САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new6\

  • 9 213
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Еееееееееее...... много вкусна закуска smile3501Мая.А по повод училището-плаша се.Племенника ми споделя какви ги вършат в училището 15 годишните-той е на толкова.Надявам се докато Латиана тръгне на училище нещата да са се променили и да има най-общо казано РЕД  И ДИСЦИПЛИНА.Както беше по наше време е поне до 8 ми клас ,после времената бяха пълен хаос благодарение на властта и в училище настана хаос та до наши дни.

# 61
  • Мнения: 674
 Добро утро и от мен!

 Вижте какво намерих - ох умрях от смях! Joy hahaha Joy http://samokov.start.bg/ - вижте най-долу в Други! Mr. Green

 Асе, много съжалявам за случилото се! Sad Подозирам обаче, че всички това ни чака за съжаление. Дано бързо забравите тази случка и да е за последно! Praynig И дано има някакво наказание за този гамен! bash

Таничка, Габи още не ходи на детска, тъй като педи каза 1 седмица да не я водя, защото й била отслабнала имунната с-ма от толкоз болести и само 1 дете да й кихнало, пак ще е болна! Crazy Не знам така ли е, ама реших да не рискувам и засега съм решила да я пращам в понеделник чак.

# 62
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Хе хе хе Ели как ни откри Laughing
Мн хубава тема сме имали.
Сега вече М е по-свободен и ще гледам да направя една нова за зимните месеци, че тази стана вековна Blush
Това ме подсеща, че не съм добавила и Цвети.....но ще се поправя после когато Ники заспи Naughty
А за училищата - без коментар. Миналата вечер на именния ден на татко беше и една колежка на майка и като ги слушах какви ги разправят \за гимназията\ направо Shocked #Crazy

# 63
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
САМОКОВчето с надежда чака сняг да падне в планината  Rolling Eyes
В САМОКОВ листата падат, есен тропа на вратата  Rolling Eyes

 newsm78 още предложения......

# 64
  • Мнения: 70
добро утро майки приятелки

днес се заемам с голямото чистене....
малко да прибера летните дрехи и да си направя списък какво трябва да купя на Емо
Има нов магазин за детски дрехи в самоков, зад хени в една глуха улички-  ходихте ли?

# 65
  • Мнения: 79
Ехооооооооооо,здравейте и от нас.Ние се губим защото в това хубаво време по цял ден сме навън.Така ми се иска хубавото време да продължи още поне месец,а на вас?
А сега да се оплача от моята госпожица,снощи пак бодувахме 2 ч и нагоре.Рева и търси да суче,ужас ви казвам,ще ме умори това дете.Уж заспа спокойно без да търси да суче,но в един момент #Crazyлеле мале,вдигнахме блока на главите си.С какво ли не я залъгвах,няма и няма докато не каталяса не заспа.И сега резултата от нощното ни бодуване е:СИНОТО МИ ГЛАВОБОЛИЕ.
Леле,Асе,милата Йоана.Това изродче заслужава да го смелиш от бой.Нямам думи направо.Дано няма повече такива случки.
Лек ден на всички.                  

# 66
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ски, шейни приготвяйте дружина в САМОКОВ пристига Баба Зима, ама това е прекалено зимно, Thinking въпреки, че то в Самоков зимата си идва по-рано май.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 12:22 от ViFresh

# 67
  • Мнения: 68
САМОКОВските деца,играят вън,сред есенни листа!


Mama_na_Mimi-не бих си позволила да ударя чуждо дете,въпреки ,че ми се е приисквало понякога.Знаете ли възпитавам децата си така както са възпитавали мен,винаги да търсят доброто във хората,но понякога това не става и мен страшно много ме е яд в такива моменти.Моите деца досега не са посягали на друго дете,защото им е обяснено ,че това не е хубаво,а сега след като са жертва на побойник и те не са се защитили,започват да ми се въртят едни такива мисли в главата ,че аз съм ги направила такива-да не отвръщат на лошото ,с лошо и дали така не са по уязвими.Като се замисля за времето в което живеем,май ще им бъде трудно да се запазят такива-добри,отзивчиви....,особено срещайки в живота си такива по -буйни,за сега деца,а след време и възрастни.Не знам ,дано нещата за в бъдеще се променят ,но едва ли.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 14:09 от aspina

# 68
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен,днес окъсних многоо на компа-от разходки и други домашни задължения Embarassed
Ася направо съм шокирана такова отношение на дете в 3-ти клас Shocked,много неприятно,а какво ли още ни чака,на мен не ми се вярва нещата някога да се оправят Sad
Дани за този нов магазин чувам за пръв път,трябва да се проучи Wink
Ели много сме се прочули с форума Joy
Поли на мен ми се иска до нова година да е хубаво времето,ама на дали Wink
Днес моя малък мъж преполовява втората си годинка Wink

# 69
  • Мнения: 68
честито на малкото Ангелче lovekiss

# 70
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Как не обичаме да празнуваме и да се черпим тук......... hahaha Joy  ura  bigdance2  ura жив и здрав и умерено с белите Wink

# 71
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Presi welcome 

# 72
  • Мнения: 141
Presi wavey,айде представи се Wink
Силве умереното с белите ми хареса Wink

# 73
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми то при нас където е Ники там е и белята, та затова.....
Той милия несъзнателно действа ама каквото и да направи е някаква беля Crazy ooooh!

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имаме сополи Tired, какво да давам, за да предотвратя наближаващата болест newsm78
Вие какво давате Thinking

Общи условия

Активация на акаунт