Отговори
# 45
  • Мнения: 19 487
На мен многоми хареса диетолога по телевизията. Да попитам неговите пациентки: в кой квартал е тази улица Хаджи Димитър, че ми излизат поне 5 на бг мапс и не мога да се ориентирам и в какви дни  и часове приема, тъй като съм на работа и ще е проблем да се измъкна. Предварително благодаря!

# 46
  • Мнения: 1 599
crazy_tikva  мерси за кафето


 Julie  е супер си... много благодаря за линка... сега ще го изгледаме и ние  Hug


eli6  тази улица е в центъра зад коня (хотел Радисън )  Peace



по късно пак ще се включа за отчета ! Много  Hug

# 47
# 48
  • Мнения: 1 384
Привет, момичета   :bouque

Днес също режимна   Mr. Green

Благодаря за линка, Julie   bouquet

Гледах интервюто, ама той Ипократис голям симпатяга  Mr. Green

Сега ви казвам чао, защото бързам, до утреее  Hug

# 49
  • Мнения: 241
Режимнаа оле оле

май всички сме мн добри тези дни!!   bouquet
само така момичета,

днес 1 банан с лъжичка мед
2 ябълки
шопска салата
и предстои вечерята направих си ориз с праз и сирене

 Heart Eyes

аиче, супер че споделяш за спорта

днес си направих час и половина Йога в Спартак и беше страхотно! едни чакри, едни танци... добре се изпотих и разтегнах, уви нямах време за парна баня, но в неделя си записах масаж

юпиии

# 50
  • Мнения: 1 599
crazy_tikva  Ипо е супер... така успокояващо въздейства (поне на мен  Heart Eyes ) Хубавото е че той се държи с теб като с приятел, като човек, който иска да ти помогне а не както той каза да ни заключат в килии.. и трябва да отслабнеш... дори и да си се издънила.. той ще те стимулира да си спазваш режима а не да ти се накара...както го правят някои от диетолозите. На мен режимите му ми пасват на 100% понеже има всичко - месо, зеленчуци, плодове, мляко... а в неделя и сладко  Wink



SharenaSol  наистина всички сме режимни... губят ми се няколко човека... но се надявам скоро и те да са в редиците...


за хапването 1/2 активия ; от 10-13 бях на парти...и ядох само плодове... сега обядвам пържола с краставици... по късно ще допиша и вечерята... спорта до сега е само танци... , но ще ходя и на фитнес Hug

# 51
  • Мнения: 241
аз пък да споделя  Rolling Eyes пия и кола лайт най много бутилчица на ден ама съм решила че това ми е Мъничкото Прегрешенийце, за да не се изкушавам с друго...  Embarassed дето се вика обаче, това да е кусура  newsm08

Джулии, страхотно за линка:) Страхотно, и нас ни споменават  Laughing където казва водещата че се говорят добри неща за Ипократис по форумите

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 02:01 от SharenaSol

# 52
  • Мнения: 1 599
ето ме и мен

менюто : 1/2 активия ; от 11 часа   плодове; обяд  пържола с краставица; след обяд ябълка; вечеря варени картофи със сирене .... ябълка
спорт 30 крос тренажор, 5 мин  бягане на пътеката  Laughing много съм зле ама ще свикна


лека нощ

# 53
  • Мнения: 147
Добро утро!
Да почерпя с кафенце  Coffee (няколкото ми опита за качване на картинка останаха безуспешни  Rolling Eyes).
Режимна съм. Реших до другия понеделник да не се качвам на кантара така, че незнам има ли резултат.
За съжаление не ми остава много време за спорт. Успявам да се измъкна за танци в сряда вечер и това е.
Няколко дни се опитвах да ставам по-рано и поне малко да се раздвижа, но детето става с мен и спорта се оказва мисия невъзможна. (Не разбирам как успява да се наспи толкова бързо и да се излюпи в 6,30  newsm78)
Лек и режимен ден  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 383
Здравейте момичета,
отдавна не съм се весвала при вас. Но това е защото май няма нужда и не съм вече на режим. Сега само се включвам, за да дам някакъв отчет и да успокоя колебаещите се.
На режим бях от 29 май да средата са август. Оттогава съм на свободно хранене. За тома време съм смъкнала 7,8 кг /от 53.8 на първото мерене на 46 на последното/. Талия от 75 на 68 см, % телесна мазнина от 31,6 на 19,4. Но най-важното не са числата, а това че се чувствам страхотно. Вече спокойно влизам в един размер по-малки дрехи, всичко ми стои точно така, както винаги съм искала, а все не успявах. Не се чувствам като вурстче в определени дрехи /напр. чорапи със силикон или чорапогащници, чийто ластици ме прерязват/.
А най-важното е, че не съм полагала особени усилия, за да постигна това. Дори мога да кажа, че ми е било по-лесно да пазя режима отколкото да не го пазя. И ще ви кажа защо - защото не се чудя какво ми се яде днес, сандвич, ядене готвено, дюнер, а просто зная какво ще ям. Това ми спестява много усилия и дори ме улеснява. 
Така че погледнете нещата и от тази гледна точка и може би ще ви е по-лесно.
Успех на всички.

# 55
  • Мнения: 1 384
Добро утро, момичета   bouquet

mama_V, мерси за кафето  Hug

zori_
, мойте поздравления и благодаря за поста ти, много окуражително звучи и стимулиращо също   bouquet /Мога ли да попитам колко си висока  Rolling Eyes / и още един по-важен въпрос /понеже съм нова и не знам/ ти при Ипократис ходила ли си или си спазвала някой от режимите тук?   bouquet

Аз продълбавам да дерзая и като ви чета се амбицирам още повече, благодаря ви   bouquet  bouquet  bouquet

Лек ден на всички  Hug

# 56
Здравейте момичета!
Приемате ли нови попълнения?
Днес за трети ден съм на вашия режим, но досега четох старите ви теми (повече от седмица Simple Smile).
Благодаря ви, че ми действате толкова стимулиращо, дано и занапред да е така.
Иначе аз съм 165 см. и 78 кг. Искам да сваля 20 кг., но засега си поставям цел 70, пък после ще видим. Малко съм зле с волята, та затова Wink.
Hug на всички и лек ден!

# 57
  • София
  • Мнения: 383
Добро утро, момичета   bouquet

mama_V, мерси за кафето  Hug

zori_
, мойте поздравления и благодаря за поста ти, много окуражително звучи и стимулиращо също   bouquet /Мога ли да попитам колко си висока  Rolling Eyes / и още един по-важен въпрос /понеже съм нова и не знам/ ти при Ипократис ходила ли си или си спазвала някой от режимите тук?   bouquet

Аз продълбавам да дерзая и като ви чета се амбицирам още повече, благодаря ви   bouquet  bouquet  bouquet

Лек ден на всички  Hug


Аз съм 157 см висока, хм или ниска Whistling  Laughing.
А за режима съм ходила специално при Ипо. Ако спазвах някои от тук постваните режими сигурно нямаше да имам толкова стиму. Имаше един период, в който държах около 49 кг доста дълго, но процента мазнини ми спадаше драстично. Например -0.500 кг от телесното тегло, но 2 кг. мазнини.

# 58
 Embarassed Нарушение - една ябълка по никое време. Ама днес нещо ме гони голям глад, та не устоях. Първите два дни като че ли ми беше по-леко.
А пък каква глава ме боли от вчера, да не ви казвам. На някой случвало ли му се е? Чудя се дали не вдигам кръвното от толкова вода, че аз по принцип съм с високо.
Както и да е, ще стискаме зъби и това е. Трябва да слабеем, иначе  #2gunfire
  bouquetза всички

# 59
  • Мнения: 1 384
zori_, мерси за отговора   bouquet

bibobi, ах една ябълка, не бих я нарекла нарушение, а леко отконение  Wink

Момичета, имам един въпрос - сутрин закусвам кис.мл. с 3 лъжици трици, 1 лъжица смлени лешници и канела към 9 часа. После имам втора закуска ябълка, която днес пропуснах, защото не бях гладна и чак в 2.30 часа обядвах шопса салата. Та питането ми е може ли да се пропуска ядене или е хубаво да се изяжда всичко дадено за деня  Thinking

P.S. сетих се още нещо да питам: сега например имам плод за следобедна зак., ама си направих кафе, а аз го пия с мляко и се чудя, дали това да го броя за сл. зак. или да си изям и портокала  Rolling Eyes

Извинявам се за глупавите си въпроси, ама като още не съм съвсем наясно с режима  Embarassed

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 17:27 от crazy_tikva

Общи условия

Активация на акаунт