Кодове за Ла Редут 13

  • 40 013
  • 568
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 762
Момичета, получих кафявото джнисово сако 42/44 вместо тренча, ако някой се интересува може да ми пише на лични.  Peace
В понеделник го пускам в Продавалника.  Wink
А ТРЕН4Е ИСКАШ ЛИ ЗА РАЗМЯНА

# 76
  • Мнения: 1 178
Искам, писах лс.  Hug

# 77
  • Мнения: 165
търся помощ Praynig Praynig Praynig

трябва ми код за да намаля PRIX VERT или по-точно това яке(снимката е линк)


пробвах с доста кодове, вкл. и с 21911 в комбинация с една играчка(нали намалява спортни стоки и играчки, но нищо не става)

моля ви дайте съвет Praynig

# 78
  • Мнения: 13
мисля  че никой код  няма да ти намали  защото вече е намалено поне при мен не става

# 79
  • Мнения: 165
мисля  че никой код  няма да ти намали  защото вече е намалено поне при мен не става

Да, знам че якето е намалено, но мисля че процента е малък и може още......  newsm78

# 80
  • Мнения: 1 263
а някой писал ли е на франсетата за кода с тренча който липсва? след 3 седмици кода ще е невалиден и не виждам защо пускат оферта която не може да се използва. поне да кажат, че ще я удължат или нещо такова
Да наистина дали има някой който може да им пише  Rolling Eyes... За най-малкия номер даваше наличност след три седмици още от самото начало, т.е. преди седмица, но от тогава не се променя... А за най-големия пък изобщо нищо не дава нито подарък нито намаление....
А кодовете са хубави и единствените които намалят при мини...

# 81
  • Мнения: 2 616
Включвам се само да кажа, че писах на ла редут за новата оферта (19003), но доколкото разбирам тя е само за франция и няма да можеме да се възползваме  #Cussing out

ЗА нас не важи  Wink
Да питам и аз - каква  е идеята на този код за 200 000 евро? http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=e4835c120e0cb23d05

Ми що ми я пращат тогава, само да ме дразнят, ей  #Cussing out
Мъжа ми вика: "Виж тука някаква оферта, ще печелим 200 000 евро, добре ще ни дойдат", горкият чак се беше размечатал Simple Smile

# 82
  • Мнения: 5 310
някой знае ли този код до кога е валиден - 61549, за поларено сако.Не видях в офертата,а много ми харесва,дано не изпусна и него.И разбира се ако някой го е получил - хубаво ли е?

# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 034
значи 200000 евро не са за нас newsm78

# 84
  • Мнения: 1 263
значи 200000 евро не са за нас newsm78
Учудва ли те? Twisted Evil

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
мен напоследък никакви кодове не ми работят,а не съм поръчвала от лятото Close

# 86
  • Мнения: 5 539
И аз вчера изпробвах половината кодове от първа страница, на почти всички ми дава, че не съществуват Twisted Evil
Ще ми се да намаля тези маратонки: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7570740& … ue&ksource=-1
ама не ще и не ще! Дали защото са от пролетната колекция или просто със спортните стоки е така?

# 87
  • София
  • Мнения: 78
И аз вчера изпробвах половината кодове от първа страница, на почти всички ми дава, че не съществуват Twisted Evil
Ще ми се да намаля тези маратонки: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7570740& … ue&ksource=-1
ама не ще и не ще! Дали защото са от пролетната колекция или просто със спортните стоки е така?
Успявам да ги намаля малко с 22586 и 23159.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Змейковица,   bouquet
Синя Морска, и аз имам голям проблем сьс спортните стоки, не мога и немога да ги намаля. Някой може ли да ми каже какви точно са условията на код 22241/освен написаното на пьрва страница/. Ту ми намаля PRIX VERT, ту не, ту ми намаля от новата колекция, ту не. Странна работа!  Thinking

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Някой има ли представа защо 19372 /каталог+БД+15евро/ не действа вече при положение че ми е изпратена лично?
Отлагах използването и, а днес вече е невалидна, ще им пиша на францетата че взеха да ме дразнят с тези оферти и за тренча ще им пиша, пратиха ми от втората ялова партида оферти, дето пак не работят.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт