Сексът е в главата (?)

  • 3 569
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
В моята глава има толкова много секс и нечисти помисли,че човек може да се изплаши.Обаче трябва да разсъждавам повече,защото ако го правех секса щеше да си остава в главата ми и нямаше да върша такива глупости и грешки.Добре че мислите не се виждат,все пак. Blush

Тоест, в главата се случва повече, отколкото наяве?
Или е по добре да се случва там и там да си остава?
Или, като става дума за секс, главата е излишна? Хм.
А пеперудите в корема, а загубването на акъла, ами
мисленето с оная глава и други народни умотворения?

# 16
  • Мнения: 3 405
Химични процеси в мозъка.
Присвиват ти се разни други части като резултат от тях, така да се каже  Laughing

# 17
  • Мнения: 9 093
Наскоро гледах документален филм по Дискавъри.
Ставаше въпрос за Оргазмотрон - уред, пораждащ оргазъм при жени в менопауза или такива, които поради някаква причина никога не са изпитвали оргазъм (или удоволствие от секса). Уредът представлява едни жички, които се вкарват на специално място (което е много вероятно да не може да се уцели) в гръбнака, по-точно в поясните прешлени. Оттам се стимулират различни нервни окончания и ако се улучи мястото, жената усеща приятни неща на точното място. При три отжените не се получи. При четвъртата се получи и постоянно получаваше оргазъм (е, докато правеше секс със съпруга си). Уредът мисля, че не е получил патент, в смисъл, че не е легализиран, защото опитите не били достатъчни.

После даваха една жена в скенер и я караха да си представя еротични неща, същевременно я наблдюдават и се вижда, че определени мозъчни центрове се задействат и всичко става на ниво мозъчна функция. Жената получи няколко оргазма едно след друго само с мозъчна стимулация. Всичко се виждаше на екрана.

Не знам къде е истината, може би е различно при всеки Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 405
Не знам къде е истината, може би е различно при всеки Simple Smile

Не, не е. Физиологията на човека е една. Лекарите да се произнесат.

# 19
  • Мнения: 9 093
Ами лекарите (поне според филма) имат различни становища.
В първия случай се залага на физическа стимулация.
Във втория - на "мозъчна", ако може така да се каже.
Може би е комбинация и от двете, но при някои хора надделява едното.

# 20
  • Мнения: 78
От главата тръгва всичко или както казва една приятелка:"Всичко е в каската."
Разбира се ако си остане само там не се брои.

# 21
  • Мнения: 3 405
Може би е комбинация и от двете, но при някои хора надделява едното.

Аха, с това съм съгласна Simple Smile Поне, доколкото имам някакви бледи познания за мозъка човешки.

Доста от постовете са за секса като фантазия. Това ли питаш, Лиска?

# 22
  • Мнения: 4 668
Категорично е в главата , поне при мен  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 448
При мен започва от главата, това което аз определям за секс. Желанието да бъда с този човек. Ако липсва, т.е. ако правя секс с някой , когото не желая, ако ще и всякакви стимулации на други определени за ерогенни зони да ми прави, удоволствие няма. То ако беше така, един изнасилвач с добра сексуална техника, ако ме набара и може и оргазъм от изнасилване да получа.

# 24
  • Мнения: 118
При мен не се случва в главата.По-скоро просто се случва.Явно е подсъзнателно,което означава ,че все пак е в главата.
А ,ако се случва всичко което си мислим, малеееее........ Laughing

# 25
  • Мнения: 5 393
При мен започва от главата, това което аз определям за секс. Желанието да бъда с този човек. Ако липсва, т.е. ако правя секс с някой , когото не желая, ако ще и всякакви стимулации на други определени за ерогенни зони да ми прави, удоволствие няма.

За мен важи същото.

# 26
  • Мнения: 2 448

А ,ако се случва всичко което си мислим, малеееее........ Laughing

Малееее в смисъл, че ще е хубаво или  в смисъл по добре никой да не разбира за какво става "мисъл".    Laughing

# 27
# 28
  • Мнения: 4 300
Два вида секс има- такъв, който ако започне в главата след това е прекрасен, и такъв, който ако беше започнал в главата, никога нямаше да се случи Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 926
Два вида секс има- такъв, който ако започне в главата след това е прекрасен, и такъв, който ако беше започнал в главата, никога нямаше да се случи Mr. Green
Мммм, нямаше да мога да го измисля по-добре Peace Таз реплика си я заплювам и ще я ползвам Grinning
Ако пледираш за авторски права - давай на лични да се разберем за хонорар Hug

Общи условия

Активация на акаунт