Улицата

  • 5 901
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 254
Първо барче, второ барче, трето барче и на четвъртото ти писва и смених гаджето....ей, Джи, а от къде ги имате тези бири, аааа....хахаххахаа....
    http://www.youtube.com/watch?v=H7qYV80Q9Gs&feature=related
 И какво ли още не....
  Кенефната поезия на Жоре Гъзо...
Невинната Хуанита... Joy
Много, много любимо...то може ли човек да избере любимо  Laughing
 Улицата руууулЗЗЗ!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! Ей, как се развесели рано сутринта с тази темичка! Поздравления на авторката  Peace
Както вече разбирате - аз също съм фен  bowuu
Имаше един скеч, в който Мая Новоселска разказваше приказка за лека нощ. Разказва, разказва и по едно време: "Абе я лЕгайте и заспивайте вече, бе!!!" /или нещо от този род, просто не момня точно/...  Joy Ох, дано се сетите за какво пиша, защото това нещо трябва да се види и чуе Simple Smile Не може да се преразкаже

# 17
  • Мнения: 1 352
Пауньиииииииииии фъркат, пауньиииииии фъркат, рой рой рой, ройна ми росна ливадооооо Joy....

Няма такъв смях...........

# 18
  • София
  • Мнения: 362
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, извинете, че викам, но не мога да повярвам   Shocked  През послените две-три години като спомена "Улицата" и ме гледат като изтървани... Само с един колега сме си намерили приказката за тези уникални предавания.
Страхотен почитател съм на "Улицата" - то актьорите ли да похвалиш по-напред, или Москов   ooooh! УНИКАЛНИ!!!
Любим ми е "Монологът на даскала", но има и мнооогооо други фрази, които използвам даже в ежедневието си Simple Smile
Та по повод даскала "Няма ги вече учителите...от моята характеристика...разбираш ли..." Simple Smile  и  "Както си седя и си спя стана, взема една талпа и са бия" Simple Smile  "Вие сте котенца бе, а трябва да сте лъуи (лъвове)"  Simple Smile
Абе я направо http://www.youtube.com/watch?v=T9mk0WsUkFA&feature=related
И семейната идилия: "И си мачкахме хлебарки, винаги двама винагиии, У-У-У  "   Laughing  - после следва бой, в който едно от оръжията на Лафазанов беше нунджако от два кренвирша   Laughing
Леле, колко много неща ми дойдоха на ум, чак не мога да ги цитирам Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 12:13 от fanita

# 19
  • Мнения: 476
Гениално предаване.

http://www.youtube.com/watch?v=BQcqdnWBa_I&feature=related

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 12:41 от Jolene

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...ЦАТАТАУЛИ....
...ще ме нае.ете ли или ще пием кафе?
...Включих се у сатеУитката.
...Татеееее, кога ще ми купиш дълги гащи?     -Като порастнеш, тате.
 ...За тези дето не могат да си позволят такава кола, въвеждам следните правила на движение:...
Култовите реплики са станали част от живота ни със съпругът ми и родителите ми.   Обожаваме ги! Имах късмет да присъствам /случайно  Wink/ на заснемането на един от епизодите. Кефффффф.

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 12:36 от GOLDEN ROSE

# 21
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Нещо сте пропуснали Вяра Коларова newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 2 257
Незабравим гавър по Висоцки - смешно-тъжен
Ето ги и бирите. You talking to me? Laughing

Това предаване е толкова странно...В онези трудни начални години на демокрацията, на фона на всичката обърканост и беднотия, примесени с новопоявили се мутри, тези кадри са просто невероятни. Личи си импровизацията, та те се хилят зад камерата, на моменти просто излиза от контрол, толкова приятно недодялано е всичко...

# 23
  • Мнения: 653
http://www.youtube.com/watch?v=egRfPWoc3TE&feature=related

това ми е друго любимо - за мъничкото кебапче

"Чичо няма лошо да ти направи...фъс, фъс, а такааааа"

Сетих се и за "Е.ати дългата жена"... разговора по горещия телефон и срещата след това....

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ех, че се смях, не се бях сещала за "Улицата" отдавна.
Теди Москов е гениален режисьор, съответно актьорската игра е невероятна.
Видях, че не сте пуснали линк към един от любимите ми скечове:
Поезия

# 25
# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ей, любимо ми беше. Всички актьори, сценаристи, Т. Москов....са за  newsm20

...

Култови реплики, образи и смях до сълзи (поне за мен).

...

"Г.з голям си, шефе"
... тате тате, кога ще ми купиш братче?/ нещо такова беше/- Тате вече не може  Joy Joy Joy 

Отговорът не беше ли "'Ба ли му майката, тате"?  Joy Или беше от друг скеч?

Общи условия

Активация на акаунт