Отказа се от нощното

  • 1 412
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 704
Магс, не те е срам!!! 11 дни да минат, а ти да не се похвалиш!Страх те беше от уроки, а Misc Ghost
 hahaha hahaha hahaha

даааааа голямо шубе Mr. Green предишния път тамън да се похваля след 4-дневно неядене и тя пак почна да се буди.. дано сега да е за по-дълго  Praynig някои нощи пак си се буди по безброй пъти, но бутам бибата и се отнася .. честно казано и аз не вярвах че някога ще се научи да заспива без цица в устата, ноооооооооо имало и такова чудо  Party в очакване съм на следващата зъбна атака  ooooh!

# 16
  • Мнения: 6 243
Аз понеже вчера изплясках с големите бели крила, да взема да си кажа и това: нощес за първа нощ откак се е родила (а това беше на 2 май миналата година) Ирина заспа в 21 ч. и се събуди в 6 сутринта, гладна като куче. А аз нямам торбички под очите newsm44
(мани мани, отиде ми лактацията)

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз понеже вчера изплясках с големите бели крила, да взема да си кажа и това: нощес за първа нощ откак се е родила (а това беше на 2 май миналата година) Ирина заспа в 21 ч. и се събуди в 6 сутринта, гладна като куче. А аз нямам торбички под очите newsm44
(мани мани, отиде ми лактацията)

Ашколсун newsm20Аз това кога ли ще го доживея newsm78Все имам чувството,че всички бебета се научиха да спят, само моето не ще smile3511

# 18
  • Мнения: 1 704
(мани мани, отиде ми лактацията)

ммда и аз малко се притеснявам за това, ама добре ми идва да не се кривя по цяла нощ около нея и да подавам цици.. надявам се да не секне манджата  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 722
Само за 1 нощ е било! Снощи пак яде в 3 и половина. Ама пак - от 10.30 до 3.30 са си 5 часа.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 249
Аз понеже вчера изплясках с големите бели крила, да взема да си кажа и това: нощес за първа нощ откак се е родила (а това беше на 2 май миналата година) Ирина заспа в 21 ч. и се събуди в 6 сутринта, гладна като куче. А аз нямам торбички под очите newsm44
(мани мани, отиде ми лактацията)

Ашколсун newsm20Аз това кога ли ще го доживея newsm78Все имам чувството,че всички бебета се научиха да спят, само моето не ще smile3511

Белинда, не се притеснявай, има надежда, Ради спря да се буди преди няколко месеца Laughing Laughing Laughing.

# 21
  • Мнения: 3 550
А моят хубавец ме смая като тази вече яде вечерта в 20 ч. и сутринта чак в 8 ч. си лежеше буден в креватчето и изобщо не ревеше, че е гладен. Сложих го на гърдата, яде доста пестеливо. Ако не знаех със сигурност, че вкъщи няма сухо мляко, щях да заподозра, че таткото го е хранил нощеска без да го чуя.

# 22
  • Мнения: 6 243
Оооооооо, Белинда, като си знам стоката, това спане цяла нощ е само малък знак, че и Ирина е човек. Още довечера ще ме вкара пак в пътя.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, не се притеснявай, има надежда, Ради спря да се буди преди няколко месеца Laughing Laughing Laughing.

 smile3514Думите ти винаги са ми носили успокоение cry

# 24
  • Мнения: 7 837
Аз това кога ли ще го доживея newsm78Все имам чувството,че всички бебета се научиха да спят, само моето не ще smile3511
И ние сме от вашата партия  Crazy
Луд купон ще вдигна, ако има поне 3 последователни нощи на непрекъснат сън  Laughing

# 25
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
А аз бих се радвала и на само една нощ, дори само на 4-5 часа да мога да спя, без да ме събуди малкия дивак за цица или гушкане Praynig. Че залъгалка и биберон не признава Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 2 249
Белинда, не се притеснявай, има надежда, Ради спря да се буди преди няколко месеца Laughing Laughing Laughing.

 smile3514Думите ти винаги са ми носили успокоение cry

И защо така Simple Smile? Ако това ще те успокои, почти не си спомням да се е будил повече от веднъж на нощ след годинката.

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами аз да се похваля, че от повече от месец бебка яде в 8.30 вечерта, после само веднъж през нощта в 3.00 ч и след това чак към 7.30-8.00. Не се оплаквам хич!  Grinning

# 28
  • Мнения: 249
Сигурно са дзъби, ама да поникват по-бързо, че това ставане не ми се отразява добре на нервната система  Crazy

...Ами аз за да не ставам  Arrow Мимето е при мен на спалнята.... Че ако трябва да ставам именно по амнайсет пъти на но-о-о-щ - просто не се виждам.... Crazy

# 29
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Не смея да твърдя че не е временно, но от няколко дни Благовест не се буди нощем да яде. Значи като заспи след банята към 9-10 та чааааак в 5-6 сутринта /Боже как мечтаех неотдавна за това  Praynig/.  Та това са 8 часа!!! Е сещате се че гърдите ми до тогава са на камък  Shocked Аз преди 12 - 1 вечер не си лягам и се опитах да го будя да яде тогава, но се оказа невъзможно ....  ами спи му се на човека, а пък вечер по принцип си е голяма оскъдица откъм кърма и по това време няма кой знае какво за изцеждане с помпата.
И какво да правя сега, да си навивам будилника за да се цедя нощем ли /и аз съм една поспаланка/? Незнам, струва ми се нелогично   newsm78  Ами ако се събуди и поиска да лапа ... 

BTW От скромния си опит на кърмачка, установих че най-добрия начин да се увелича кърмата е да спя - дори и денем ..... но май не съм "открила Америка", а  Embarassed, има ли такова нещо?

Общи условия

Активация на акаунт