Количка за дете на 1г.2м.

  • 1 983
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
Така, сега мога да благодаря, както за добрия тон, така и за подробното обяснение.  bouquet
Питах за обяснение тук, защото е факт, че повечето колички в Морската градина са Макларън, но защо никоя продавачка не можеше да ми обясни. newsm78 Както и да ми изкаже някакви доводи в полза на Макларъна, което говори за продавачките, не за количките естествено.

Аз все пак  ще прочета Куини-то, въпреки всичко, но пак да кажа, беше ми полезно, дори и ей така, за мене си, да чуя мнение на майка, която ползва другата количка.
  bouquet  bouquet  bouquet

Освен това имам дете, което наближава 2 години и аз имам лятна количка, просто ми стана тежка и неудобна и е важно третата поред, която ще купя да е максимално малка, изчистена, лека и маневрена, за да мога да я пренасям лесно и същевременно Марти да се чувства комфортно в нея. Зап му пасва и на дължина и на ширина на Малкия, даже има още възможност да расте още без да започнат да му висят краката Simple Smile, той на вън не се спира камо ли да спи, така че ще ми свърши работа.

Мерси, пак.

# 16
  • Мнения: 525
Няма да се учудя ако след някой и друг месец и ние се сдобием със Зап. Wink

# 17
  • Мнения: 4 428
Още един глас в полза на Бъгстъра  Peace
Мнооого съм доволна от количката. Вижда се дъщеря ми на колко е. Доста по-голяма от вас. Но все още ползваме количката от време на време. Нямам никакви проблеми. Не ми тежи и я управлявам много лесно. Количката е супер маневрена и за това се управлява лесно дори с по-голямо дете. Багажника е огромен в сравнение с много от лятните колички. И го товаря порядъчно с покупки без проблем.
Количката е супер широка и е много по-комфортна на детето и от Макларън и от Зап.
Сенника също е много добър и голям. Да, не пада напред, но за вятър върши работа. За дъжд, така или иначе без дъждобран, няма да стане.
Бута се лесно с една ръка. А това ми се налага, защото щерката често решава по средата на пътя, че не иска да се вози и става.
За по-малки бебета и деца има борт, който се маха. И да отбележа, че не стои грозно без борд, както Ариата примерно. Не изглежда все едно й е отрязано нещо отпред.
Идеален баланс. Оставяла съм я празна с доста сериозно натоварена частна на дръжките и не помръдва. Със Запа това просто няма как да стане - количката ти е долу веднага.
Според мен е много по-проходима и от Запа, и от Маклърана, и от Ариата. Всъщност и от доста други колички, защото е по-проходима и от предишните ми две - Бебе Конфорт и Джордани. Колелата не са много голям, но са единични и доста широки. Предните ми две колички бяха с четири двойни и ен бях очарована. Разликата с Бъгстъра е огромна в това отношение  Peace 
И не на последно място, има амортисьори и на трите колела/последния модел/. Не съм съвсем сигурна, но си мисля че Запа и Макларъна въобще нямаха амортисьори.
Просто за мен това е перфектната количка  Peace Просто съм влюбена в нея.
Аз лично Зап не бих си взела. Достатъчно ми е да я ЧУЯ, като минава покрай мен, за да се откажа... + другите й минуси. Всъщност единствения плюс, за който се сещам е наистина компактното сгъване. Става само за втора количка. Като за път и почивки.

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 01:03 от veselina_s_p

# 18
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
и от мен един глас за Maclaren-а Simple Smile

аз я ползвам от както сина ми е на 3месеца - модела е Техно ХТ, с чувалче и с допълнително матраче и е много лека и маневрена количка има изцяло легнало положение и струваше 540лв, но моделите при които няма напълно легнало положение са около 300лв.

# 19
  • Мнения: 3 993
и от мен един глас за Maclaren-а Simple Smile

аз я ползвам от както сина ми е на 3месеца - модела е Техно ХТ, с чувалче и с допълнително матраче и е много лека и маневрена количка има изцяло легнало положение и струваше 540лв, но моделите при които няма напълно легнало положение са около 300лв.
colibri какво е това допълнително матраче? и ние сме със същата количка, не знаех, че има доп. матраче, живо ме вълнува please!  Simple Smile

# 20
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
и от мен един глас за Maclaren-а Simple Smile

аз я ползвам от както сина ми е на 3месеца - модела е Техно ХТ, с чувалче и с допълнително матраче и е много лека и маневрена количка има изцяло легнало положение и струваше 540лв, но моделите при които няма напълно легнало положение са около 300лв.
colibri какво е това допълнително матраче? и ние сме със същата количка, не знаех, че има доп. матраче, живо ме вълнува please!  Simple Smile

така ни я продадоха, то е подвижно и се маха, примерно лятото няма нужда от него, а и когато детето вече не спи по много в количката. В интернет като гледахме по новия модел го няма, както няма и чувалчето. Във Варна я купих от магазин Рошко

# 21
  • Мнения: 525
Colibri, да не сте си купили модела Classic ?

# 22
  • Мнения: 3 993
Colibri, да не сте си купили модела Classic ?
Colibri, да наистина, сигурно имате друг модел! Аз имам techno XT и няма никакво доп. матраче и чувалче няма! Продава се само с дъждобран...ние купихме термочувал допълнително преди около месец от Premaman и тогава ни казаха, че новия модел (за тях нов), който продават в момента, върви комплект с термочувал. Мисля, че това е techno xlr. Но нищо не споменаха за доп. матрак!  Thinking Аз ще ги питам, макар че имам каталог на Premaman и каталог на Mothercare също и там няма екстри към модел techno XT...

# 23
  • Мнения: 525
Hm, объркала съм името. Колибри, сори.Simple Smile

Да, но и освен чувала си има и нова цена.Simple Smile

# 24
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Мммдааа, сега ходих да погледна - класик е Simple Smile Embarassed

# 25
  • Мнения: 525
Wink
XT със сигурност знам, че в БГ не се продава с чувал.

# 26
  • Мнения: 3 993
Е, добре, изяснихме нещата и аз се успокоих, че не съм прецакана  Wink При първа възможност ще питам по магазините за допълнителното матраче.
А сега ще използваме слънчевия ден да разходим великия Макларън из софийските улици и паркове  Simple Smile Приятен ден, момичета!

# 27
  • Мнения: 2 616
Имате ли идея къде мога да намеря този органайзер http://www.maclarenbaby.com/us/index.php?option=com_content& … 11&Itemid=503 - в нито един ммагазин не съм го виждала, а и И бей мълчи  bouquet
И аз пак моята си  Embarassed "За Зап-а дали ще стане?"

# 28
  • Мнения: 3 993
И аз не съм го виждала по магазините, обаче е много готин и аз се амбицирах жестоко да го намерим  Simple Smile Започвам да търся! Първо да го намерим, пък после ще видим дали става за Зап-а  Peace

# 29
  • Мнения: 2 616
Според тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239465.msg5862093, вносител на Макларън за БГ е Малечко, освен тях да питаме, Рошко е под нас, така, че аз утре ще ида и при тях.
И за изложението в зала Универсиада си мисля, ако там някой нещо знае http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336405.20
Колко широка е Макларъна, горе, от дръжка до дръжка, да знам ширината на Органайзера, много ми хареса това чудо?

По случай темата, вижте още малко щуротии.
Cup Holder от английския ebay

Wedge Stroller Bag пак от английиския ebay

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 19:47 от IvelinaAtanasova

Общи условия

Активация на акаунт