В малките тумбачета, се гушкат сладки МАЙчета №4

  • 14 231
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
Ами аз какво да ви кажа, за съжаление няма да мога да се присъединя към вас и занапред  Cry - двама специалисти вече потвърдиха  - кухо яйце. В понеделник или вторник ще ми правят кюретаж, това е втори ад за мен в рамките на една година. На вас ви пожелавам леко бременеене и се надявам скоро и аз да изпитам това щастие без проблеми.
П.С. Ако някоя от вас е имала контакт с д-р Конова от Плевен нека да сподели.

# 271
  • Русе
  • Мнения: 343
sunny1, съжалявам мила  Cry! Представям си как се чувстваш! Опитай да не се отчайваш. Много момичета са минали през това, а сега гушкат бебчета! Сигурна съм, че следващият път ще е успешен!  Hug

# 272
  • Мнения: 849
sunny1, много ми е мъчно за тази новина... съжалявам наистина, че трябва да минеш през това!  Weary
Но не се отчайвай и продължавай да опитваш! Ще имаш късмет, стискам палци да е по-скоро!!!  newsm17
От друга страна - по-малко травмиращо е, ако се случи в самото начало, отколкото накрая. Имам две много близки приятелки, на моята възраст, които изгубиха бебетата си в третия триместър - страхотен малшанс и още не им е минала травмата. Но при всички случаи нещата рано или късно се оправят. човек само не трябва да губи вяра и в никакъв случай не бива да се отказва! В крайна сметка това, което не ни убива ни прави по-силни! Горе главата и в най-скоро време да имаш безпроблемна бременност!!!  Hug

# 273
  • Мнения: 16
Съжалявам много sunny1. Дано от тук нататък само късмет те сполетява и скоро всичко да е наред!
Желая ти една скорошна успешна и прекрасна бременност!

# 274
  • Мнения: 826
sunny1  Sad знам отлично какво изпитваш в момента. Опитай се да го преживееш, все едно е минало много повече време,вдигни глава и продължи напред. Заради себе си и бъдещите си деца. Давай смело с опитите и не позволявай черни мисли да ти попречат. И скоро пак се върни при нас Praynig Пожелавам ти го от все сърце!


kusmet4e
, мерси за съвета - кремчето ще вземада си го купя. Иначе за Овесените прелести съм запозната. Да ти кажа много по -добре от ядките е да консумираш по три супени лъжици на ден овесени трици
Само дето сега и те не помагат. Трябва ми по-силен лаксатив, а не знам кой е позволен с бебо в тумбака

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 03:08 от dendri

# 275
  • Мнения: 1 951
sunny1, много съжалщвам и силно те прегръщам. Искрено ти пожелавам скорошна бременност и успешен край  Hug
Аз имах такава неуспешна бременност, завърши в 7г.с. Казаха ми 6 месеца да се пазим, но аз толкова се бях отчаяла, че не спазих този съвет и след 3 месеца отново забременях и резултата е в подписа ми.
Още веднъж кураж и късмет   bouquet

dendri, защо не пробваш прахчетата Мукофалк. Ето прочети тук -  клик. Пише, че са подходящи за бременност и кърмене. Изцяло на растителна основа са. Аз си ги купих и докато се наканя да ги пробвам проблемите ми изчезнаха, но си седят сега за всеки случай.
Даже някой тук спомена, че са му препоръчани от гастроентеролог.

# 276
  • Мнения: 849
dendri, защо не пробваш прахчетата Мукофалк. Ето прочети тук -  клик. Пише, че са подходящи за бременност и кърмене. Изцяло на растителна основа са. Аз си ги купих и докато се наканя да ги пробвам проблемите ми изчезнаха, но си седят сега за всеки случай.
Даже някой тук спомена, че са му препоръчани от гастроентеролог.

Абсолютно! Аз споменах в началото за Мукофалка, пия го от около 2 години. Изписал ми го е д-р Дереджян, който е шеф на отделение в гастроентерологията на "Св. Иван Рилски" (медицинска академия). поводът да ми го изпише преди време беше колит, но още тогава каза, че това е еднственото, което се дава за лигавицата на дебелото черво, изчиства перфектно, помага при хемороиди и запек и е направено за проблемите при бременни. Когато забременях пак говорих с него, той каза изобщо да не спирам Мукофалка, че няма с какво да ми навреди, а само помага. Гинеколожката ми също каза, че ако Дереджян не знае дали вреди или не, няма кой да знае. Всъщност Мукофалка не отделя някакви вещества, а е власинки от живовляк, които набъбват, полепват по лигавицата и я изчистват. Само имайте предвид, че ако никога не сте го пили, е възможно в началото да усетите подуване на корема за 2-3 дни максимум. не е тревожно, нормална реакция е, отминава и после Мукофалка става магическото прахче. Аз винаги имам в чантата си някое друго прахче и ако спра да го пия и ми се появи проблем, вече ми действа от раз.
Успех!

# 277
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Sunny,  Hug голяма прегръдка от мен.
Желая ти скоро   EFP   preggo

# 278
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
sunny1 съжалявам за лошата новина! дано скоро нещата да се наредят и най важното е да не се отчайваш. аз поне така се успокоявам - ако не е станало нещо , не е било писано да стане сега.  просто не се отказвай ,изчакайте  докато се почустваш пак готова и давайте!
 за разхлабване ми казаха чай Ройбос, четох му кутийката има много неща в него и мисля да го пробвам и ще ви кажа дали действа.пише че става за бременни. Ох, и аз съм със страшен запек от години и сега е ужас.  ние сме болни, лекарката каза да правя гаргари и компреси. и Т си имам и с малкия сега се лекуваме. изкарахме му рождения ден в леглото та сега вчера правихме 2в1 с на татко му рождения ден за да има и тои подаръци и торта.  Simple Smile
  Да ви се похваля след дългото чакане най- накрая и аз ще ходя да си видя точката. Simple Smile  на 23.10 се записах в ЖК в шейново. дано всичко е наред, защото не съм ходила на АГ от 1-вата седмица след теста а тогава ми казаха само че имам плодно сакче в матката.
  здравейте на всички новоприсъединили се майски мами. Добре дошли!

# 279
Благодаря на всички ви за подкрепата и разбирането ! Честно казано отсега нататък ще се страхувам още повече, защото когато го преживееш веднъж си казваш - случва се, но ще има и следващ, но когато минеш по този път два пъти - вече си мислиш кое не е наред с теб. Съжалявам че съм толкова негативна в момента, но тайно в себе си се надявам, че следващия път вече ще гушкам едно малко човече Hug

# 280
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Съни, съжалявам за това, което преживяваш. Дано мине леко, безболезнено няма да е - душата ти ще е разкъсана дълго време.  Cry
За да стане така, явно има нещо. Природата си знае работата. Използвай времето после, за да си починеш и отърсиш от стреса.
Само не губи вяра, че скоро в прегръдките ти ще има здраво бебче! Вярвам в това и ще те чакаме да се похвалиш.

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
zdraveite i az sam edna ot mnogoto 6tastlivi maiski mami.Terminat mi e na 19.06.2009 sega sam  v 9 g.s.4uvstvam se strahotno.Jelaia uspeh na vsi4ki mami i leko bremeneene.Badete 6tastlivi,mnogo usmivki i vsi4ko 6te e nared lovekiss 1swing 1swing Heart Eyes

# 282
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Deliana, леко бременеене!
Как така термина ти е на 19.06 а си в 9г.с.  newsm78

Да се оплача - леко прокървих. Веднага се обадих на доки, но беше извън града. Обясних й ситуацията, разбрахме се да изчакам до сутринта и да бягам на преглед.
Преуморих се днес и се надявам да е това, а не че му има нещо на "боба"  Praynig

# 283
  • Русе
  • Мнения: 343
eli_dechkin, стискам палци всичко да е наред!

deliana, поздрави и спокойна бременност!

# 284
  • Мнения: 1 317
Съни и аз съжалявам за това, което ти се е случило. Вярвай че скоро всичко ще е наред, мисли позитивно, колкото и да ти е трудно сега и всичко ще се нареди   Hug
eli_dechkin все едно аз съм го писала това. Вчера и аз се преуморих и имам леко зацапване, днес на обяд ще ходя да видим какво става. Дано с теб всичко е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт