Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.dealextreme.com/

  • 57 856
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 251
Вече Петя, честити придобивки! Като гледам, бързо ти е приснигнал колета, аз все гледам, ама сега може и да пусна и аз една пробна поръчка! Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 708

Часовникът е страхотен - той най-много ми харесва от поръчката ми  Grinning



И аз бях хвърлила око на този часовник, доволна ли си? В смисъл след няколко дни употреба все още работи, нали?  Laughing
И като на картинката ли изглежда?

# 47
  • Мнения: 3 216

Часовникът е страхотен - той най-много ми харесва от поръчката ми  Grinning



И аз бях хвърлила око на този часовник, доволна ли си? В смисъл след няколко дни употреба все още работи, нали?  Laughing
И като на картинката ли изглежда?

Пушка е  Mr. Green И с батерия си беше вътре, и цепи секундата...Поне засега  Grinning Като на картинката е, че и по-хубав  Simple Smile Утре, ако не забравя, може да го щракна и да пусна реална снимка  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 1 732
А това, което е обявено като сребро наистина ли е сребро newsm78

# 49
  • някъде
  • Мнения: 979
Петя и на мен часовника ми е един от любимите аксесоари вече Heart EyesМного си го харесвам и е просто бонус точността.И с час да изостава пак ще си го нося Wink

# 50
  • Мнения: 1 269
хайде и аз да се включа  Laughing

имам една порьчка,разни боклучета,фенерче и други джаджи за мьжа ми.

тези дни пак ще пускам  Peace

# 51
  • Мнения: 13 512
А това, което е обявено като сребро наистина ли е сребро newsm78
разбира се ,че не

# 52
  • София
  • Мнения: 971
А това, което е обявено като сребро наистина ли е сребро newsm78
разбира се ,че не

монда - не се разбира
ако имаш личен опит кажи, ако не - не може да се съди само по цената
там има евтини и практични неща които тук са много пъти по-скъпи  Hug

знам, че не си на моето мнение, но аз смятам, че цената не винаги е задължително определяща качеството

# 53
# 54
  • Мнения: 13 512
А това, което е обявено като сребро наистина ли е сребро newsm78
разбира се ,че не

монда - не се разбира
ако имаш личен опит кажи, ако не - не може да се съди само по цената
там има евтини и практични неща които тук са много пъти по-скъпи  Hug

знам, че не си на моето мнение, но аз смятам, че цената не винаги е задължително определяща качеството
Не си права. Среброто си има международна борсова цена, както и златото  и др. метали. Не може ювелирно изделие да се продава на 1/3 от борсовата цена и да е автентично. Говорим за магазин и количества. Ако е ед. бр. от частно лице- може.
НА дъщеря ми приятелки си бяха поръчали такова "сребро", след като не  ме позлушаха. Оказа се  посребрено, естрествено. За тях нямаше значение , при тези цени, но въпросът е ,че не е сребро все пак.

ПС сега погледнах коментарите на едно колие и си пише, че не е зребро, а посребрено.

# 55
  • София
  • Мнения: 971
Ако е така наистина сигурно си права.  Peace
Аз изхождам от магазини като Силвършейк, които продават качествено сребро и много по-ниски цени. Случвало ми се е да си взема и златно бижу от eBay магазин за без пари - занесох го на бижутер и ми потвърдиха че е злато с чистота каквато беше обявена. Разбира се - това е било по-скоро късмет

# 56
  • Мнения: 231
 Grinning и аз го имам този часовник, много ми харесва  Peace
относно среброто, дали е сребро - съмнявам се, защото имам една доста масивно изглеждаща гривна, която тежи съвсем малко и няма начин да е сребро...ама си е хубава  Party

# 57
  • Мнения: 151
момичета, може ли някой да ме включи в поръчката си, само с този часовник http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.14748 много ми харесва Praynig

# 58
  • Мнения: 1 269
общи порьчки мисля,че не се правят.а и няма смисьл.
доставката е безплатна

# 59
  • Мнения: 26
здравейте момичета

сега разгледах за първи път този онлайн магазин и харесах един часовник

но....нещо не мога да се ориентирам как да го поръчам

моля ви се ,ако има време някоя от вас да ме светне..от-до /как да се регистрирам и т. н. /

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Общи условия

Активация на акаунт