магазин БАНБОЛИНО в бургас

  • 1 933
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
да не би другаде да не ви вземат пари за торби4ки ааааааааааааа . и явно вие сте дале4 от много работи ни 4е продава4ките са дале4 от КОНСУЛТАНТ
Нищо не разбрах.
Понякога отношението на продавачите зависи от самото отношение на купувачите за жалост. По това си личи кога един човек има възпитание и култура, независимо от коя страна на щанда се намира.
Торбичките е крайно време да се забранят, замърсяват околната среда, опасни са за малките деца и т.н. Но това е друга тема. /бих се радвала и левче да станат/
За въпросния магазин ме потресе продаването на пюрета с изтекла годност,- това е немарливо и опасно. Ще бъдат санкционирани, дано бързо се усетят, иначе дълбоко ще се бръкне собственикът.
Когато съм в Бургас - не бих влезнала в този магазин.
Благодаря за инфото.

# 16
  • Мнения: 1
 просто съм редовна клиентка  това е

# 17
  • Мнения: 689
А къде се намира този магазин, че не ми стана ясно?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 675
В Зорница, близо до Болницата.
Ние пазаруваме от там, наистина стоката е зле подредена и е претрупано, но има доста неща. Харесва ми, че мога да напазарувам и това да не е свързано с обикаляне по много магазини. И на мен не ми допада отношението на продавачките, само от една съм доволна, другите са или безлични, или откровено тъпи. Честно казано, не бях обърнала внимание, че торбичките се заплащат, самите торбички са доста здрави и сигурно струват скъпо, затова ги таксуват. Mr. Green

Дано направят повече големи магазини в Бургас, защото и да си пишем в темите, все тая.

# 19
  • Мнения: 1 298
Въобще детските магазини в Бургас са ужасни!

Не помня имена, но за 3 месеца престой лятото не намерих един хубав.
Тъмни помещения, огромни стъпала отпред ( трудно за количка ), разхвърляна стока,
некачествени продукти...

Може и да съм се разглезила тук, но никак ама никак не ми харесаха...

# 20
  • Мнения: 2 085
просто съм редовна клиентка  това е
то и аз съм редовна клиентка в няколко магазина, ама чак тема да се пуска за това.... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт