Абитуриенти 2009

  • 75 748
  • 893
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 562
Бойче- HugДруго си е като си свериш часовника с някой друг Wink Значи горе-долу и при нас е същото ,само дето още не са писали теми. Надявам се,че преподавателя знае какво прави. Thinking

# 46
  • Мнения: 444
да се включа и аз ние ходим във Варна в клон на Образователни технологии - само че по БЕЛ - в тази школа се подготвяхме и за кандидатстване след 7 ми клас . Материалите им са страхотни точно както е писала Бойчето ги учат как и какво точно да научат и по какъв начин да се изразят. Дават им практически съвети - примерно на дъщеря ми сега са казали за БЕЛ - матурата че есето накрая ако не знаят нищо по темата която е зададена дори да напишат че тази тема не я знаят пак ще ги оценят, а не както повечето незнаят и не пишат нищо в случая ще пропуснат определен брой точки.

# 47
  • Мнения: 377
estreq, правилно ли разбирам - ако честно си напишат, че главата им не може да роди нищо, ще им дадат да речем 1 точка,  а ако не напишат нищо - не получават нищо?  newsm78

# 48
  • Мнения: 444
Дъщеря ми каза че в раздела за ЕСЕ ги оценяват независимо дали ще пишат по текста оценката е за възможностите им да пишат правилно и дали могад да създадат текст - при което ги оценяват с три точки . А ако не са писали нищо значи точките са 0 . Това са им обяснили в прословутото  "Отворено общество"  предполагам че има логика. Помисли оценката е не върху самото разсъждение на даден текст а камплексна върху правопис и пр. 

# 49
  • Мнения: 377
Аз съм съвсем съгласна, че ако някой може да си признае често и грамотно, че не знае, че е притеснен, че не може в момента да напише нищо по темата заслужава адмирации и оценяване дори и минимално. Просто не си представях, че от МОН са достигнали до такива изводи. Доста напредничаво за закостенялата ни система!
Приветствам тази малка крачка към промяна! Peace

# 50
  • Мнения: 3 540
Здравейте,запис!
И ние тази година сме абитюренти!
Дъщеря ми  учи в ВТГ ,,Г.Раковски" Варна
От месец търсят в кой хотел да е целия випуск,но докато се наканят ,все някое друго училище е резервирало избрания хотел! Mr. Green
Засега се спряга х-л ,,Ерма"Зл. пясъци,но все още нищо резервирано!
А по бъл. и литература са им казали да си купят ,,44 теста по литература"

# 51
  • Мнения: 377
  bouquet
Аз само да подбутна темата, че сме на 3-та страница!  Crossing Arms

# 52
  • София
  • Мнения: 16 068
Честит празник на именниците днес и на семействата им. Пожелавам здраве, щастие и сбъднати мечти.
  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 371
Честит Имен Ден на всички , които празнуват !  bouquet Не съм писала отдавна , но ми се развали компа , после се "зарази " , та чак сега всичко и ок!
Бързам да ви се похваля - вече имаме костюм за бала Party! В четвъртък ходихме с една приятелка до Плевен , тя има приятелка в завода , където шият "Бициани" и отидохме по - скоро да се ориентираме. Извадихме голям късмет , обаче- жената ни показа страхотен костюм , който останал , защото е по - малък размер. Все едно беше шит за Диди - като го облече , направо "заспа"! Само панталона трябва да се поскъси , но това , като се купят обувките ,че да се премери с тях.Много съм доволна , най- вече , защото той много го хареса - още не може да му се нарадва ! Та така - уредихме се с "Бициани " и то на цена , която няма нищо общо с тези във фирмения магазин - едно гайле по - малко  Peace!

 Абет , мила , много ти благодаря още веднъж  Hug Heart Eyes Hug!Поздрави на всички !

# 54
  • Мнения: 6 562
Bravo na vas! Vie ste si uredili nai-vajnoto,a tova,4e toi si go e haresal e oshte po-vagno. 4akame snimka. Wink

# 55
  • Мнения: 377
Бързам да ви се похваля - вече имаме костюм за бала Party!

 Mr. Green Щастливка!  Mr. Green А ние има да се тормозим месеци наред докато уредим тоалетите! Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 3 371
Незито , абсолютно си права Peace! Най- много ме радва , че той много го хареса - цвят , кройка , как му стои. Защото , нали знаеш - като кажат - не - и край!
Бойче , признавам , че при девойките е много по - сложно- гледам моя приятелка как се е насмела ooooh!! Пожелавам всички минат бързо и успешно този етап от подготовката Praynig Peace!

# 57
  • Мнения: 6 562
gospojata ,показвай костюма  Wink Знам ,че в Бициани са хубави и скъпички костюмите. Моя син за сега костюм не иска,но пък така или иначе ще ни трябва сако,риза. Давай да видим какви са модните тенденции.

# 58
  • Мнения: 3 371
Незито , в момента не разполагам с цифрово фото , а от телефона снимките не са с добро качество - знаеш! При първа възможност ще го снимам и веднага ще го покажа Peace!

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Gospojata, благородно ти завиждам, че сте свършили много важна работа! А ние се чудим да шием ли или да купуваме.
Давай снимки да видин костюма, убедена съм, че е много хубав!

Общи условия

Активация на акаунт