Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.dealextreme.com/

  • 57 869
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18309

ТОЗИ ЧАСОВНИК ХАРЕСАХ ЗА ПОЛОВИНКАТА МИ Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 221
Аз също си харесах няколко неща може ли някой да ме "светне" как става регистрацията и може ли да се плаща с дебитна карта?
Благодаря предварително!

# 62
  • София
  • Мнения: 708
Момичета, колко дни поръчката стои на статус Waiting for suppliers?
Аз я пуснах събота вечерта, днес стават 3 дни....
в сайта пише че отнема 1-3 дни, но не пише работни или календарни.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 276
Момичета, колко дни поръчката стои на статус Waiting for suppliers?
Аз я пуснах събота вечерта, днес стават 3 дни....
в сайта пише че отнема 1-3 дни, но не пише работни или календарни.

При мен по принцип са спазвали срока и само в един случай изчакаха малко повече време доставка - около 10 дни (от доставчика), но се оказа, че просто артикула е изчерпан. 3 дни не са много в никакъв случай  Peace не се притеснявай  Peace

# 64
  • Мнения: 147
момичета, задължително ли трябва да се регистрираш за да направиш поръчка или може без регистрация както е във Фрагранса?

# 65
  • София
  • Мнения: 708
На вас пращат ли ви мейл за да кажат че поръчката е шипната? Че нещо не мога да разбера с моята какво става. Пише ми:

Status:  On  1/17/2009:
             Waiting for Supplier

Това значи че статуса от 17 не е обновяван (тогава пуснах поръчката), или че все още чакат продуктите?  newsm78

# 66
  • Мнения: 3 216
На мен ми изпратиха мейл, че е шипната. Такова съобщение "Waiting for supplier" не помня да съм имала  newsm78 Ама то вече от това поръчване онлайн взех да се (п)обърквам къде-какво  Mr. Green Затова и не смея да отговоря на другите въпроси. Едно е сигурно - трябва картата, с която поръчвате (може и да е дебитна, стига да е Виза или Мастеркард), да е регистрирана в ПейПал, защото това е единствения вариант за плащане. Иначе, май ставаше да се поръча и без да си реистриран в сайта.

# 67
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
поръчвали сме няколко пъти, спазват срок на доставка. Има изчакване, ако артикула не е наличен. коректни са Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 708
Сега моя приятел ми каза че от 24 януари до 2 февруари била китайската Нова година и тогава никой не работел. Явно ще трябва да изчакам.

П.С. Сега видях че и в сайта им го пише

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 13:27 от addrianna

# 69
  • Мнения: 3 216
Такааа, и моята поръчка е със статус "Waiting for supplier" (това, щото се похвалих, че не съм го виждала тоя надпис  Mr. Green). В сряда я пуснах; значи пети ден вече  Thinking
Та, да питам - Адрианче, при теб как се развиха нещата в крайна сметка?

# 70
  • София
  • Мнения: 708
Ами моя статус се промени преди 3-4 дни и сега е Packaging  via Tracked Air Mail
Т.е. ако разбирам правилно още не е тръгнала.

Обаче като погледна поръчаните продукти (на order invoice) на всички с изключение на един пише shipped. А на един пише pending.
Та не знам  newsm78

# 71
  • Мнения: 282
Продукта, за който пише pending ще го изпратят по-късно, отделно от останалите неща.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 276
Ами моя статус се промени преди 3-4 дни и сега е Packaging  via Tracked Air Mail
Т.е. ако разбирам правилно още не е тръгнала.

Обаче като погледна поръчаните продукти (на order invoice) на всички с изключение на един пише shipped. А на един пише pending.
Та не знам  newsm78

ако не е изчерпан, най-вероятно него ще ти го изпратят отделно  Peace

п.с. писали сме заедно  Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 221
може ли някой да ме насочи как става регистрацията в Пей Пал   bouquet Благодаря предварително

# 74

Общи условия

Активация на акаунт