рев преди преспиване

  • 1 794
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Период е. Ние го минахме някъде около 6-7 месец. Нищо не помагаше. Ревеше си по един час преди сън и се бях отчаяла. Ще мине, нерви му е майката Hug

# 16
  • Мнения: 37
когато го приспива свекървата или мъжът ми заспива за  15 минути,а при мен рев,рев.Мисля си,че при мен просто се глези и иска на ръце

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
Най вероятно и глезотия има.

# 18
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ох, и ние сме така  Sad! По един час реееееееееееев и нищо не помага! Накрая заспива прав на рамото ми! От няколко дни сме така и вече си мисля, че нещо му има! Дано не съм права  Praynig! Моя бебчо е на почти 5 месеца. За колко време преминава този период?

# 19
  • Мнения: 2 334
И дъщери ми имаше такъв период и беше от зъбите.Мажи с гел вечер преди лягане и ще видиш дали има ефект Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 23 097
В момента и ние сме в това положение.И аз ще чакам отговори.
Да се присъединя и аз към отбора ревльовци  Mr. Green
Малката плаче най-вече, когато заспива през деня, иначе вечер без проблем (засега)! Люшкаме, гушкаме, говорим, пеем... биберон-залъгалка категорично отказва.

# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
По същия начин е и при нас , най-често я оставям да се наплаче и си заспива.
Според мен трябва да се израсте Peace

# 22
  • Мнения: 350
До 9 месец заспиваше докато се кърмехме вечер след баня, после със шишето с мляко. Но не съм стояла до нея след като минаха коликите. Оставях я сама да се приспива. Минаха няколко трудни етапа, около зъби и болести, но съм последователна. Оставям и 1-2 биби, двете любими играчки и така. Сега вече ми казва и чао и маха с ръчичка когато излизам от стаята.  Peace

# 23
  • Мнения: 3 929
Поддържам абсолютно същото мнение като на simplyaven. Много галене и пеене, но монотонно пеене, ако можеш. Стигала съм дотам, че да си измислям песнички, които включват монотонни звуци.

# 24
  • София
  • Мнения: 537
 Cry ох същата работа сме и ние, не помага нито инфакол, нито чесане на зъбите... само носене на ръце а от скоро я изнасям на терасата на хладно и там заспива права. ooooh! ooooh! ooooh! Tired

# 25
  • Мнения: 9 973
период е
този ще отмине,друг ще дойде...

# 26
  • Мнения: 236
Вечер решаваме проблема с топло мляко в леглото. А през деня с люшкане в количката или шезлонга плюс звука от сешоар.

# 27
  • Мнения: 336
За зъбки много ни помага Dentokind, хомеопатично е и не е много скъпо. А за плача... и ние имахме такъв период. С книжки, игри, занимавки и ужасно много търпение отмина. Приспивали сме се по 3 часа вечер. Но при нас се получи от много разкарване през лятото - при едната баба, при другата, тук малко, там повече време стоим... И режима отиде на кино, детето се изнерви.  Ако е имало накакви промени скоро гледай да възстановиш ритъма. Това също много влияе.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Не става ясно колко голямо е детето.
В книжките се препоръчва бащата да слага да спи дете, което трудно заспива.

# 29
  • София
  • Мнения: 98
казват че не е лошо да поплаче така им се развиват дробчетата но ако е по голямо детето е друго

Общи условия

Активация на акаунт