Сексът е в главата (?)

  • 3 584
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
Главата е в секса.
Иначе няма да е верен оня виц за Иванчо, който каквото и да гледал все за секс си мислел.
Или ако сведем целия процес до мисъл и действие, то трябва да определим кое е по-напред. Ако първа е мисълта- секса е в главата. Ако първо е действието- главата е в секса.

Търся едно стихотворение, много свързано с темата.

# 46
  • Мнения: 2 018
че ако наистина
първо се случваше в главата, можеше изобщо и да не се
случи,

Много хора си мислят, че правят нещо наречено секс и всъщност наистина правят само секс. Имам позната, която изпита оргазъм за първи път на 35г. Каза, че дори се е изплашила от усещането. 
А, колко от вас могат да се похвалят с вагинален оргазъм? Има хора, които дори не знаят каква е разликата в усещанията между 3 те вида оргазъм и ги смятат за измислица.

Тези хора с какво се различават от останалите? Да не би само в партньорите е причината, да не би нещо в половата система да не им е наред?

Риторични въпроси...

Моят отговор на въпроса е че секса може и да е в главата, но истинското удоволствие и наслада е в умението да позволим на тялото, а не мозъка, да ни води!!

# 47
  • Мнения: 2 448

Моят отговор на въпроса е че секса може и да е в главата, но истинското удоволствие и наслада е в умението да позволим на тялото, а не мозъка, да ни води!!

Тогава защо много жени се сърдят на мъжете си заради това, че мислели с оная си работа?  Laughing 

# 48
  • Мнения: 30
Естествено че секса първо е в главата, ако осъзнаваш какво правиш, разбира се.
Сигурно ви се е случвало да правите секс с един човек а да си мислите за друг, това помага на секса но обратното вероятно никой не го прави, защото когато има желан обект вече си обмислил опцията за секс и какво остава след това, всички знаят а и е описано вече.

# 49
  • Мнения: 2 018

Моят отговор на въпроса е че секса може и да е в главата, но истинското удоволствие и наслада е в умението да позволим на тялото, а не мозъка, да ни води!!

Тогава защо много жени се сърдят на мъжете си заради това, че мислели с оная си работа?  Laughing 

Аз говоря за момента в който се любиш Wink Но ти ме разбра, сигурна съм.  Hug

# 50
  • Мнения: 335
Авторката се оплака напоследък от глава.

Дали "Сексът е в главата" предхожда темата на същата авторка "Да ти падне лампа на главата"? Или обратно?


# 51
  • Мнения: 3 423
Холограма, първо ме удари лампата,
после дойде петък. Не обратното!!!

# 52
  • Мнения: 25 678
Боже, Лиска, това означава ли, че преди да те удари лампата по главата, не си правила никакъв секс?  Shocked
Е, сега вече си осенена, действай!  Hug

# 53
  • Мнения: 2 407
В главата къде другаде..

Общи условия

Активация на акаунт