искам да сменя

  • 1 564
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 334
Да имаш право и спокойно можеш да го направиш Peace

# 16
  • Мнения: 329
ДЕЙСТВАЙ ПО ВЪПРОСА  ДОКАТО Е ВРЕМЕ Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, можеш да го смениш. Аз го направих в шестия месец. ЛК ми даде ново направление, с което отидох при новата гинеколожка. За щастие всички изследвания бяха в мен. Нямаше проблеми. Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!

Да можеш да го смениш , длъжен е да ти даде всички изследвания /моите са си в мен всеки път , когато ги направя, тъй като тя ми ги нанася в картона и ми ги връща/ и да трябва да вземеш ново направление от личния  Peace

# 19
  • Мнения: 252
Щом не си доволна, твое право е да го смениш, а той не би трябвало да те възпрепятства с недаване на картона или нещо друго.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Щом не си доволна, твое право е да го смениш, а той не би трябвало да те възпрепятства с недаване на картона или нещо друго.
Точно така.

# 21
  • Мнения: 822
Можеш и успех!Лека бременност! Peace

# 22
  • Мнения: 826
Можеш да смениш доктора наблюдаващ бременността по всяко време, както да изискаш документацията по твоя случай. За това се поинтересувах още в началото и лекарка ми каза, че колкото и пъти да ходя при джипито, тя е длъжна да ми даде направление. На него вече няма да е маркирано полето "първоначален избор на АГ специалист по програма Майчино здравеопазване" а "ПРЕИЗБОР НА АГ СПЕЦИАЛИСТ ПО ПРОГРАМА МАЙЧИНО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ". Самата думичка "преизбор" не говори за ограничаване на броя лекари и пътите, които ще ги смениш Grinning Grinning Grinning Grinning така че, давай смело!


Riciii, дано пак се вмъкнеш в тази темичка, за да те питам (не се познаваме и ще е проява на лош вкус да ти пиша на Лични Simple Smile) Защо се махна от Правителствена? Разкажи ми, ще ми е полезно, защото аз засега съм се насочила да раждам там или в Окръжна.

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 18:01 от dendri

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 217
Смени го ако не се чувстваш комфортно. Според мен едно от най-важните неща в отношенията между лекар и пациент е доверието и разбирателството - ако липсват, според мен, няма смисъл да го посещаваш!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 23 097
Личният ти лекар може да ти даде направление за преизбор на гинеколог, при положение, че е изтекъл 1 месец от предишното направление! И още нещо - сегашният ти лекар надали можи да си позволи лукса да ти откаже да ти върне картона, тъй като при жалба от твоя страна в НЗОК ще го спукат от глоби  Peace

# 25
  • Мнения: 61
и аз мисля 4е можеш да го смениш аз го смених но още не бях регисрирана като бремена

# 26
  • Мнения: 317
И аз си смених гинеколога по време на бременността. Личния лекар ми даде направление. Картона не съм си го вземала. Направиха ми нов. Те така решиха и въобще не се появих при стария си лекар. Успех!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз смених гинеколога си след 2-рия преглед.Просто отидох и му казах,че си искам картона.Няма да обяснявам каква физиономия направи,но ми го даде.Къде ще иде.... Wink

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!
да , трябва да си вземеш отново направлиние от личния.
А картона ти защо е в нея newsm78 моя през цялата браменност си беше в мен Thinking

Общи условия

Активация на акаунт