Накъде под мишница, с таз малка книжчица? (I клас)

  • 22 184
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Горкото мъниче!

# 46
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Милото детенце.  Sad
Пак малкия дявол,де.Да се оправя по-бързо. Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 716
Запис  Mr. Green

Ян@ -съжалявам за злополуката ви  Confused Поне е бил малкия дявол.

# 48
  • Мнения: 3 886
Яна много неприятно дано се оправи бързо.Ние решачаме  задачи много .Купих 2 тетрадки .И са сложнички   задачи от различни типове но се справяме Hug

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Яна, кофти е, но сте имали късмет, че е реагирано адекватно и от страна на учителки/мед. сестра, и от ваша.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 044
Да, наистина много адекватно бяха реагирали. Даже сестрата като ни се обади по телефона изрично ни предупреди да не шофираме бясно до училището и че всичко е под контрол. Не че мъж ми я послуша.. Даже нейните съмнения бяха за счупена ключица, което в последствие потвърдиха и в Пирогов. Вечерта отново ни се обади да разбере как е Йоана и какво са казали в Пирогов.

Учителката на занималнята се беше ошашкала максимелно, защото за 30 г. стаж до сега не беше имала инцидент с дете и то да и се случи с най-кроткото дете от класа. Очакваше, че ние едва ли не ще я разкъсаме, а ние се държахме съвсем уравновесено - просто имало е да става, още повече, че ситуацията не е от недоглеждане на учителката. Миналото лято Лора (малката дъщеря) си счупи пръста на ръката, а беше на една ръка разстояние от баща си....

# 51
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Наистина много неприятна случка, Яна. Дано се оправи бързо момиченцето ви  bouquet
Ние от днес вече пишем с химикал и днес са писали малкото "а". Засега няма изгледи да е краснописка моята щерка, всеки случай днес няма шестица Laughing По математика решават задачки, не ми се е оплаквала да не разбира нещо. А и аз вкъщи не я тормозя да се упражнява допълнително, достатъчно и е, че седи до 16 часа на занималня. Като се прибера от работа, тя излиза навън да играе, използва последните топли дни, че после като се затвори вкъщи... може и да има време за упражнения по краснопис Rolling Eyes
Утре няма да учат, ще имат спортен празник.

# 52
  • Мнения: 1 817
Яна, много неприятно spoko случват се такива неща и с най-кротките деца. За съжаление Sad.   Добре, че не е било по-сериозно. Доста ще трябва да се пази сега.
Честито /със закъснение/ на рожденника Виктор ! Да е здарв и много да рава близките си!

Днес бързо написахме домашното.
Имали са контролно по математика. Утре ще им ги връщат. Наш хубостник казва, че всичко написал. Хммм, малко се съмнявам...никой като не го подбутва newsm78 Ще видим.  Naughty
Днес взели буква о, и цифрата 0, та цял е караме на въртеливи движения Joy

Качих 2  от последните снимки на Крис в общото албумче.  Wink

# 53
  • София,
  • Мнения: 4 267
Яна много съжалявам за нелепия инцидент, дано скоро се оправи детенце! Hug
Моя синковец пък се сетил днес да ми покаже едно старо контролно по математика  Mr. Green, естествено има 6, но това вече изобщо не го впечатлява.
Днес ни раздадоха още по едно помагало по БЕЛ. Раницата става още по тежка newsm78

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте  Hug
Яна, съжалявам за случилото се и пожелавам скорошно оздравяване  Hug
Ние сме добре днес с дисциплината, дано така да продължава  Praynig. Портмонето се намери - в дома на приятелчетата на Петьо. Всички са доволни в къщи. Laughing
Ето и от мен 2 заглавия на следващи темички:
"Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам."

"Звъни звънчето с весел глас - първи клас съм вече аз."

Лека и спорна седмица на всички и много шестички:))(още ме държи музата) Joy

# 55
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Оф, аз ли съм много тъпа, но като отворя албума, не виждам къде да сложа снимката  Embarassed

# 56
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Олинце, влизаш с потребителско име nabor2001 и парола 2001 и ти излиза албумчето. Цъкваш на Качи снимки в албума, избираш снимчица на твоя хубавец и айде, готово Peace

# 57
  • Мнения: 1 817
Олинце Wink Hug

първо натискаш 'редактирай албума' и после 'качи снимки в албума'
 newsm10

# 58
  • София
  • Мнения: 39 766
Яна дано бързо се оправи малката, и без повече сътресения. Най-вероятно бързо ще забрави стреса... макар, че може би и не.
Аз помня как си счупих главата в детската градина  Laughing

Дияна все още пише с молив. Учителката на РС каза, че даже може и цяла година да пишат с молив.
Днес носи в у-ще "Най-великите личности в историята на света". Учителката им чела. Обаче Дияна не помни коя от двете учителки, дали тяхната или тази от занималнята Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 39 766
Турнах снимка на Дияна в албума.
Гита ще ми допишеш ли и Алекс в списъка? Simple Smile Роден е на 30.05.2008г. Не е първокласник, но ще стане след време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт