Клиновете...

  • 20 409
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Berlin
  • Мнения: 11 314
напоследък ме обзема такава вълна. аз обаче търся разноцветни клинове - на райета например, карирани и т.н.  Mr. Green страст са ми и чорапите до коляното.

# 61
  • У дома !
  • Мнения: 700
Търся кафяв клин,моля някой да ме ориентира от къде мога да си купя такъв Praynig

# 62
  • Мнения: 1 250
Търся кафяв клин,моля някой да ме ориентира от къде мога да си купя такъв Praynig
Ако подскажеш от къде си...

# 63
  • У дома !
  • Мнения: 700
Упс.....от София съм Laughing

# 64
  • Мнения: 2 631
Кафеви клинове има във всички магазини за бельо (където е предимно китайско бельото) в Пловдив!  Tired
А сиви няма никъде!  #Cussing out
Вече втори клин си купувам сив, целия дефектен, на петна.... Е този отивам да го връщам вече!  #2gunfire

# 65
  • Мнения: 1 296
Нещо са ми демоде Rolling Eyes

# 66
  • Русе
  • Мнения: 659
Имам черен на Pimkie, нося го лятото с 1 сукман и една рокля туника. Интересното е, че мъжът ми ми го купи, беше ходил на една командировка Joy Не знам иначе дали аз сама бих си купила, по едно време се бях навила, после се отказах, но мога да кажа, че ми е удобен, даже се замислям дали да не си взема още цветове

# 67
  • Мнения: 1 250
За момичетата от Пловдив. Хубави клинове, разноцветни при това, има в един магазин за бельо в Капана. Как да го обясня? newsm78
Като идвате по Железарска и карате към Джумаята, завивате на втората пресечка в дясно, която е за автомобили. От лявата страна ви остава един паркинг, на който колите спират диагонално покрай стената. От дясната страна, точно на ъгъла, има един магазин за хубаво бельо.

# 68
  • Мнения: 2 631
За момичетата от Пловдив. Хубави клинове, разноцветни при това, има в един магазин за бельо в Капана. Как да го обясня? newsm78
Като идвате по Железарска и карате към Джумаята, завивате на втората пресечка в дясно, която е за автомобили. От лявата страна ви остава един паркинг, на който колите спират диагонално покрай стената. От дясната страна, точно на ъгъла, има един магазин за хубаво бельо.

Име на магазина или още малко обяснения? В смисъл, само  бельо ли продават или и чорапогащници?
То в момента в Капана е АД! Не се сещам за пресечка за автомобили по Железарска, освен тази за Халите...  Thinking  newsm78
Може ли да кажеш и какви цветове има?  Heart Eyes

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета някоя мацка от Бургас ако може да ми каже къде продават хубави цветни клинове на сносни цени ще съм супер благодарна.  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 250
Име на магазина или още малко обяснения? В смисъл, само  бельо ли продават или и чорапогащници?
То в момента в Капана е АД! Не се сещам за пресечка за автомобили по Железарска, освен тази за Халите...  Thinking  newsm78
Може ли да кажеш и какви цветове има?  Heart Eyes
Ах, как ме затрудни сега. Утре ще ходя и ще ти кажа по-точно. Иначе имаше шарени - на черен фон с лилаво и бяло. Имаше и розови пак шарени, чисто черни. Но не бях на вълна клинове и не обърнах внимание. Утре повече Heart Eyes
Също и в магазин sprider видях, но ми се сториха малко скъпички. Имаше сив, черен с някакви орнаменти ниско долу, които ако сложиш ботуш, няма да се виждат. Цена около 40лв

# 71
  • Мнения: 462
Момичета някоя мацка от Бургас ако може да ми каже къде продават хубави цветни клинове на сносни цени ще съм супер благодарна.  bouquet

Аз си взех от Тера Нова, а и сега са на разпродажба!  bouquet Цените са от 10 до 20 лева, ако не се лъжа!

# 72
  • Мнения: 4 301
Имам няколко клина. Харесват ми, стоят ми много добре и нося, съчетани с туники най-вече и ботуш. Клин с пола не бих облякла, много чалгийско ми е.
Даже на изписването, когато родих дъщеря си, бях със синя туника, черен клин и ботуши. Сега мисля да потърся от фина вълна, сив.

# 73
Е сега са толкова модни клиновете Party пък и много  топлят а също  изглаждаме и по слаби Naughty

# 74
  • Мнения: 1 554
имам черен,нося го с пола и с туника Peace

Общи условия

Активация на акаунт