Къде да запиша дъщеря си на плуване в Пловдив ?

  • 68 273
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 210
A водата как е?Ние също се чудим за там,проверих и в Тримонциум,там цената е 10лв. на посещение без карта,но казаха,че водата е топла.Не е малка разликата в цената.

# 31
  • Мнения: 6 206
Нека ми остане време и ще заведа момчето ми в хотел Беркут
Хотелът е много хубав, басейнът също, просто е пИрфектното място за плуване на дете.
Картата също е 50 лв, посещение без карта е 8 лв
Треньорката е добра
абе, за майка където се чуди какво да прави, да си води детето там и да си пие  с кеф кафенцето
събота и неделя треньорката е там от 9 до 14 часа, така че и това е вариант за посещение

# 32
  • Мнения: 210
Там е работата,че нямам време да го водя и ще трябва сам да ходи,а живеем в Тракия заради което гребната ми изглежда много далеч.Къде е този хотел Беркут?и И само в почивните дни ли работят с деца или не съм те разбрала?

# 33
  • Мнения: 6 206
Беркут е в с.Брестник. От Тракия не ти е по-далече от гребната.
За подробности се обади по телефона.

# 34
  • Мнения: 210
БЛАГОДАРЯ!

# 35
  • Мнения: 936
Знаете ли цени на посещение и работни часове на басейна в Д. Матевски? След тази профилактика ми се иска там да водя децата. Младост ми идва малко далече от Тракия.

# 36
  • Мнения: 210
в Матевски вече нямало да работи басейна,доколкото знам.На мен също той ми е най-близо,затова се интересувах за Тримонциум-на половината път е от гребната,но цената е доста различна.

# 37
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Като чета, нищо не пишете за басейна на "Ботев". Бяха обещали за септември месец да го оправят, но явно не са. На мен пък той ми е най-близко и се надявах да спазят обещаното, но явно пак не са се разбрали за парите  Sad Някой има ли инфо какви са цените в Тримонциум към момента?

# 38
  • Мнения: 210
10лв.на посещение,не работели с карти.Треньор Раденкова.Имат и индивидуални уроци,които са на 150лв.  10 посещения.Това ми казаха по телефона като звънях,не съм го виждала басейна.

# 39
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нека ми остане време и ще заведа момчето ми в хотел Беркут
....
събота и неделя треньорката е там от 9 до 14 часа, така че и това е вариант за посещение

А кой е треньор там?

# 40
  • Мнения: 10
Здравейте на всички , които се интересуват от тема плуване .
Басейнът на "Димитър Матевски" трябва да отвори в началото на ноември.
Това е като начална информация.

# 41
  • Мнения: 210
ей,това е много добра новина.На мен ми бяха казали,че повече няма да работи.Това ни е супер близо,айде ако сте "вътрешни" с информатора да ни кажете като стартира.Благодаря!Незнам ако отидем да питаме там дали ще ни дадат инфо и към кого да се обърнем.

# 42
  • Мнения: 2 481
Басейна на Матевски ще работи,защо иначе правиха такъв ремонт,само чакат да се намери фирма да го стопанисва! Peace а може и да са намерили,щом има инфо че е в началото на ноември,да ни е честито! Laughing

# 43
  • Мнения: 5 173
Да се намъкна с въпрос: чували ли сте за уроци за възрастни?

# 44
  • Мнения: 10
Здравейте отново,
В момента мисля че почистват басейна след майсторите и би трябвало да има хора там.
Ще проуча допълнително нещата и ще Ви дам имена и телефони. А относно самият ремонт на басейна той върви към европейска програмата за енергийна ефективност.
Когато обаче отидох в началото на годината да питам дали ще го отварят казаха , че няма пари и търсят фирма, която ще  отговаря за басейна.
За щастие на всички родители,  се намери фирма, която да го стопанисва .
Мисля, че в този басейн могат да го посещават и по-големи хора. Там винаги има преподавател, така че ако имате п роблем може да се обърнете към него.

Общи условия

Активация на акаунт