Кога трябва?

  • 2 043
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
Моите съболезнования , само ти знаеш какво ти е в момента , ще имаш здраво бебче , ще видиш  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 2 270
Ифф2, моите съболезнования... 
В "Майки бъдещи и настоящи" имаше няколко теми по въпроса - потърси там!
Зная, че има момичета забременели 5-6 месеца след секцио и всичко е било ок!
Пожелавам ти много сила и сбъдване на мечтата ти! Hug

# 17
  • Мнения: 141
Ифф2, моите съболезнования! Каквото и да ти кажа ще е малко и няма да успее да ти помогне да претъпиш болката си. Най-добре се консултирай със специалист и той ще ти даде най-правилен съвет.
Пожелавам ти да се възстановиш възможно най-скоро и да дариш живот на живо и здраво бебче! Вярвам, че ще стане!  Praynig

# 18
  • Мнения: 379
Миличка spoko най-добре питай лекар...за всеки е различно...аз след извънматочна (и последвалата операция)чаках 1 година ...

# 19
  • Мнения: 656
Ифф,консултирай се с специалист.Всеки организъм е различен и се възстановява за различно време.Мненията,които съм чувала от различни лекари варират от 6 м. до 3 г.
Кураж ,миличка. Hug

# 20
  • ЕН
  • Мнения: 543
съжалявам за случилото ти се, малко не разбрах какво точно е станало newsm78
между момчетат ми разликата има е 2години и 5 месеца. значи съм забременяла 1год и 8мес след първото секцио. и двете раждания са ми секцио и сме живи здрави всичките. таткото беше психясал малко повече преди и след второ секцио, но вече е по добре Mr. Green . сега мисля за трето бебе и отново мисля да е секцио- умирам от страх ако се наложи да раждам нормално(първо да стане бебето де пък тогава ще го мисля)
бъди позитивна към всичко което става с теб и около теб. също така спокойна. поизчакай колкото трябва и почвайте. успех
 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 656
Мама Нани,след 2 ЦС не вярвам някой да те остави да раждаш нормално.

# 22
  • Мнения: 141
Ифф днес по едно предаване по сателитния канал на Канал едно в предаването Здраве, гост беше и едно момиче, което беше с бебе в ръце на около 7-8 месеца, ако не се лъжа, или 9, раждано секцио, а майката беше бременна в 4 месец. Имаше и акушер-гинеколог в студиото и казаха, че при всеки е индивидуално и няма проблем да забременееш след секцио и по -рано от необходимото. Така че, не се отчайвай и вярвай, че всичко ще бъде наред! Hug

Общи условия

Активация на акаунт