Отговори
# 240
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
ЧЕСТИТО НА ШИВАНИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ОЛЕГ И САМО РАДОСТ И УСМИВКИ ДА ИМ НОСИ !
Честито и на всички именници днес ! Да видим колко бебчета ще се родят на този ден, както се казва дошли с името си, макар че лично  на мен тази практика не ми допада особено много, просто друго си е да празнуваш именния си и рожденния си ден отделно, а не 2 в 1.
Вчера си позволих да си хапна нещо любимо, което обаче прави доста газове и сега е война из стомаха ми, ама винаги е така като се прекали /пък аз не можах да се удържа на по-малко/ Виках си проблемите после ще ги изтрая, сега ми се е паднало да ям, че като излезе бебчо  Naughty Всички храни образуващи газове предизвикват такива и при малчовците и после се чудим защо го боли коремчето - то откъде да знае от какво точно е образувано любимото му мляко.

# 241
  • Мнения: 80
  Добро утро момичета!Честит имен ден на всички именници,много здраве и щастие  bouquet!
 Ние сега папкахме и се преобухме,че яко се бяхме опикали Joy,даже и тоалета сменихме.Сега гледка и ритка с крачета,и нещо си гука (кой знае какво си мисли).Тия капки за колики май ще излязат ефикасни,откакто и ги давам мрънка по-малко и по-леко преодолява спазмите.
 Аз миналата седмица направих пробно изцеждане на едната гърда и резултата беше 80мл,сега се надявам да произвежда повече,че и нуждите им растат.Засега на едно ядене се храним само от едната гърда,дано и стига,ама щом си спи и не плаче,ама ще видим другата седмица на консултацията.
 Лек ден от мен,ние по късно пак поемаме по улиците!Без крака останах Joy,аз като бременна не съм ходила толкова,ама сега нищо не ми тежи само си тикам количката.

# 242
  • Мнения: 217
Отчетохме се и на 13-ти, няма пропуск...

Добро утро, ранобудки!  Hug

Шивани, честито ти синче Олег! Сигурна съм, че много ще се обичате и ще отгледаш един вежлив и галантен мъж!

Честит имен ден на всички, които имат празник днес!

Алис, и аз съм като теб  Confused 100 % е от пълнолунието, на мен ми влияе, въпреки че май Шивани беше казала, че е днес. Е, снощи имаше голяма борба за сън, заспах чак в 3 ч  Shocked

Шики, мерси  Heart Eyes Бременната ми кратунка снощи какви ги сътворява докато не спях - че си на оглед в болницата и идваш в предродилна, а аз съм там  Wink Определено, по сутринта не мога да кажа, че е моят ден обаче  Crazy

Шари, чакаме те...  Hug

Къде са всички, които родиха миналата седмица, не знам..... Май още са в голямата лудница  Mr. Green

Ейййййййй, аз преди 50 минути трябваше да съм зараждала, бе!  ooooh! Как не се сетих! Нищо, както казва мъжо ми: "Ще кажеш, че си изпила хапчето, но не ти е подействало."  hahaha

# 243
  • Мнения: 10
Момичета - въпрос. Ако раждате днес смятате ли да кръстите детето Петко или Петка? Аз лично не искам така да се казва детето ми, а е и достатъчно близо до Петър и ще има сърдите  ooooh! Направо ми е кошмар, а и като си знам късмета нищо чудно да родя днес. Няма признаци (освен липсата на апетит), ама и деня сега започва.....
Моля помощ..

# 244
  • Мнения: 10
Леле забравих честити на Шивани и всички Петковци. Да са живи и здрави, а на дядовците - внуците да не ги ядосват много, че те май най-много се размекват, а уж бабите са виновни  Joy

# 245
  • Мнения: 217
Таня, нямам такова намерение..... Какво като е на Петковден? Аз Марко се отказах да го кръщавам, какво остава за Петко  Joy

# 246
  • Мнения: 173
Честито на всички нови мами и от мен. Да са им живи и здрави бебоците и само да ги радват.

# 247
  • Мнения: 13
Шивани, честито ти малко слънчице! Simple Smile Да е много слънчев малчуганът и много да те радва!

Честито на тези, на които им се намират именици под ръка.

# 248
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро!
Шивани, честита ти рожбичка, миличка! Да ти е жив и здрав малкия Олег! Знаех си аз, че се е обебила нашата мила Ани, вчера цял ден никаква я нямаше  Wink
Честит имен ден на именниците! Бъдете здрави и нека имената ви винаги да се споменават с любов!
Ние с яденето или по - точно неяденето продължаваме да се борим! Не обича шишето иска от мен да суче обаче не знам по колко яде! В четвъртък ако пак кажат на консултацията, че не е наддала ще полудея! Много съм се изнервила, искам да започне да яде най - накрая!
Момичета, приятен ден ви желая! Отивам да я преобувам и да се мъчиме да ядем!

# 249
  • Мнения: 24
Шивани,честита рожба!Много здраве и щастие!

Цитат
Момичета - въпрос. Ако раждате днес смятате ли да кръстите детето Петко или Петка?

ами да ти кажа нямам такива намерения,макар,че свекър ми се казва Петко и ако взема да родя днес хич няма да му е хубаво(че е малко консервативен)ама все пак бебчето си е наше и сме решили да го кръстим на татко му!

# 250
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте момичета Simple Smile

Шивани, честито ти бебоче  smile3525 Да не се отърва от здраве и късмет!

Днес моят татко има имен ден, ама неможах да му го честитя, че е първа смяна и много рано става. Че Петка няма да я кръстя мойта муцка, ако реши днес да излиза, няма, ама може поне буквичката да оставя (нали единият вариант ми е Преслава).

# 251
  • Мнения: 217
Ако ви се гледа акробатика във вода на 3-годишно хлапе, поразсеяйте се... Последният скок беше болезнен и последва рев, който не се вижда на клипа  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=Tks1dAUdNdM

# 252
  • Мнения: 217
Тинти16, шпионирам и виждам, че имаш нова лентичка, похвали се!  Wink Да ти е честита Кристияна!

# 253
  • София
  • Мнения: 1 476
Честита радост на Шивани   bouquet

Добре завърнала се Адина  Hug Споделяй радостите и тревогите си с нас, насреща сме с каквото можем да помагаме   bouquet

Аз вчера бях на запис на тонове, ехограф и проверка за разкритие и т.н. Тоновете бяха ок, само една мижава контракцийка засече, която аз даже не съм усетила /още незнам какво е това, ама съм сигурна, че ще разбера Simple Smile/ Пораснали сме около 800 гр. за последния месец, вече сме около 2800 гр., но няма изгледи близката седмица да излизаме, та ще порасне още малко на спокойствие детето Simple Smile И както каза докторката няма да сме огромни, което ще улесни нормалното раждане, което планираме  Hug

Това е от мен, слънчев и усмихнат ден ви желая  Hug

# 254
  • Мнения: 8
Няма пропуск и на 13-ти се отчетохме!Честито на Шивани и много прекрасни мигове с малкия Олег,да расте и хубавее и много да слушка мама и тате!
Аз също не бих си кръстила детето Петко ако се роди днес,точно това име не ми звучи катоза моето дете,ама иначе принципно съм за това че ако си дойде на такъв ден,е добре да носи и това име...
Фиийл,много е забавен вашия сладур,ама то след тези геройски изпълнения не може и без рев!
Хайде да видим кой ще се отчете на Петковден!Честито на всички именници ,да си носят името със здраве и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт