чай от копър на hipp

  • 5 240
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
И аз го давам без захар  Peace

# 16
  • Мнения: 488
Ако кърмиш,наистина е по-добре да го пиеш ти,то каквото трябва си отива в кърмата  Laughing
Но за захарта  newsm78,аз лично също съм привърженик на това,на деца до годинка да не се дава  Sick
Ти си прецени!

# 17
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
По-добре без захар, но....карай.
Добре ти е казала ЛУРДЕС за захарния сироп.

# 18
  • Мнения: 4 784
Като не харесва чая, по - добре не му го давай. Не го залъгвай със захар.

# 19
  • Мнения: 1 372
Според мен е най-добре да е без захар, но ако има такава поне ползвай кафява захар

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Алекс пиеше чая на ХИП, без захар. Не е толкова гаден (пробвала съм го). Най-добре е наистина да го даваш без подсладители.
Ако бебока не може да се откаже, можеш да направиш схема и постепенно да намаляваш захарта в чая. Ще дойде момент, в който ще го пие чист.
А за помагането... помага до известна степен. Не е панацея обаче.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 603
Пробвай да махнеш захарта, като намаляваш постепенно.  Аз и сега не давам на дъщеря ми течности с лъжичка захар.

# 22
  • Мнения: 1 232
Кафявата захар е оцветена. Ако търсите по-здравословен подсладител или фруктова захар, или фруктоза, доза - според етикета.

# 23
  • Мнения: 4 555
Щом не иска да го пие без захар, просто не му го давай въобще. Защо държиш детето да пие чай от копър на всяка цена?

# 24
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Давай го без захар.Те чайовете на Хип и без това са доста сладки.
 Аз давах чай на Хип от копър и лайка и синът ми  много го харесваше.

# 25
  • Мнения: 90
Моята бебка също в началото не го харесваше,а имаше колики,и просто правех дозата с по-малко вода и цяло лято го пи; примерно вместо 100 мл, правех 80 мл.

Общи условия

Активация на акаунт