Секцио и предна плацента?

  • 16 318
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
всичко ще е наред не се притеснявай. Бях секцио с предна плацента Rolling Eyes верно, че се проточи 2 часа, но всичко беше наред, незнам колко кръв съм загубила, но не са ми преливали така, че предплоагам е било в рамките на нормалното.Не се шашкай просто ДОКи се презастрахова.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
Мерси! Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Първата бременност бях с предна плацента.Всичко мина нормално.С втората бременност плацентата беше задна .отново нямах проблем със секциото.

# 18
  • Временно
  • Мнения: 788
И аз бях с предна плацента.Родих секцио по спешност,не е имало никакви проблеми. Peace Операцията отне не повече от 30-40 минути.

# 19
  • Мнения: 822
Аз бях така.
Предна, ниско долу плацента, много кървих, много окситоцин ми биха, метергини, чудеса... Но кръв не са ми преливали, така че явно не е било толкова зле положението.
Успех!  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, моята плацента вече се вдигна, слава Богу, и няма да минават през нея! Grinning Praynig

# 21
  • Мнения: 4 070
Братовчедка ми имаше предна плацента и ражда секцио, изписаха я някъде на 5 ден мисля,че ако е имало проблем нямаше толкова рано да я изпишат- не се притеснявай много все пак едва ли само ти си такъв случай и за щастие вероятно докторите знаят какво да правят.
Успех!!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 789
дали има майки, които са били с предна плацента и са родили успешно със секцио.
Аз бях с предна плацента и секциото ми протече нормално и без усложнения. От самото начало на бременността си знаех, че съм с предна плацента, но никога не е коментирана ситуацията за много кървене и т.н.
Успех и леко раждане! Hug

# 23
  • Мнения: 941
С предна плацента съм - дори в началото беше и ниско, но после се вдигна....
Не се бях замисляла след като не е ниско, дали е добре  newsm78 , но и доки от ЖК ми е казвал "ето плацената вече добре се хванала на предна стена, няма причина за притеснения"  - та твоята тема малко ме изненада....

# 24
  • София
  • Мнения: 5 758
И моята е предна, и мен ме чака секцио. Предния път бях със задна и нямаше проблеми при рязането. Та всъщност - нямам какво да кажа по темата, но се записвам да следя Blush

# 25
  • Мнения: 6 274
Няма проблем, не се притеснявай...
И аз бях хем с предна, хем с много ниска до последно, но доки ми каза, че ако се наложи секцио, няма да му е първото и ще се справиМ отлично... 
Peace

# 26
  • Мнения: 2 334
И аз бях хем с предна хем с ниска плацента и не съм имала никакви проблеми Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз също бях с предна, изключително ниско долу, плацента. Нямаше никакви проблеми при операцията, а и след това. През цялото време чувах "Клампа, клампа" и накрая демонстративно ми показаха, че по екипите им няма и капка кръв - това беше закачка между нас, обещаха ми предварително секцио без кръв.  Grinning
Не се притеснявайте предварително момичета, всичко ще бъде наред!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 508
През цялото време чувах "Клампа, клампа" и накрая демонстративно ми показаха, че по екипите им няма и капка кръв - това беше закачка между нас, обещаха ми предварително секцио без кръв.  Grinning

Хехее, супер! Joy

# 29
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен   bouquet.
Бременна съм в 5 месец и съм с така наречената ниска плацента и на интензивни консултации.Още щом е откриха ми казаха че съм за секцио,но имало вероятност да се издигне.Така ли беше и при вас?Въобще не знаех какво означава това и като ви чета се поуспокоявам.

Общи условия

Активация на акаунт