94та немска тема

  • 13 680
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 434
Котарана,

забелязала ли си промени в настроението на детето след прием на Singulair? Препаратът съдържа психотропни вещества и прави децата агресивни, ако не се лъжа в САЩ са спрели продажбата му след многобройни случаи на психически разстройства и самоубийства. Детската ни лекарка изписа таблетките на Хана, но след два дни прием имахме друго дете вкъщи и моментално спряхме. Споделихме с лекарката и тя каза, че и от самата фирма е получила предупреждение за подобни странични влияния. Ще ти издиря информацията и ще ти я пратя, за да не говоря наизуст.
Сиропът Spasmo-mucosolvan само притъпява симптомите, но не лекува, не му е и такава целта.

Диагнозата на Хана беше спастичен бронхит, породен от скрита влага в предишното ни жилище.

Не съм 100 % сигурна, но най-голямото подобрение настъпи, когато започнахме хомеопатично лечение с Tuberculinum и, разбира се, след като се изнесохме. Може би е добре да се посъветвате с детски хомеопат, ако имате тази възможност.

# 76
  • Мнения: 3 521
Доста добри съвети за хомеопатично лечение на бронхити и кашлица изобщо дава онлайн д-р Михайлов във форумите на "Часът на мама" и ( Mr. Green) дирския. Поне при Симона някои "бабешки" рецепти за сиропи дават удивително добър резултат Peace.

# 77
  • Мнения: 1 178
Мишка, не съм zабеляzала промяна в поведението и в настроението. Пие таблетките вече втора седмица. В листовката като най_чест страничен ефект zа въzрастовата група е описан стомашното раzстройство, по нататък при рядко срещаните странични ефекти са описани беzсъние, халюцинации, меланхолия и т.н. zа агресия, психическо раzстройство и склонност към самоубийство нищо не се споменава  Confused Благодаря zа информацията, писах ти и ЛС.

# 78
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 831
Честит имен ден на Петка  bouquet

# 79
  • Мнения: 32
Честит имен ден на Петка! Тя ще се появи ли Thinking

При моята лекарка 3Д-то беше 50€.

# 80
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мен също ме гледаха на ехограф на 2 или 3 седмици и нямах никакви проблеми. И ми прави 3Д - 30Е струваше....Мерките ми ги казваха още от първия преглед, и в крайна сметка се оказаха много точни - последно ми бяха казали 4300гр. а се роди 4500гр.  Wink и също родих на самата дата която ми беше определена като термин  Peace Невероятно, но факт  Simple Smile

Биба, не си мисли, че е отминал периода на постигването  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Моя милост собственоръчно си беше измайсторила много фешън фризура в 5-ти клас точно за бала на сестра ми  ooooh! ooooh! ooooh! Нашите се бяха хванали за главата, така че очаквайте неочакваното  Peace

  bouquet

# 81
  • Мнения: 166
Мерси на всички за поздравите, ама аз имам имен ден на петровден (29.6) (понеже съм Петя).
Но се почерпете за мое здраве и на цялото ми семейство.


И аз си мисля, че това с теглото само вкарва черни мисли. Мен една седмица преди да родя ми го определиха доста точно в болницата където раждах 3800 гр, а се роди 3970. Обаче 2 дена по-късно гинеколожката, която ми следи бременността каза, че няма да е голямо бебе към 3200. Ама тя гледа само по размерите на главата, пък на моята не беше много голяма 35 см обиколка.

# 82
  • Мнения: 434
Петка, мерси за почерпката, здраве на цялото ти семейство!

Мацки, изглежда чувал ще е, благодаря че ме посъветвахте.

Муни, ще бия депеша като ми се поохлаби малко около врата.

# 83
  • Мнения: 7 605
Някаква вест от Риен има ли? Някой има ли неин телефон?

# 84
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 831
Риената и Мая са добре. Всичко е наред, детето не е пострадало сериозно.

# 85
  • Мнения: 1 610
Има ми телефона в телефонбуха  Wink .Пробвай с фамилията и града и ще излезе домашния на името на свекърва ми. Wink

Сори , че не писах нищо. Поднесе ме турбуленцията.
На следващата сутрин Мая не можеше да си отвори окото и я заведохме в бърза помощ. Не е била ударена .Първо хирургия, после детски лекар. Оказаха се ухапвания от комари.
Но все пак са я били. Но и тя е удряла. Не вярвам да си измисля. Пък и не играе вече с това момче.
Извинявам се,  че не писах.  Embarassed

# 86
  • Мнения: 434
Е, Риенски, дишай дълбоко, малкият дявол е бил. Всички сериозно се бяхме притеснили.

Откриха ли все пак защо така се е подуло мястото?

# 87
  • Мнения: 911
Аz влиzам с лоши новини. Катето и Елиас са в болница, zащото той е направил абсцес и трябва да бъде опериран. Повече от това не zнам, но ще ви държа в течение, ако уzная нещо ново.

# 88
  • Мнения: 293
Кате с вас сме  Sad стискаме палци всичко да е наред!!!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 153
Оле,миличките,дано всичко мине успешно.
Вечи,моля се за вас от сърце Praynig

Мисти,при нас след една такава двумесечна кашлица,
и изпити всевъзможни сиропи ни предписаха инхалации,
които му ги правих в къщи и за една или две седмици,всичко
мина.И тестове за алергии му правиха,но нищо не излезе.

Общи условия

Активация на акаунт