Отговори
# 120
  • Мнения: 2 500
Хм, моята у дома ми няма очи да дойде, след разрива в отношенията ми със ненагледния и син,
но вземат детето веднъж месечно, обаче някакси, въпреки че синът ми е почти на 8г.,
 не съм сигурна, че изпитва нещо към него.
Струва ми се, няма да се отзове, ако не дай Боже допра дотам че да имам нужда от нея във връзка с гледането на детето.

# 121
  • Мнения: 5 370
Ъъъъъ, моят отговор го няма. Моята свекърва ми гледа детето. До обяд е на ДГ, следбед-с нея.

# 122
  • Мнения: 18
Моята свекърва е на точно 10 секунди път- за толкова се движи асансьора на блока от 4ти до 6ти етаж. Не е виждала внучето си, което е кръстено на нея от 2 месеца. Нито се качва горе, да го вземе долу пък-абсурд. Иска си спокойствие. Ако щете -вярвайте. Не сме скарани или нещо подобно. Просто не и пука за нищо. Странни екземпляри има.

# 123
  • Мнения: 7 723
Чудя се дали да кажа на снахата Добър ден. Сигурно ще си помисли - Ах, не я е срам - детето реве, пералнята се повреди, аз имам запек, а тя ще ми вика Добър ден. Не я е срам.
Ай, сакън!
По- добре недей, туку виж взела, че пуснала тема под надслов:
Писна ми от тая ми свекърва!
Що идва толкова често, а не вземе да си стои мирно и
тихо у тях си и да си гледа Дързост и красота?
Кво ми лицемерничи, като в същия момент акъла й е,
че изпуска началото на Сделка, или не? ooooh!
...дали пък да не й купя еднопосочен билет за Сибир?

Свекървата тва, свекървата- онова...
А вашите майки колко често посещават внучетата си?
...и защо винаги са под друг знаменател?

п.п....добре, че няма да ставам свекърва.
Знаех си, че Господ ме обича Crazy

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 01:04 от Руска

# 124
  • Мнения: 3 216
Детето ми не е ничие чуждо задължение. Внуците ми, живот и здраве, няма да бъдат мое задължение също. Но когато виждам, че детето ми изнемогва и е разпънато в ежедневните си задължения и грижи, а на мен ми коства само удоволствието да посетя внуците си, за да си поиграя с тях, докато моето любимо дете се изкъпе спокойно, не виждам къде е драмата и какво толкова му е непонятното.

  202uu

# 125
  • Мнения: 165
трябва да добавиш във анкетата "Не идва ", защото моята не идва изобщо.

Няма как да гласувам  newsm53

# 126
  • София
  • Мнения: 1 185
Благодаря, че гласувахте! Както винаги и спор има и заяждане, но ...
Това което търсих бяха мненията на повече майки и техния личен опит, благодаря отново и Весели празници!

# 127
  • Мнения: 1 367
Свекървата тва, свекървата- онова...
А вашите майки колко често посещават внучетата си?
...и защо винаги са под друг знаменател?
Точно това се питах и аз няколко страници по-рано.От познанствата ми в реалния живот и прочетеното тук си правя извода,че сякаш нашите майки са далеч по-загрижени за нас и за нашите деца,отколкото свекървите ни.Пак ще повторя,че това в никакъв случай не е правило-обратния вариант също се среща,и то нерядко.Но отговорите в тази тема говорят сами за себе си.

# 128
  • Мнения: 54
И мойта свекърва е на 10 мин път. Детето е голямо, но ако не я поканя и 1година няма да дойде или да се обади.

# 129
Всеки ден живее е в  Овча Купел а ние в Обеля

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Веднъж годишно, а понякога и през година. Живее далече затова а и не и липсва на малката особенно много Wink

# 131
  • Мнения: 1 484
Всеки ден  тя  не  може да  диша  ако  не го  види.Много  се   разбираме  и  много  ни  помагат.

# 132
  • Мнения: 446
Много са ми забавни тези анкети. Истината е "Който колкото". Всяка свекърва според разбиранията си и желанието си. Моята не е идвала от 5 години /живеем на 20 мин пеш/. Децата с баща си не са ходили от 3 години при нея - откак не им отвори на един Великден, защото "не чакала гости".
Отнесох ли жълтата фланелка? Mr. Green

# 133
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
не,моята ни идва в къщи,но ако не види децата 1 седмица и звъни да и ги заведем  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 315
и моята е така иска да водим детето всяка седмица

Общи условия

Активация на акаунт