Момичета, моля ви се!

  • 4 675
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • usa
  • Мнения: 2 113
до колкото разбирам бу не призовава към ползване на търсачката, а говори за просто преглеждане на 2-3 страници назад.

# 16
  • Мнения: 2 085
до колкото разбирам бу не призовава към ползване на търсачката, а говори за просто преглеждане на 2-3 страници назад.
newsm78
.............Пак напомням, че е добре да ползвате търсачката, както и да прегледате Библиотеката - така също ще можете да намерите много и интересна информация.
.........................
newsm78

# 17
  • usa
  • Мнения: 2 113
 newsm78

Наистина, проверявайте поне 1-2 страници назад, преди да постнете нова тема. Понякога същият или много подобен проблем/тревога/питане се разисква в тема на 1-2-3 страница, и тогава вероятно е по-удачно да зададете въпроса си/мнението в същата тема, нищо, че е пусната от друг - така майките вероятно ще отговорят и на вашето питане, докато са настроени на тази вълна (за тематиката на въпроса става дума).


newsm78
а цитатът, който ти посочваш, е от преди година...

# 18
  • Мнения: 2 085
миз, не знам в спор ли се опитваш да ме въвлечеш, що ли?Цитирала съм мнението на Бу, с което започва темата. Вземи я прочети цялата Stop

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако позволите сама да поясня Grinning

Призовавам както към ползване на , така и към ползване на Библиотеката. Ако с ползването на първата имате проблем, вижте следното:

Търсачката в новия форум е много по-мощна и добре работеща, отколкото в стария.
Не ползвай полето за бързо търсене горе, а натисни бутона от лентата с основните бутони.
Може да търсиш думи и изрази, да определяш или не автора, да задаваш да се търси само в заглавията на темите или не, както и да укажеш в кой форум и горе-долу от преди колко време е темата.

Ако ползвате полено в горния десен край, докато сте в даден форум, търсачката търси зададената дума само в този форум; ако в дадена тема пуснете търсачката от горния десен край, ще търси само в тази тема.
Ако търсите израз, оградете го с кавички.

С ползването на Библиотеката вярвам, че няма проблем  Grinning Всички статии са събрани вътре, подредени по раздели... След повечето статии има коментари, въпроси и мнения, които вероятно биха били от интерес за четящия.

Също така е добре да се преглежда назад във форума - вече не 1-2 страници, а до 5-6-7 и нагоре. Поради големия брой потребители (в момента 20979), логично е повишена активността на всички форуми и тема, обсъждана преди ден или два, може да е минала вече доста назад, и да е все още актуална и нова.


Наистина, проверявайте поне 1-2 страници назад, преди да постнете нова тема. Понякога същият или много подобен проблем/тревога/питане се разисква в тема на 1-2-3 страница, и тогава вероятно е по-удачно да зададете въпроса си/мнението в същата тема, нищо, че е пусната от друг - така майките вероятно ще отговорят и на вашето питане, докато са настроени на тази вълна (за тематиката на въпроса става дума).

Това също е удобен вариант за обсъждане на сходни проблеми.

# 20
  • Мнения: 3 760
Нова търсачка, казваш... По-мощна била...Хммммммм. С нея нищо не мога да намеря!!!
Ипитах преди два дни да открия линковете към сайтове, в които можеш да провериш дали даден медикамент е съвместим с кърменето. Обаче нъцки! Все не попадах на по-ключова дума...
Мразя  я тази търсачка (новата)  #Cussing out

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ипитах преди два дни да открия линковете към сайтове, в които можеш да провериш дали даден медикамент е съвместим с кърменето.
Линкът го има в Библиотеката, бай дъ уей Simple Smile

# 22
# 23
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и мен нещо много не ме кефи търсачката,но горе долу се оправям с нея,а за медикаментите аз пуснах ключова дума лекарства,изкара ми няколко теми и в една от тях го открих.а и аз съм отскоро във форума и аз май трябва да си оправя настройките че май има някакви заключени теми които ми стоят най отгоре и всички най нови вече са минали много надолу  newsm78

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бут Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 2 162

Ето Бу направи показно, как се използва стара тема, за да се обсъди актуален за вас проблем. Grinning

Аз да си призная ползвам търсачката само, когато ми трябва конкретна тема, която вече съм чела. Но за сметка на това преглеждам 3-4 страници назад преди да пусна нова.

# 26
  • Мнения: 132
Подкрепям Бу с две ръце!!!!
Аз лично никога не пускам тема, преди да съм потърсила обстойно в библиотека или търсачка!!! И много съжалявам, ама рядко се включвам в теми за отговор, ако преди това е изписано доста по проблема!!!! Да ме извинят мамите, ама наистина нямам време и се уморявам да пиша едно и също!!!! Иначе ви обичам всички, защото ми правите живота по-лесен!!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
Подкрепям. Аз лично съм намерила за себе си важната информация, четейки библиотеката и чуждите теми Simple Smile Общо - взето, рядко се появява толкова уникален проблем, че да трябва да се пусне тема.

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Така, така, да побутнем! Laughing

# 29
  • Мнения: 390
Ми в момента има 3 теми за запушени канали на 1 страница.Много искам да помогна на всички,ама се уморих Tired

Общи условия

Активация на акаунт