Отговори
# 30
  • Мнения: 1 384
Добро утро на всички   bouquet

Благодаря ви за топлото посрещане   bouquet

Аз днес стартирам, сега отивам на пазар  Mr. Green

На всички пожелавам много хубав уикенд  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 1 384
Ехоо, къде сте всички  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Аз идвам да се отчета за днес, защото приключих с яденето  Mr. Green

1/2кис. мл. с трици, 2 мандаринки, 1/2кис. мл. с мюсли, филийка хл. и сега вечерях пилешка пържола с гъби   chef

а и много водааа  Mr. Green

Лека вечер на всички и до утре   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


Отчета за днес е сутринта активия, после ябълка, обяд зелена салата... за вечеря имам пилешка пържолка Flutter

Спорта както винаги 30 мин на крос тренажора, 20 мин на велото и 100 коремни

 Hug Hug лека нощ

# 33
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


как върви диетата?? Явно на вас ви е свободният ден... и само аз съм на диета Sick еми така е като в сряда се издъних...


 Hug приятна вечер

# 34
  • Мнения: 6 029
Ох тук съм. Опитвам се да съм режимна, но съм болна и никакъв апетит нямам  Sick Насила ям и пак не успявам да изям всичко по диетата  Sick

# 35
  • Мнения: 22 935
Ей мееее.... Simple Smile.Нова седмица,нов стимул.Хапнах активия с овесени ядки.Събудих се гладна. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 910
Здравейте!
Нещо напоследък взех да си правя не по един а два свободни дни,хич не е добре така но така се случва,а и колкото по наближавам целта си се отпускам, а през седмицата нямам никакви проблеми със спазването на режима.
Лека и успешна седмица!  bouquet

# 37
  • Мнения: 147
Уф... ooooh!
И при мен се проточиха 2 свободни дни. Ходихме с компания на Боровец и като се почна още от петък вечерта ... Whistling
Вчера се опитах да съм режимна, но успях на около 50% (следобедна закуска и вечеря  Rolling Eyes)
Новата седмица без издънки  Naughty

# 38
  • Мнения: 1 384
Привет, момичета   bouquet

Днес отчитам режимен ден  Peace /сега остава и вечерта да е такава, че вечер ми е най-трудно и ми пада пердето доста често  ooooh!/

Ще видя кога ще се меря, защото съм пред МЦ  Rolling Eyes

Имам едно въпросче - принципно задължителен ли е този свободен ден  Rolling Eyes В смисъл ако мога да издържа и нямам нужда понякога от него, мога да го пропускам, или  newsm78

Лека вечер на всички   bouquet

# 39
  • Мнения: 241
лалала втори режимен ден, а аз на втори режимен ден напоследъм оплесквам нещата.. НО вече е 1 сутринта на третия ден така че няма накъде да го оплескам, не си заслужава...

утре салатка и ориз ме чакат така че съм доволна

crazy_тиква супер си:)

zalagalki , моята сестра свали много, близо 20 кила и сега е 58 кила на 178 см ръст. Поддържа ги обаче и доста спортува и внимава какво яде...

аз не съм много за пример, ама се старая

И в неделя бях на йога стречинг и после парна баня, пък утре пак ще ходя на йога, хем спорт, хем добре се отразява на кръста ми
а скоро и като отделя перо ж бюджета ще включа и масажи

един вид, магията е в тебе, ако си решила, ще свалиш и задържиш и само на плодове да си.. ама ще е голям зор
на Ипо диетата е доста по умерен вариант, НО няма чудеса

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 01:11 от SharenaSol

# 40
  • Мнения: 1 599
Здравейте сладурани,

 Днес ми беше много диетичен ден... малко смених местата на хранене (понеже след английският ходих на фитнес) ама няма значение. Закуска 1/2 активия , 1 ябълка, 13 часа банан ; 15 часа кисело мляко с хляб; вечеря пилешка пържола с зеленчуци на барбекюто. Спорт 30 мин крос тренажора, 10 мин на пътеката , 20 мин вело и 100 коремни преси, 10 мин в сауната... много вода и кафенце


Julie  бързо оздравяване  Hug


crazy_tikva  не знам дали ти казах когато правиш диетата за 1ви път 7мият ден не ти е почивен а караш диетата до 6ти ден и пак почваш от 1ви и чак на 13тият ден ти е свободен ден. Почивният ден е задължителен , но реално ако решиш може да си ядеш пак диетично , но да си позволяваш нещо което ти се яде а го няма в диетата Peace


zalagalki  добре дошла  welcome аз съм била преди на режима свалих килограмите и ги задържах около половин година, но тогава си повярвах, че никога няма да напълнея (не слушах Ипо и спрях да ходя при него ) и почнах през просото... много ядене на корем.. и хоп качих. За да се избегне йо йо ефекта единственото което трябва да направиш е да се храниш умерено и естествено да избягваш сладко, мазно, пържено, фаст фуд...  Peace


SharenaSol  браво за режимноста




Успешен ден

# 41
  • Мнения: 1 384
Добро утро, момичета   bouquet

По едно кафенце?
  Mr. Green

Аз не съм се мерила и съответно няма с какво да се оплача или похваля  Laughing

zalagalki, добре дошла   bouquet Аз бях на Дюкан половин година. Свалих към 7-8 кг, имам още за сваляне, но изведнъж почна яко да ми се гади от протеини /месо и риба  Sick / Прекъснах режима, като исках да се храня здравословно, без диети и такива, но не ми се получи, защото бях свикнала все нещо да мелям  hahaha Качих 3 кг. и реших, че трябва да се захвана с някой др. режим, Ипо ми допадна най-много, но засега не мога да ти кажа как ми се отразява, защото съм в началото. Но аз мисля, че ако си бях направила и третата фаза като хората, нямаше да кача  Rolling Eyes Т.е. аз съм си виновна, според мен режимът наистина е супер, стига да ти понася  Peace
Така че желая ти успех в новото начинание   bouquet

SharenaSol  Hug А сестра ти за какъв период ги свали тези килограми? И евалата на нея за волята   bouquet

Aia
, да миличка, аз го прочетох това по-напред го беше написала на друго момиче  Hug Правя си сега 13 пълни дни  Wink Мерси за отговора  Hug

Лек ден, сладурки   bouquet

# 42
  • Мнения: 147
zalagalki, добре дошла при нас.
Аз за 6 месеца свалих 10кг. Малко са, но съм доволна. Последните 2 месеца не спазвах режима (отпуска, тийм билдинг, свтби и т.н.), но не качих килограми. Сега пак съм режимна и се надявам за 3-4 месеца да сваля и останалите. Хубавото на режимите на Ипо е, че се хапва от всичко. (Преди време си мислех да пробвам Дюкан, но идеята да се откажа от плодове никак не ми допада.) Така, че отиди при Ипо и дерзай!
Мацки, гледахте ли нашия любим доктор тази сутрин по БТВ? Аз не го догледах до край, че закъснявах за работа. Гледах първите 5-6 минути само. Каза неща, които сигурно е казвал на всяка от нас - за редовното хранене, за йо-йо ефекта. Водещата го пита и за Дюкан, но нямах време да чуя отговора му.
Сега да кажа, че съм режимна и да бягам...

# 43
  • Мнения: 910
снощи чух че ще е в тази сутрин и се бях нагласила да го гледам,а забравих,голям съм заплес ooooh!

# 44
  • Мнения: 6 029
Мацки, тук може да го гледате - http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=120127

Общи условия

Активация на акаунт