подходящо за комбинация, носи си го като ходиш на ски, или в къщи. Щом са ти го подарили, значи хората мислят, че ще ти отива и ще си красива с него!  Peace Носи си го  с нещо!  Wink

# 26
  • Мнения: 14
  в ub jeans в Пловдив има клинове май бяха по 23лв в сиво и черно

# 27
  • Мнения: 824
Не бих използвала клин, дори за домашна дреха.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Винаги съм носила. Клинът ни кога не ми е излизал от гардероба. Много удобна дреха.

# 29
  • Мнения: 5 647
  в ub jeans в Пловдив има клинове май бяха по 23лв в сиво и черно

Хаха. Тия просто са големи смешници...

Общи условия

Активация на акаунт