Отговори
# 15
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Aia, благодаря за вниманието, от после видях, че имало други темички, където подробно са обсъдени моите питанки Embarassed. Проблемът е, че с дреби не ми остава време да чета.
Днес се заредих с Активия, изпапках си първата даже, за плод банан, че да ме засити повече, като за първи ден. Избрах първият режим на страницата, дано има резултати.
Приятно слабеене на всички!

# 16
  • Мнения: 1 599
Здравейте сладуранки,


Днес мина и 2рият режимен ден : закуска активия; 2ра зак банан; обяд пилешка пържола на скара с 1 домат; след обедна закуска ябълка вечеря  зеленчукова супа ( картофи, моркови и лук) с нея замених картоф със сирене и зеленчук. За новите само да кажа , че след като са били 1 месец стриктни в диетата могат да я разнообразяват малко диетата... например голяма салата (или картофите като при мен) може да се замени със зеленчукова супа... а месото със зеленчук може да се замени с пилешка супа... и много още...
Спорта днес 30 мин фет бърн на крос тренажора , 25 мин вело и 100 коремни  newsm39 newsm39



Julie браво само така  newsm10


mama_V  не знам как е при теб , но когато знам , че имам час при Ипо съм много стриктна и изпълнителна и няма кръшкане от режима   smile3530 ... ама каже ли ми свободно хранене ..почвам през просото  eat   chef eat newsm64 За съжаление няма да мога скоро да се видя с него.. дано този път да се справя без него  smile3521


 wiwi  няма никакъв проблем да питаш ние сме готови да ти отговориме и да ти помогнем  Hug ! Не знам дали си разбрала, но 1 активия се има в предвид малката активия , която вече не я продават така , че яж 1/2 активия на закуска  Wink когато си много гладна и не можеш да издържиш по - добре хапни малко повече от колкото да хапнеш нещо сладко  Peace


  smile3524 newsm46  лека нощ и успех

# 17
  • Мнения: 910
Добро утро!
Да почерпя с кафенце Coffee и водичка!
Два дена вече съм без издънки и кантара ме зарадва ,няма вече килцата в плюс.
Забелязах че колкото по наближавам желаните килограми толкова започвам да се отпускам и все прегрешавам с нещо,а в началото бях много по сериозна.
Лек и успешен ден!  bouquet

# 18
  • Мнения: 6 029
Добро утро!
И аз вчера без издънки, няма да се меря до края на месеца.

# 19
  • Мнения: 147
 От мен - добър ден!
Режимна съм  newsm44. Не, че ми е толкова весело наистина, но поне успявам да надделея над изкушенията.
Иначе си мисля, че малкия тотално е разбил кантара. Тази сутрин обух панталон, който не съм слагала от около месец. Отчайващо голям ми е, а според кантара не би трябвало  ooooh!
Записах си и час при Ипо, така, че следващите 3 седмици без издънки fingerscrossed
Aia, аз много съм доволна от факта, че не качих много кг по време на кулинарните ми изстъпления - най-много по 1кг съм качвала и после много бързо го свалях. А дали имам час при Ипо или не - не се стряскам особено.

# 20
  • Мнения: 22 908
И аз съм с нов режим.Засега стискам.Даже бяхме на детски рожден ден и не хапнах нищо.

# 21
  • Мнения: 6 029
Аз съм ок днес.
Обачееее... утре сме на гости, вдругиден - пак. А събота и неделя на Рибарица. Ако издържа тези 4 дни ще си дам тиквен медал  Crazy

# 22
  • Мнения: 22 908
Аз съм ок днес.
Обачееее... утре сме на гости, вдругиден - пак. А събота и неделя на Рибарица. Ако издържа тези 4 дни ще си дам тиквен медал  Crazy
Еми и аз вчера гълтах лиги по една еклерова торта,днес пак сме на детски рожден ден,а утре рожденичка е сестра ми.Мани ,как ще го карам,не знам.Айде, кураж. Crazy

# 23
  • Мнения: 1 384
Привет на всички!   bouquet

Приемате ли новички  Blush

Имам за сваляне около 5кг /с останалите се справих с Дюкан/ и реших, че ще пробвам вашия режим /първия от първата страница/.

Почвам от събота, когато ще отида да си напазарувам необходимите ми продукти. Тези 2 дни мисля да съм на мляко /пр. и кис./ и от събота до... докато не постигна целта си или до Коледа съм плътно с вас. Е стига режимът да ми пасне  Praynig

Предполагам, че като почна ще изникнат още въпроси, но сега да ви питам, понеже тук няма активия с мюсли, предполагам не е проблем да си купувам кис. мл. и да му слагам отделно мюсли вътре  Thinking  И има ли нещо, което мога да прибавя към филийката, когато има такава само /напримевр с активията/.... Ако не ще трябва да се мъча да я прокарвам така, какво да се прави  Rolling Eyes

А и още един въпрос /знам, че е строго индивидуално, но/ според вас за колко време мога да се справя с 5-те кг  Rolling Eyes Вие с какви темпове сваляте, на седмица по ? на месец? ...

Aia, може да ми го пратиш и другия вариант, както ми предложи  Wink мерси   bouquet

Това е засега от мен, ще се включвам по-често като почна  Mr. Green

Успех на всички и пишете повече, за да давате кураж на нас, които тепърва почваме  Mr. Green  bouquet

# 24
  • Мнения: 637
Моля линчувайте ме Rolling Eyes Вчера изядох една пица Embarassed Embarassed Embarassed
Днес се самонаказвам с 2 дни на чай и плодове и от понеделник наново.

# 25
  • Мнения: 6 029
Вчерашното гости издържах на половин чаша бира и зелева салата  bowuu
Да видим довечера Mr. Green

galana_s, не прави такива неща. Продължи си днес нормално по режима, спокойно.

crazy_tikva, добре дошла!

# 26
  • Мнения: 147
crazy_tikva, добре дошла и успех  Peace!
galana_s, такова самонаказване на мен ми действа точно по обратния начин - ден глад и след това си наваксвам не само с 1 пица, а с много повече. По-доре последвай съвета на Julie.
Аз съм режимна. Само снощи смених картофите с малко боб, че ми омръзнаха вече Sick. Чакам утрешния ден за да се отпусна  Whistling.

# 27
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

не можах да пиша... но четвъртъка и петъка бях много режимна режимна. В четвъртъка направихме една голяма разходка от 5 километра (трябваше да е тичане ама ние където сме с деца ходехме ).... после по магазините  и като финал на  крос тренажора още 30 мин.. много спортен ден ми беше . Петъка 30 мин на крос тренажора. Понеже в срядата имах издънки и в неделя мисля да повторя диетата от 3тият ден .. и без свободен ден (то всъщност свободен ми беше срядата Laughing!



mama_V това му е хубавото на режимите , че дори и като прекалиш няколко дни не се качват много кг (освен ако не прекаляваш 3-4 месеца) . Аз се стряскам понеже като знам , че бях кожа и кости и то за нула време и изведнъж +6 кг  Rolling Eyes срам и резил


ДесиХ2 браво за режимноста и успех с новият режим


crazy_tikva   добре дошла welcome ще пратя режима на лични ако не стане тук


galana_s  не се наказвай така! Тези режими точно на това ни учат да не лишаваме организма си от храна и да се храни ме редовно на всеки 3 -4 часа . По добре направи като мен на следващият ден си продължаваш по режима... и после вместо да правиш почивен ден си караш на диетата (когато не си била режимна)   Peace


Много  Hug


# 28
  • Мнения: 22 908
Удържам фронта,току що хапнах активия за закуска.Малко късничко станахме.Само плодовете следобяд ми бягат,но забравям да си нося.Понякога заменям с Корни,Ипо разреши.

# 29
  • Мнения: 910
Здравейте!
crazy_tikva, добре дошла и успех! Peace
И аз до вчера бях режимна,но снощи ми беше много лошо и не съм вечеряла нищо и си легнах рано,днес ще  ми е свободен ден,малко на никъде, но така се случи.
Лек ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт